SEZÓNA 2012/2013

1. LIGA skupina východ

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 20.10.2012 SOBOTA 11:00  ŠK Sabinov - Rajecké Teplice
5,5 : 2,5
2 21.10.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov - Kysucké Nové Mesto
3,5 : 4,5
3 08.12.2012 SOBOTA 11:00  FTC Fiľakovo - ŠK Sabinov
3,5 : 4,5
4 09.12.2012 NEDEĽA 9:00  Junior Banská Bystrica - ŠK Sabinov
5,5 : 2,5
5 12.01.2013 SOBOTA 11:00  ŠK Sabinov - ŠO Stará Ľubovňa
3 : 5
6 13.01.2013 NEDEĽA 09:00  BŠK Bardejov - ŠK Sabinov
6 : 2
7 03.02.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov - Zemplín Michalovce
3 : 5
8 23.02.2013 SOBOTA 11:00  Mladosť Žilina - ŠK Sabinov
2 : 6
9 24.02.2013 NEDEĽA 9:00  Liptovská šachová škola - ŠK Sabinov
3,5 : 4,5
10 23.03.2013 SOBOTA 11:00  ŠK Sabinov - ŠO Svit
4 : 4
11 24.03.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov - KdV Kežmarok
4,5 : 3,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
SVOBODA Svätopluk
2334 0 0,5 - - - - - 0,5 0,5 0,5 0,5 2,5
2331 2362 - - - - - 2305 2310 2332 2370
GOBÁN Marek
2154 - - 0,5 - 0,5 - 0 - - 0 - 1,0
- - 2289 - 2378 - 2388 - - 2212 -
PASTÍR Stanislav
2155 - - 1 0,5 1 0 0,5 1 0 - - 4,0
- - 2228 2184 2333 2435 2337 2210 2450 - -
KRAJŇÁK Martin
2225 0 0 - 0,5 - 0 - - - - 0 0,5
2263 2294 - 2244 - 2208 - - - - 2225
JENDRICHOVSKÝ Peter
2169 - - - - - - 0,5 - - - 0,5 1,0
- - - - - - 2243 - - - 2019
MRVA Vladimír
2138 0,5 0,5 0 0 0 0,5 0,5 1 0 1 0,5 4,5
2115 2110 2208 2170 2228 2241 2135 2064 2123 2157 2185
DEMETER Peter
2187 1 1 0 1 0 0 0 1 1 0,5 - 5,5
2027 2083 2205 2105 2144 2229 2129 2222 2104 2121 -
KRÍŽ Mário
2183 1 0,5 - 0 1 0 0,5 0 1 0 1 5,0
2007 2017 - 2013 2187 2246 2100 2137 1983 2104 1978
SEDLÁKOVÁ Ivana
2065 1 0 - - - - 0,5 0,5 0,5 - - 2,5
1935 2065 - - - - 2079 2082 1915 - -
VARHOLÁKOVÁ Niki
2200 1 0 - - - - - - - - - 1,0
1821 1994 - - - - - - - - -
RYBÁNSKY Alexander
2131 - - - - - 0,5 - - - - - 0,5
- - - - - 2142 - - - - -
IŠTOŇA Martin
2071 1 1 1 0 0 1 0,5 1 1 0,5 1 8,0
1789 1273 2182 2108 1963 2189 2084 2004 1970 2025 2106
CUKER Dušan
2115 - - 0,5 0,5 - 0 - 1 0,5 0,5 - 3,0
- - 2048 2059 - 2165 - 1883 1954 1976 -
KRAVEC Patrik
1925 - - 0,5 - 0,5 - - - - 1 0 2,0
- - 2014 - 1928 - - - - 1856 2046
TATARKO Tomáš
1987 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠKOVRAN Jaroslav
1985 - - - 0 - - - - - - 1 1,0
- - - 2045 - - - - - - 2012
JUSKO Peter
1901 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
PAVLÍK Milan
1865 - - 1 - 0 - - - - - - 1,0
- - 2018 - 1894 - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1828 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ŠO Stará Ľubovňa
9 0 2 51,5 27
2. KdV Kežmarok
7 2 2 55,0 23
3. BŠK Bardejov
6 3 2 51,0 21
4. Junior Banská Bystrica 6 3 2 44,5 20
5. Kysucké Nové Mesto
6 0 5 37,0 18
6. Zemplín Michalovce
5 1 5 45,0 16
7. ŠK Sabinov
5 1 5 43,0 16
8. ŠO Svit
3 5 3 46,5 14
9. Liptovská šachová škola
4 2 5 46,5 14
10. Mladosť Žilina
4 2 5 40,5 14
11. FTC Fiľakovo 2 0 9 36,0 6
12. Rajecké Teplice
0 0 11 27,0 0

