SEZÓNA 2017/2018

 

1. LIGA skupina východ

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 21.10.2017 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - Kysucké Nové Mesto
5,5 :2,5
2 22.10.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - Mladosť Žilina
3,5 : 4,5
3 04.11.2017 SOBOTA 11:00 KdV Kežmarok - ŠK Sabinov
2 :6
4 05.11.2017 NEDEĽA 9:00 Liptovská šachová škola B - ŠK Sabinov
3 : 5
5 02.12.2017 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - PŠK Prešov
3 : 5
6 03.12.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - Slávai UPJŠ Košice B
5,5 : 2,5
7 03.02.2018 SOBOTA 11:00 Zemplín Michalovce - ŠK Sabinov
3,5 : 4,5
8 17.02.2018 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - BŠK Bardejov
3 : 5
9 18.02.2018 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - OŠK Margecany
2 : 6
10 10.03.2018 SOBOTA 11:00 ŠK Čebovce - ŠK Sabinov
7 :1
11 11.03.2018 NEDEĽA 9:00 Magnezit Jelšava - ŠK Sabinov
5,5 : 2,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
SVOBODA Svätopluk
2401 1 0,5 1 0,5 0,5 0,5 - - - - - 4,0
2248 2436 2218 2387 2169 2224 - - - - -
REPKOVÁ Eva
2296 0,5 0,5 - - - - - - - - - 1,0
2260 2460 - - - - - - - - -
IŠTOŇA Martin
2285 0,5 0 1 0,5 0,5 1 1 - - 0 0,5 5,0
2078 2470 2161 2158 2127 2110 2418 - - 2481 2267
SEPEŠI Samuel
2187 0,5 0 1 0,5 0,5 0,5 1 1 0,5 0 0,5 6,0
2024 2324 2106 2193 2128 2150 2188 2179 2235 2303 2139
DANADA Tomáš
2257 1 1 0,5 0,5 - - - - - 0 - 3,0
2151 2280 2056 2248 - - - - - 2320 -
KRAVEC Patrik
2184 0,5 0 - - - 0,5 0,5 0,5 0 - - 2,0
2119 2193 - - - 2060 2075 2255 2157 - -
GOBÁN Marek
2087 1 1 - 0,5 0 1 1 0,5 0,5 0 0,5 6,0
2002 2163 - 2112 2096 2104 2090 2179 2144 2339 2130
PAVLÍK Milan
2061 - - - 0,5 - - - - - - - 0,5
- - - 1884 - - - - - - -
VRBOVÁ Niki
2147 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
CUKER Dušan
2073 - - - - - - - 0 0,5 0 0,5 1,0
- - - - - - - 2068 2089 2247 2166
KRÍŽ Mário
2151 - 0,5 - - - - - 1 - - - 1,5
- 1983 - - - - - 2037 - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter
2176 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1971 0,5 - 0,5 1 0 0 0,5 0 0,5 0 0 3,0
1675 - 2047 1942 2079 2076 2001 2087 2051 1985 1971
TATARKO Tomáš
1956 - - 0,5 - - 1 0 - - 0,5 0,5 2,5
- - 2024 - - 1927 1937 - - 1957 2082
JAKUBÍK Matej
1932 - - - 1 - - - - - - - 1,0
- - - 1935 - - - - - - -
DUJAVA Daniel
1916 - - 1 - 0,5 - - - 0 - - 1,5
- - 1999 - 2009 - - - 2023 - -
VERBOVSKÝ Michal 1924 - - 0,5 - 0,5 1 0 0 0 - - 2,0
- - 1860 - 2037 2023 1965 2043 1958 - -
KOHÚT Marián
2020 - - - - - - - - - - 0 0,0
- - - - - - - - - - 2020
KAČÍR Tomáš
1748 - - - - 0,5 - 0,5 0 0 0,5 0 1,5
- - - - 1970 - 1748 2049 2062 1885 1941