2. LIGA D

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 13.10.2012 SOBOTA 10:00  ŠK Sabinov B - Slovan Gelnica
4,5 : 3,5
2 14.10.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov B - OŠK Margecany
4 : 4
3 01.12.2012 SOBOTA 10:00  Slávia UPJŠ Košice D - ŠK Sabinov B
5 : 3
4 02.12.2012 NEDEĽA 9:00  Slávia UPJŠ Košice C - ŠK Sabinov B
4,5 : 3,5
5 15.12.2012 SOBOTA 10:00  ŠK Sabinov B - PŠK Prešov
4,5 : 3,5
6 16.12.2012 NEDEĽA 09:00  ŠK Sabinov B - Slávia PU Prešov
4,5 : 3,5
8 16.02.2013 SOBOTA 10:00  ŠK Sabinov B - 1.ŠK Košice
5 : 3
9 17.02.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov B - Reinter Humenné
3 : 5
10 16.03.2013 SOBOTA 10:00  ŠK Prakovce - ŠK Sabinov B
7 :1
11 17.03.2013 NEDEĽA 9:00  KdV Kežmarok B - ŠK Sabinov B
4 : 4

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 8 9 10 11
IŠTOŇA Martin
2071 0,5 1 0 0 0,5 0 0 1 0 - 3,0
2192 2064 2241 2071 2057 2051 2179 2435 2370 -
DEMETER Peter
2187 - - 0,5 0 - - - - - - 0,5
- - 2155 2201 - - - - - -
KRÍŽ Mário
2183 - - - - 1 1 1 0 - - 3,0
- - - - 2057 1915 2093 2388 - -
MRVA Vladimír
2138 1 0,5 0,5 0,5 0,5 1 1 - 0,5 1 6,5
2135 2083 2152 2108 2050 2065 2027 - 2332 2185
RYBÁNSKY Alexander
2131 0 1 0,5 1 0 0,5 1 0 0 0,5 4,5
2096 2058 2061 12050 2006 1971 2050 2393 2310 2106
KRAVEC Patrik
1925 1 0 1 0 0,5 0 0 0 0,5 0,5 3,5
2088 1925 2009 2032 2002 1951 1924 2135 2333 2046
ŠKOVRÁN Jaroslav
1985 0,5 0,5 - 0 1 - 1 0,5 0 1 4,5
1902 2016 - 1985 1954 - 1922 2229 2297 2068
KANDRÁČ Maroš
1887 0 - - - - - - - - - 0,0
1826 - - - - - - - - -
TATARKO Tomáš
1987 1 1 0 - - 1 0 0,5 0 0 3,5
1989 2007 1981 - - 1839 1892 2100 2123 1978
JUSKO Peter
1901 0,5 0 - - - - - - - - 0,5
1918 1990 - - - - - - - -
DUJAVA Daniel
1987 - 0 - - 0 0 - - - - 0,0
- 1970 - - 1705 1933 - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1828 - - 0 1 - - - - - - 1,0
- - 2009 1821 - - - - - -
PAVLÍK Milan
1865 - - 0,5 1 1 1 1 0,5 0 1 6,0
- - 1788 1865 1954 1865 1784 2123 2072 2012
KRAVEC Patrik
1925 - - - - - - - - - - 2,0
- - - - - - - - - -
ŠÁROCKÝ Lukáš
1735 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
MATUŠINSKÝ Jiří
1692 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš
1692 - - - - - - - 0,5 0 0 0,5
- - - - - - - 1937 1684 1928
HORVÁTH Michal
1560 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1452 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
TATARKOVÁ Daniela
1444 - - - - - - - - - 0 0,0
- - - - - - - - - 1950

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. CVČ Bardejov Juniori
11 2 0 50,5 35
2. CVČ Bardejov
11 0 2 42,0 33
3. OcÚ Drienov B
10 2 1 46,5 32
4. PŠK Prešov B
8 1 4 36,5 25
5. CVČ Sabinov A
7 3 3 38,5 24
6. ŠKPŠ Prešov
6 3 4 34,5 21
7. BC Haniska
5 4 4 34,5 19
8. ŠK Lipany B
6 1 6 34,0 19
9. CVČ Giraltovce
5 0 8 21,0 15
10. Slávia PU Prešov D
3 1 9 26,5 10
11. Slávia PU Prešov E
2 3 8 25,0 9
12. Slávia PU Prešov juniori B
1 5 7 24,5 8
13. Elán Prešov
2 2 9 24,0 8
14. CVČ Sabinov B
0 1 12 17,0 1

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 07.10.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov C
5 : 3
2 28.10.2012 NEDEĽA 9:00  Reinter Humenné B - ŠK Sabinov C
5 : 3
3 11.11.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - BŠK M2 Zborov
5,5 : 2,5
4 25.11.2012 NEDEĽA 9:00  Slávia PU Prešov B - ŠK Sabinov C
3 : 5
5 09.12.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Reinter Humenné C
4,5 : 3,5
6 20.01.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - ŠK Stropkov+Svidník
6 : 2
7 27.01.2013 NEDEĽA 9:00  OcÚ Drienov - ŠK Sabinov C
3 : 5
8 10.02.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Vranov nad Topľou
6 : 2
9 03.03.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Lipany A - ŠK Sabinov C
2 : 6
10 10.3.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov Juniori
7 : 1
11 21.4.2013 NEDEĽA 9:00  ŠK Soľ - ŠK Sabinov C
4 : 4

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
CUKER Dušan
2115 - - - - 0,5 - - 1 - - - 1,5
- - - - 2129 - - 1895 - - -
IŠTOŇA Martin
2071 1 0 1 1 0,5 1 1 0,5 1 0,5 - 7,5
1849 2333 2038 1915 2100 2139 1996 1849 1826 1758 -
KRAVEC Patrik
1925 1 0,5 0,5 0,5 0 0,5 0,5 0 0,5 1 0 5,0
1741 2170 2009 1803 1682 2019 1874 1776 1799 1632 1839
ŠKOVRAN Jaroslav
1985 - 0,5 1 0 - 1 0,5 - 1 1 0 5,0
- 2123 2005 1860 - 1703 1985 - 1774 1600 2027
DUJAVA Daniel
1897 - 0,5 0 1 - 0,5 1 1 1 0,5 0 5,5
- 1988 1996 1774 - 1701 1802 1812 1641 1494 1726
JUSKO Peter
1901 - - - - 0,5 - - - - - - 0,5
- - - - 1715 - - - - - -
TATARKO Tomáš
1987 - 0,5 0,5 - - 1 - 1 - - - 3,0
- 1966 1968 - - 1593 - 1683 - - -
PAVLÍK Milan
1865 0 0,5 1 0,5 0,5 0 - 0,5 1 1 1 6,0
1597 2003 1839 1865 1737 1648 - 1627 1570 1456 1748
KAMINSKÝ Ladislav
1828 1 0 - 1 1 1 0,5 - 1 1 1 7,5
1588 1937 - 1433 1460 1423 1863 - 1828 1319 1725
ŠÁROCKÝ Lukáš
1735 0 - 0,5 - 0,5 - 1 1 0,5 - 1 4,5
1506 - 1920 - 1325 - 1735 1564 1655 - 1617
MATUŠINSKÝ Jiří
1692 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš
1571 0,5 0,5 1 0 1 - - 1 0 1 1 6,0
1509 1820 1815 1411 1144 - - 1581 1000 1347 1515
HORVÁTH Michal
1560 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1452 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