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Mladosť Žilina
9 2 0 63,0 29
2. ŠK Čebovce
8 0 3 55,0 24
3. Liptovská šachová škola B
6 2 3 47,5 20
4. BŠK Bardejov
5 2 4 41,5 17
5. Slávia TU Košice B
4 3 3 43,5 15
6. ŠK Sabinov
5 0 6 41,5 15
7. Kysucké Nové Mesto
4 2 5 44,0 14
8. Zemplín Michalovce
4 2 5 41,5 14
9. KdV Kežmarok
4 1 6 39,5 13
10. Magnezit Jelšava
4 0 7 39,5 12
11. OŠK Margecany
3 1 7 38,0 10
12. PŠK Prešov
2 1 7 33,5 7

 

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 01.10.2017 NEDEĽA 9:00 Sokol Ľubotice - ŠK Sabinov B 0,5 :7,5
ŠK Sabinov C - ŠK Stropkov+Svidník 2 : 6
2 12.11.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - ŠK Sabinov C
7 : 1
3 19.11.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Modra nad Cirochou
8 : 0
Vranov nad Topľou - ŠK Sabinov C 6,5 : 1,5
4 10.12.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Reinter Humenné seniori
7,5 : 0,5
ŠK Sabinov C - OcÚ Drienov
1,5 : 6,5
5 17.12.2017 NEDEĽA 9:00 Slávai PU Prešov B - ŠK Sabinov B 1,5 : 6,5
BŠK Bardejov C - ŠK Sabinov C 7 : 1
6 21.01.2018 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - ŠK Stropkov+Svidník 5,5 : 2,5
Modra nad Cirochou - ŠK Sabinov C 7 : 1
7 28.01.2018 NEDEĽA 9:00 Vranov nad Topľou - ŠK Sabinov B 2,5 : 5,5
ŠK Sabinov C - ŠK Soľ
1 : 7
8 11.02.2018 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - OcÚ Drienov 7 : 1
Reinter Humenné juniori - ŠK Sabinov C 4,5 : 3,5
9 04.03.2018 NEDEĽA 9:00 BŠK Bardejov C - ŠK Sabinov B 2,5 : 5,5
ŠK Sabinov C - Sokol Ľubotice
3,5 : 4,5
10 25.03.2018 NEDEĽA 9:00 ŠK Soľ - ŠK Sabinov B 2,5 : 5,5
ŠK Sabinov C - Reinter Humenné Seniori
3,5 : 4,5
11 08.04.2018 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Reinter Humenné juniori 5,5 : 2,5
Slávia PU Prešov B - ŠK Sabinov C 6 : 2

 

ŠK Sabinov B

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
HABORÁK Kristián
2096 - - - 1 0,5 1 0,5 1 1 1 - 6,0
- - - 1849 2078 2049 2107 1911 2068 1927 -
KRAVEC Patrik
2184 0,5 - 1 1 1 1 - 1 - - - 5,5
2078 - 1918 1842 2068 2089 - 1718 - - -
GOBÁN Marek
2087 1 - 1 - 0,5 - - - - - 1 3,5
1853 - 1615 - 1968 - - - - - 1705
CUKER Dušan
2073 - - - - - - - - - - 0,5 0,5
- - - - - - - - - - 1809
KRÍŽ Mário
2151 - - - - 0,5 0,5 - - 1 - - 2,0
- - - - 1961 2066 - - 1949 - -
VERBOVSKÝ Michal
1924 1 1 1 - 1 0 0,5 1 0 1 1 7,5
1777 1748 1542 - 1699 1949 1924 1721 1863 1888 1545
JAKUBÍK Matej
1932 - - - 1 - - 0 1 - - - 2,0
- - - 1862 - - 1825 1726 - - -
JUSKO Peter
1889 1 1 1 1 - 0,5 - 0 - 0 - 4,5
1616 1528 1542 1780 - 1958 - 1728 - 1913 -
DUJAVA Daniel
1916 1 1 1 - 1 0,5 1 1 - 1 - 7,5
1508 1427 1523 - 1750 1988 1602 1527 - 1612 -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1971 1 1 1 1 1 1 1 - 0,5 1 1 9,5
1492 1614 1332 1553 1589 1788 1508 - 1868 1555 1558
TATARKO Tomáš
1956 1 1 1 1 1 1 1 1 0,5 0,5 1 10,0
1000 1493 1000 1592 1801 1731 1498 1549 1869 1662 1373
KOHÚT Marián
2020 - - 1 - - - 1 - 1 - - 3,0
- - 1000 - - - 1407 - 1782 - -
ŠÁROCKÝ Lukáš
1841 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1738 1 1 - 1 - - 0,5 1 1 1 0 6,5
1000 1381 - 1384 - - 1000 1339 1765 1573 1483
HRABČÁK Štefan
1717 - 1 - 0,5 - - - - - - - 1,5
- 1240 - 1253 - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1653 - - - - - - - - 0,5 - 1 1,5
- - - - - - - - 1497 - 1184

 

ŠK Sabinov C

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
KAČÍR Tomáš
1748 0,5 0 0,5 0 0,5 0 0,5 0,5 1 0,5 0,5 4,5
1949 1924 2107 1911 1868 2130 1927 1683 1924 1922 2078
DUJAVA Jozef
1528 - 0 0 0 0 0 - 0 - - 0 0,0
- 1889 1924 1849 1869 2097 - 1809 - - 1750
MARCINKO Karol
1427 0 0 0 0 - - - - - - - 0,0
1958 1916 1897 1737 - - - - - - -
GUĽÁŠ Gabriel 1614 0 0 1 - 0,5 0 0 1 0,5 0,5 0 3,5
1988 1971 1825 - 1773 1981 1913 1558 1853 1849 1733
CUKER Oliver
1493 0,5 0 0 0,5 0 - 0 - - - 0,5 1,5
1751 1956 1743 1718 1782 - 1776 - - - 1777
MAGDA Juraj
1381 0 0 0 0 0 - - - 0 - - 0,0
1731 1738 1812 1721 1765 - - - 1777 - -
PAVLÍK Juraj
1240 0 0 - 0 0 0 0 0 - 0 0,5 0,5
1448 1717 - 1728 1704 1918 1629 1503 - 1842 1533
DUJAVA Adam
1251 - - - - - 0 0 - 1 0 - 1,0
- - - - - 1615 1555 - 1616 1868 -
ELIÁŠ Dávid
1608 0 - - 1 0 1 0,5 0 0,5 0,5 - 3,5
1415 - - 1527 1591 1542 1662 1549 1508 1780 -
ČABÁK Martin
1447 1 1 0 - 0 0 - 1 0 0,5 0 3,5
1228 K 1775 - 1529 1542 - 1373 1397 1553 1423
MARCINKO Karol
1368 - - - - - 0 - 0 - 0,5 - 0,5
- - - - - 1523 - 1483 - 1592 -
MACHALA Anton
1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MINČÁK Václav
1368 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
BODNÁR Franišek
1346 - - - - - - - 1 - 1 - 2,0
- - - - - - - 1043 - 1253 -
CEHELSKÝ Ladislav
1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KOSTELNÍK Michal
1000 - - 0 0 - - - - - - 0 0,0
- - 1602 1549 - - - - - - 1504
MAGDA Filip
1197 - - - - - - 0 - 0,5 - - 0,5
- - - - - - 1573 - 1000 - -
CUKEROVÁ Lívia
1000 - - - - - - 0 - 0 - - 0,5
- - - - - - 1551 - 1000 - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ŠK Sabinov B
11 0 0 71,0 33
2. ŠK Stropkov+Svidník
7 1 3 52,0 22
3. BŠK Bardejov C 6 2 3 49,5 20
4. Vranov nad Topľou
6 0 5 41,5 18
5. Slávia PU Prešov B
5 2 4 42,5 17
6. OcÚ Drienov
5 1 5 48,0 16
7. Reinter Humenné juniori
4 4 3 43,0 16
8. Reinter HUmenné seniori
4 2 5 38,0 14
9. ŠK Soľ
4 1 6 45,0 13
10. ŠK Modra nad Cirochou
4 0 7 40,5 12
11. Sokol Ľubotice
3 1 7 35,5 10
12. ŠK Sabinov C
0 0 11 21,5 0

 