TATARKOVÁ Daniela

1444 1 - - - - - 0 - - - - 2,0
1281 - - - - - 1589 - - - -
HRABČÁK Štefan
1422 - - - - - - 0,5 - - - 0 0,5
- - - - - - 1577 - - - 1513
KARDIS Benijamín
1335 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
VERBOVSKÝ Jozef 1321 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KRAVCOVÁ Andrea
1257 0,5 - - - - - - - - - - 0,5
1000 - - - - - - - - - -
VERBOVSKÝ Michal
1185 - - - 1 - - - - - 1 - 2,0
- - - 1230 - - - - - 1000 -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Reinter Humenné B
9 1 1 60,0 28
2. ŠK Sabinov C
9 1 1 57,0 28
3. BŠK M2 Zborov
8 2 1 54,5 26
4. ŠK Stropkov+Svidník 8 1 2 62,0 25
5. Reinter Humenné C
5 1 5 43,0 16
6. Slávia PU Prešov B
5 1 5 41,5 16
7. OcÚ Drienov
4 0 7 38,0 12
8. ŠK Soľ
2 3 6 39,0 9
9. ŠK Lipany A
2 3 6 36,0 9
10. Vranov nad Topľou
2 2 7 34,5 8
11. Slávia PU Prešov Juniori
2 2 7 34,0 8
12. Slávia PU Prešov C
1 2 8 28,5 4

 

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 05.10.2012 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - ŠK Lipany B
4 : 1
 OcÚ Drienov B - CVČ Sabinov B 4,5 : 0,5
2 12.10.2012 PIATOK 16:30  PŠK Prešov B  - CVČ Sabinov A
2 : 3
 CVČ Sabinov B - BC Haniska
2 : 3
3 26.10.2012 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - CVČ Bardejov
2 : 3
 Elán Prešov - CVČ Sabinov B
2,5 : 2,5
4 09.11.2012 PIATOK 16:30  ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov A
3 : 2
 CVČ Sabinov B - CVČ Bardejov Juniori 1,5 :3,5
5 23.11.2012 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - CVČ Giraltovce
4,5 : 0,5
 Slávia PU Prešov juniori B - CVČ Sabinov A
5 : 0
6 30.11.2012 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - Slávia PU Prešov D
4 : 1
 CVČ Giraltovce - CVČ Sabinov B 3 : 2
7 14.12.2012 PIATOK 16:30  OcÚ Drienov B - CVČ Sabinov A
2,5 : 2,5
 CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov E
2 : 3
8 11.01.2013 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - BC Haniska
3,5 : 1,5
 ŠK Lipany B - CVČ Sabinov B 5 : 0
9 25.01.2013 PIATOK 16:30  Elán Prešov - CVČ Sabinov A
2 : 3
 CVČ Sabinov B - PŠK Prešov B 3,5:1,5 
10 17.03.2013 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - CVČ Bardejov juniori
0 : 5
 CVČ Bardejov - CVČ Sabinov B
 3 : 2
11 22.02.2013 PIATOK 16:30  Slávia PÚ Prešov E - CVČ Sabinov A
2,5 : 2,5
 CVČ Sabinov B - ŠKPŠ Prešov
1 : 4
12 08.03.2013 PIATOK 16:30  CVČ Sabinov A - CVČ Sabinov B
5 : 0
13 22.03.2013 PIATOK 16:30  Slávia PU Prešov E - CVČ Sabinov A
2,5 : 2,5
 CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov D
 2 : 3

 