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 06.10.2018 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - ŠK Sabinov Stars
5 :0
2  20.10.2017  PIATOK  16:30 Klenoty Topas Sabinov - BŠK Bardejov E
4 : 1
 17:00 BC Haniska - ŠK Sabinov Stars
4 : 1
3  10.11.2017  PIATOK  16:30  Elán Prešov - Klenoty Topas Sabinov
0,5 : 4,5
ŠK Sabinov Stars - Šarišské Michaľany 1 : 4
4  24.11.2017 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - ŠK Lipany
2,5 : 2,5
23.11.2017  ŠTVRTOK 17:30  BLS Bardejov - ŠK Sabinov Stars
 4 : 1
5  01.12.2017  PIATOK  17:00 BC Haniska - Klenoty Topas Sabinov
2 : 3
 16:30 Denné centrum Sabinovská - ŠK Sabinov Stars
2,5 : 2,5
6  15.12.2017  PIATOK  17:00 Klenoty Topas Sabinov - OcÚ Drienov B
3 : 2
 16:30  ŠK Sabinov Stars - Slávia PU Prešov C
2 : 3
7  12.01.2018  PIATOK  16:30  Klenoty Topas Sabinov - BC Haniska
1 : 4
ŠK Sabinov Stars - ŠKPŠ Prešov
3 : 2
8  25.01.2018 ŠTVRTOK 17:30 BLS Bardejov - Klenoty Topas Sabinov
0 : 5
26.01.2018  PIATOK  16:30   Elán Prešov - ŠK Sabinov Stars
5 : 0
9  16.02.2018  PIATOK  16:30  Denné centrum Sabinovská - Klenoty Topas Sabinov
2,5 : 2,5
ŠK Sabinov Stars - BŠK Bardejov D 0,5 : 4,5
10  09.03.2018  PIATOK  16:30  Klenoty Topas Sabinov - Slávia PU Prešov C
5 : 0
ŠK Lipany - ŠK Sabinov Stars 3,5 : 1,5
11  23.03.2018  PIATOK  16:30  Klenoty Topas Sabinov - ŠKPŠ Prešov
3 : 2
BŠK Bardejov E - ŠK Sabinov Stars 2 : 3
12   06.04.2018  PIATOK   16:30 BŠK Bardejov D - Klenoty Topas Sabinov  3,5 : 1,5
17:00  ŠK Sabinov Stars - OcÚ Drienov B  1,5 : 3,5
13  13.04.2018    PIATOK  16:30   Šarišské Michaľany - Klenoty Topas Sabinov  0 : 5
 ŠK Sabinov Stars - PŠK Prešov C
1,5 : 3,5

 

Klenoty Topas Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
ŠKOVRÁN Jaroslav
1971 - - 0,5 - - 1 - - - 1 0,5 0 1 4,0
- - 1737 - - 1971 - - - 1699 1880 1868 1427
TATARKO Tomáš
1956 - - - - 0,5 - - - - - - 0 1 1,5
- - - - 1786 - - - - - - 1765  1000
VERBOVSKÝ Michal
1924 1 1 1 1 1 1 0,5 1 - 1 0,5  1 1 11,0
1381 1394 1678 1785 1822 1726 1924 1307 - 1861 1718  1704 1368
KAMINSKÝ Ladislav
1738 - - 1 0 1 - 1 - 0 - 0 0 1 4,0
- - 1560 1686 1576 - 1777 - 1777 - 1590 1862  1368
KAČÍR Tomáš
1748 1 1 1 0,5 - - 0,5 - 0 1 1 0,5 1 7,5
1608 1497 1293 1698 - - 1657 - 1425 1533 1372 1591 1348
GUĽÁŠ Gabriel
1614 1 0 1 0 0,5 0 1 1 1 1 1 - - 7,5
1251 1645 1322 1588 1547 1728 1495 1317 1436 1423 1000  - -
CUKER Oliver
1493 1 1 - 1 - 0 1 - 0,5 - - - - 4,5
1000 1000 - 1250 - 1527 1273 - 1474 - - - -
ŠPINLER Dalibor
1653 - - - - 0 1 - 1 1 1 - - - 4,0
- - - - 1513 1549 - 1000 1000 1456 -  -  -
VERBOVSKÝ Jozef
1438 - - - - - - - 1 - - - - - 1,0
- - - - - - - 1000 - - -  - -
PAVLÍK Juraj
1240 1 1 - - - - - 1 - - - - - 3,0
1197 1000 - - - - - 1000 - - - - -

 

ŠKSabinov Stars

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
HRABČÁK Štefan
1717 - - - - 1 - - - - - - - - 1,0
- - - - 1397 - - - - - -  - -
DUJAVA Jozef
1528 - 0 - 1 0 0 - 0 0 0,5 - - - 1,5
- 1786 - 1287 1425 1853 - 2038 1868 1785 - -  -
MAGDA Juraj
1381 0 0,5 0 - 0,5 - - 0 - 0 0 - - 1,0
1924 1576 1427 - 1200 - - 1737 - 1686 1399 - -
ELIÁŠ Dávid
1608 0 0 0 1 - 1 0 - 0 - - 0,5 0,5 3,0
1748 1547 1000 1423 - 1699 1718 - 1768 - - 1849 1608
ČABÁK Martin
1447 - 0,5 - 0 - 0,5 - - - - 1 - - 2,0
- 1513 - 1307 - 1533 - - - - 1218  - -
DUJAVA Adam
1251 0 - 1 1 0 0,5 1 0 0 0 1 0 - 4,5
1614 - 1368 1317 1474 1423 1590 1560 1704 1588 1343  1728 -
KOSTELNÍK Michal
1000 0 - 0 - - - 1 - 0 1636 - - 0 1,0
1493 - 1368 - - - 1536 - 1591 - -  - 1777
MAGDA Filip
1197 0 0 0 1 1 0 0 0 0,5 1 0 0 0 3,5
1240 1328 1000 1317 1122 1456 1372 1362 1197 1250 1645  1549 1495
CUKEROVÁ Lívia
1000 - - - - - - 1 0 - - 1 0 0 2,0
- - - - - - 1367 1000 - - 1000  1339 1273
MAGDOVÁ Lucia
1000 - - - - - - - - - - - 1 1 2,0
- - - - - - - - - - -  1000 1000
ČABÁKOVÁ Adela
1000 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
TRUDIČ Tomáš
1000 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -  - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Slávia PU Prešov C
11 1 1 41,0 34
2. Klenoty Topas Sabinov
10 2 2 48,0 32
3. BŠK Bardejov D
10 2 2 47,5 32
4. BC Haniska
9 2 2 40,0 29
5. ŠKPŠ Prešov
8 1 4 41,0 25
6. ŠK Lipany
6 4 3 39,0 22
7. PŠK Prešov C
6 2 5 35,0 20
8. OcÚ Drienov B
4 4 5 32,5 16
9. Elán Prešov
5 1 7 29,0 16
10. ŠK Sabinov Stars
3 1 9 21,5 10
11. Denné centrum Sabinovská
2 2 9 22,5 8
12. BŠK Bardejov E
2 1 10 23,5 7
13. Šarišské Michaľany
2 1  10 19,0 7
14.  BLS Bardejov 1 0 12  15,5 3

 

XXI.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2017

Výsledky na chess-results.com

 

Konečné poradie:

or. T Meno Elo FED  TB1   TB2   TB3 
1   Juhar Roman 2200 SVK 8,0 50,5 41,5
2   Goban Marek 2088 SVK 7,5 56,0 39,5
3 FM Krajnak Martin 2138 SVK 7,0 53,5 37,0
4 GM Manik Mikulas 2438 SVK 7,0 50,0 34,0
5   Panko, ml. Eduard 1699 SVK 6,5 48,5 36,0
6   Belis Rudolf 1945 SVK 6,5 46,5 32,0
7   Kravec Patrik 2000 SVK 6,0 54,0 34,5
8 FM Zambor Norbert 2300 SVK 6,0 53,5 32,0
9   Krajnak Jan 2026 SVK 6,0 52,5 33,0
10   Koval Jakub 1868 SVK 6,0 52,0 34,0
11   Varga Jozef 1937 SVK 6,0 49,0 32,5
12   Panko Eduard 1951 SVK 6,0 47,0 31,5
13   Verbovsky Michal 1649 SVK 6,0 47,0 30,0
14   Jakubik Matej 1727 SVK 6,0 43,0 28,0
15   Verba Vladimir 1816 SVK 6,0 40,5 29,0
16   Kriz Mario 2151 SVK 5,5 53,5 33,5
17   Jencopala Alexander 1628 SVK 5,5 47,5 30,0
18   Chytra Miroslav 1796 SVK 5,5 45,0 27,0
19   Zigo Pavol 1759 SVK 5,5 41,0 25,5
20 WFM Sedlakova Ivana 1957 SVK 5,5 40,5 24,0
21   Sosa Pavol 1789 SVK 5,0 48,5 28,5
22   Bednar Jozef 1680 SVK 5,0 48,0 28,5
23   Fenik Jozef 1950 SVK 5,0 45,0 29,0
24 WCM Nadzamova Viktoria 1772 SVK 5,0 44,5 25,0
25   Nadzamova Rebeka 1625 SVK 5,0 44,0 24,5
26   Kankula Robert 1677 SVK 5,0 43,5 26,5
27   Novotny Milos 1576 SVK 5,0 43,0 23,0
28   Lukac Vladimir 1697 SVK 5,0 42,0 28,5
29   Repasky Karol 1752 SVK 5,0 42,0 26,0
30   Krajcovic Peter 1659 SVK 5,0 40,5 24,0
31   Kacir Tomas 1698 SVK 5,0 39,0 24,5
32   Dujava Jozef 1616 SVK 5,0 39,0 21,0
33   Pollak Rudolf 1723 SVK 5,0 35,0 24,0
34   Krajnik Richard 1787 SVK 5,0 34,5 19,0
35   Pacholsky Radovan 1768 SVK 4,5 44,0 26,0
36   Skovran Jaroslav 1984 SVK 4,5 43,5 26,5
37   Fecilak Michal 1873 SVK 4,5 43,5 25,5
38   Marcinko, st. Karol 1000 SVK 4,5 43,0 24,5
39   Vesely Jozef 1651 SVK 4,5 39,0 20,5
40   Bekiaris Kosmas 1472 SVK 4,5 38,5 21,5
41   Slivka Vasil 1661 SVK 4,5 38,0 22,5
42   Chovanec Jan 1558 SVK 4,5 37,0 20,5
43   Volansky Ernest 1284 SVK 4,5 35,5 17,5
44   Vojtko Marek 1935 SVK 4,0 49,0 26,0
45   Tatarko Tomas 1955 SVK 4,0 46,0 26,0
46   Dzuris Ivan 1631 SVK 4,0 39,5 20,0
47   Polomsky Tomas 1235 SVK 4,0 39,5 18,0
48   Khizhanok Pavel 1000 SVK 4,0 37,5 21,0
49   Spinler Dalibor 1672 SVK 4,0 37,0 21,0
50   Slacky Stefan 1802 SVK 4,0 37,0 20,5
51   Elias David 1332 SVK 4,0 35,5 17,0
52   Cabak Martin 1000 SVK 4,0 33,5 13,0
53   Mincak Vaclav 1000 SVK 4,0 28,5 17,0
54   Cuker Oliver 1349 SVK 3,5 43,0 18,0
55   Straka Jozef 1394 SVK 3,5 39,5 17,5
56   Gulas Gabriel 1304 SVK 3,5 39,0 18,5
57   Pavlik Juraj 1301 SVK 3,5 37,0 16,5
58   Kapec Kristian 1000 SVK 3,5 34,5 16,5
59   Dujava Adam 1175 SVK 3,5 31,5 12,0
60   Marcinko Karol 1480 SVK 3,0 39,0 17,0
61   Machala Anton 1000 SVK 3,0 38,5 17,0
62   Chovanec Adrian 1000 SVK 3,0 37,0 17,0
63   Horbal Michal 1000 SVK 3,0 32,5 13,5
64   Vargosko Jan 1160 SVK 3,0 32,0 12,0
65   Vargosko Juraj 1435 SVK 3,0 31,0 15,0
66   Polomsky Robert 1304 SVK 3,0 31,0 10,0
67   Bodnar Frantisek 1000 SVK 3,0 28,5 10,0
68   Magda Juraj 1316 SVK 3,0 27,5 13,0
69   Horbalova Ivana 1377 SVK 2,5 33,0 12,5
70   Magda Filip 1036 SVK 2,0 33,0 9,0
71   Cehelsky Ladislav 1000 SVK 2,0 26,5 5,0
72   Cukerova Livia 1000 SVK 2,0 26,0 7,0
73   Koval Matej 1000 SVK 2,0 25,0 7,0
74   Chytra Ales 1000 SVK 0,0 27,5 0,0

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break