CVČ Sabinov A

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
PAVLÍK Milan
1865 1 0 1 0 1 1 1 1 - - 0 1 - 7,0
1799 1654 1968 1874 1413 1758 1966 1954 - - 1849 1422 -
ŠÁROCKÝ Lukáš
1735 - 1 - 1 1 - - 1 1 0 1 1 - 7,0
- 1735 - 1735 1366 - - 1578 1800 2038 1735 1321 -
MATUŠINSKÝ Jiří
1692 0 0 - - 0,5 0 - - 0 - - - 0 0,5
1466 1705 - - 1411 1600 - - 1573 - - - 1741
KAČÍR Tomáš
1571 1 1 0 - 1 1 1 0 1 - 0,5 1 0,5 8,0
1527 1310 1815 - 1117 1347 1860 1608 1347 - 1571 1185 1580
HORVÁTH Michal
1560 - - - 0 - - 0,5 - - 0 - - - 0,5
- - - 1627 - - 1589 - - 1789 - - -
URDA Ondrej
1710 - - - - - - - 0,5 - - - - - 0,5
- - - - - - - 1434 - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1452 1 1 1 0 - 1 0 - 0 0 1 - 1 6,0
1207 1489 1920 1588 - 1452 1577 - 1000 1707 1319 - 1578
TATARKOVÁ Daniela
1444 1 - 0 1 1 1 - 1 1 1 - 0 0 7,0
1376 - 1776 1506 1204 1456 - K K 1526 - 1095 1433
KOLLÁR Tomáš
1519 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
GRINČ Matúš
1423 - - - - - - 0 - - - - 1 - 1,0
- - - - - - 1581 - - - - 1000 -
JENDRICHOVSKÝ Peter
1000 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
MRYGLOT Marek
1000 - - - - - - - - - 0 0 - 1 1,0
- - - - - - - - - 1669 1311 - 1000

 

CVČ Sabinov B

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
KAMINSKÝ Ladislav
1828 - - - - - - - - 0 - - - - 0,0
- - - - - - - - 2057 - - - -
HRABČÁK Štefan
1422 0,5 0,5 0,5 - - 0 1 - 1 1 - 0 - 4,5
1860 1954 1806 - - 1366 1803 - 1654 1968 - 1865 -
VERBOVSKÝ Jozef
1321 0 0 0 - 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3,0
1812 1578 1321 - 1774 1338 1580 1799 1705 1815 1768 1735 1632
VERBOVSKÝ Michal
1185 0 0,5 1 0 0 1 0 0 0,5 1 0 0 1 5,0
1589 1548 1347 2038 1185 1411 1578 1655 1432 1920 1605 1571 1494
KRAVCOVÁ Andrea
1257 0 0 0 0 - 0 - 0 - - - - - 0,0
1581 1434 1000 1789 - 1117 - 1376 - - - - -
KARDIS Benijamín
1335 0 - - 1 0 - 0 - - - - - 0 1,0
1470 - - 1565 1335 - 1433 - - - - - 1616
CUKER Oliver
1131 - - - 0 - - - - - - - - - 0,0
- - - 1669 - - - - - - - - -
GABZDIL Juraj
1000 - - - - 0 - - - - 0 0 - - 0,0
- - - - 1311 - - - - 1776 1627 - -
GUĽAŠ Gabriel
1095 - 1 - 0,5 0 - 0 0 0 - 0 0 1 2,5
- K - 1033 1411 - 1000 1000 1310 - 1588 1444 1347
VERBOVSKÁ Andrea
1000 - - 1 - - 0 - 0 - 0 0 - 0 1,0
- - 1000 - - 1000 - 1000 - 1576 1506 - 1456
PAVLÍK Juraj
1000 - - - - - - - - - - - 0 - 0,0
- - - - - - - - - - - 1423 -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Reinter Humenné
9 1 0 65,0 28
2. ŠK Prakovce
8 2 0 62,0 26
3. Slávia UPJŠ Košice C
6 1 3 44,5 19
4. Slávia PU Prešov
5 1 4 39,0 16
5. ŠK Sabinov B
4 2 4 37,0 14
6. KdV Kežmarok B
4 1 5 37,5 13
7. 1.ŠK Košice
4 1 5 34,0 13
8. OŠK Margecany
3 1 6 28,0 10
9. PŠK Prešov
3 0 7 34,0 9
10. TU UPJŠ Košice C
3 0 7 31,5 9
11. Slovan Gelnica
1 0 9 27,5 3
12. Tataran Prešov
         

 

 

XVI.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2012

Výsledky na chess-results.com

Konečné poradie:

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 2 GM Manik Mikulas SVK 2375 Tj Inbest Dunajov 8,0 53,5 41,5 7
2 1 IM Mazur Stefan SVK 2380 Sk Zemplin Michalovce 7,5 52,5 39,0 7
3 14 FM Jacko, st. Vladimir SVK 2052 Psk Dason Presov 7,0 45,5 34,0 7
4 3 FM Jacko Vladimir SVK 2313 Liptovska Sachova Skola 6,5 54,0 37,0 5
5 7   Demeter Peter SVK 2187 Sachovy Klub Sabinov 6,5 50,0 35,0 5
6 9 FM Mrva Vladimir SVK 2128 Sachovy Klub Sabinov 6,5 47,0 33,5 6
7 4   Bednar Milan SVK 2241 Kdv Kezmarok 6,0 55,5 34,0 5
8 8   Kusiak Matej SVK 2180 Tj Slavia Kosice 6,0 54,0 35,0 6
9 6   Juhar Roman SVK 2192 Tj Slavia Kosice 6,0 51,5 32,0 6
10 11   Istona Martin SVK 2071 Sachovy Klub Sabinov 6,0 48,5 31,0 6
11 5 FM Krajnak Martin SVK 2225 Sk Ou Russel Gabcikovo 6,0 43,5 27,0 4
12 20   Vrabel Michal SVK 1971 Slavia Pu Presov 6,0 38,0 27,0 6
13 10   Ondo Radoslav SVK 2084 Sk Zemplin Michalovce 5,5 51,5 33,0 5
14 21   Marcin Marian SVK 1939 SK Zemplin Michalovce 5,5 48,0 28,0 4
15 17   Svoboda Miroslav SVK 2017 Slavia Pu Presov 5,5 47,5 31,0 5
16 24   Pavlik Milan SVK 1865 Sachovy Klub Sabinov 5,5 46,0 29,0 4
17 23   Kocisko Jozef SVK 1920 Bsk Bardejov 5,5 45,5 29,0 5
18 12 WFM Sedlakova Ivana SVK 2065 Slavia Pu Presov 5,5 45,0 28,5 5
19 13   Koval Maros SVK 2057 Psk Dason Presov 5,5 44,5 29,0 4
20 40   Panko Radoslav SVK 1590 Sk Stropkov+svidnik 5,5 44,0 24,5 4
21 19   Skovran Jaroslav SVK 1985 Sachovy Klub Sabinov 5,5 42,5 27,5 5
22 18   Stec Juraj SVK 2009 Tj Slavia Kosice 5,5 42,0 27,5 5
23 15   Jurcisin Imrich SVK 2032 Tj Slavia Kosice 5,5 41,0 23,5 5
24 31   Valentik Roman SVK 1784 Prvy Sk Kosice 5,0 47,5 30,5 4
25 25   Kall Dusan SVK 1842 Slavia Pu Presov 5,0 46,5 27,5 4
26 22   Kravec Patrik SVK 1925 Sachovy Klub Sabinov 5,0 46,5 26,5 4
  27   Krajnik Richard SVK 1822 Tj Slavia Kosice 5,0 46,5 26,5 4
28 29   Haborak Kristian SVK 1799 Sk Tami Lipany 5,0 45,0 28,0 5
29 39   Fenik Jozef SVK 1627 Msk Vranov Nad Toplou 5,0 39,0 21,0 5
30 16   Panko, st. Eduard SVK 2017 Sk Stropkov+svidnik 4,5 45,0 25,5 4
31 38   Holtman Teodor SVK 1707 Bsk Bardejov 4,5 44,5 23,5 4
32 28   Volcko Richard SVK 1804 Bsk Bardejov 4,5 44,0 26,5 4
33 36   Sarocky Lukas SVK 1735 Sachovy Klub Sabinov 4,5 44,0 22,5 4
34 30   Zigo Pavol SVK 1797 Tj Slavia Kosice 4,5 43,5 24,0 3
35 33   Verba Vladimir SVK 1776 Msk Vranov Nad Toplou 4,5 40,5 23,5 4
36 43   Horvath Michal SVK 1560 Sachovy Klub Sabinov 4,5 40,5 21,5 4
37 45   Krajcovic Peter SVK 1466 Sk Tami Lipany 4,5 39,5 21,0 4
38 48   Ondo Tomas SVK 1345 Sk Zemplin Michalovce 4,5 39,0 21,5 4
39 41   Kacir Tomas SVK 1571 Sachovy Klub Sabinov 4,5 39,0 20,5 4
40 34   Kankula Robert SVK 1775 Sk Trebisov 4,5 38,0 24,0 3
41 47   Volansky Ernest SVK 1376 Sk Tami Lipany 4,5 38,0 19,5 4
42 67   Lukac Vladimir SVK 1000   4,0 43,0 22,0 4
43 26   Volosin Martin SVK 1826 Sk Tami Lipany 4,0 40,0 24,0 4
44 44   Dudasko Stefan SVK 1513 Sk Cvc Lendak 4,0 40,0 20,0 4
45 32   Dzuris Ivan SVK 1776 Bsk Bardejov 4,0 38,0 21,5 2
46 35   Bujnovsky Jan SVK 1774 Sk Tami Lipany 4,0 37,0 22,0 4
47 56   Verbovsky Michal SVK 1185 Sachovy Klub Sabinov 4,0 36,5 17,0 4
48 55   Kravcova Andrea SVK 1257 Sachovy Klub Sabinov 4,0 36,0 18,5 3
49 54   Petura Samuel SVK 1258 Sk Zemplin Michalovce 4,0 34,5 16,0 3
50 64   Ihnat, st. Marek SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 4,0 32,5 15,0 4
51 62   Fenik, st. Jozef SVK 1000   4,0 31,0 14,0 3
52 42   Dudasko Mario SVK 1565 Sk Cvc Lendak 3,5 42,5 20,5 3
53 37   Bekiaris Kosmas SVK 1707 Bsk Bardejov 3,5 39,5 16,5 3
54 50   Verbovsky Jozef SVK 1321 Sachovy Klub Sabinov 3,5 39,0 16,0 2
55 46   Tatarkova Daniela SVK 1444 Sachovy Klub Sabinov 3,5 35,5 17,5 3
56 59   Biacko Pavol SVK 1000   3,5 31,5 13,5 3
57 49   Kardis Benjamin SVK 1335 Sachovy Klub Sabinov 3,5 30,5 12,5 3
58 53   Putorakova Viktoria SVK 1261 Sk Stropkov+svidnik 3,0 37,5 16,0 2
59 52   Panko Eduard SVK 1262 Sk Stropkov+svidnik 3,0 35,5 15,0 3
60 57   Polak Marcel SVK 1100 Sk Zemplin Michalovce 3,0 34,5 13,0 3
61 51   Ihnat Marek SVK 1314 Sk Zemplin Michalovce 3,0 33,5 16,0 3
62 60   Drab Matus SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 3,0 30,5 12,5 2
63 66   Kovac Alexander SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 3,0 29,5 12,0 3
64 69   Savov Boris SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 2,5 28,5 10,0 2
65 70   Verbovska Andrea SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 2,5 25,5 10,5 2
66 65   Jakub Richard SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 2,5 25,0 6,5 2
67 58   Berta Martin SVK 1000   2,0 34,0 11,0 2
68 61   Dudaskova Katarina SVK 1000 Sk Cvc Lendak 2,0 24,0 8,0 2
69 63   Gabzdil Juraj SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 1,0 28,0 4,0 1
70 68   Pavlik Juraj SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 1,0 24,5 4,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories