SEZÓNA 2015/2016

 

1. LIGA skupina východ

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 24.10.2015 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov - Spišská Nová Ves
6 : 2
2 25.10.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - OŠK Margecany
6,5 : 1,5
3 14.11.2015 SOBOTA 11:00 Magnezit Jelšava - ŠK Sabinov
1,5 : 6,5
4 15.11.2015 NEDEĽA 9:00 Junior Banská Bystrica - ŠK Sabinov
5 : 3
5 12.12.2015 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - BŠK Bardejov
5 : 3
6 13.12.2015 NEDEĽA 9:00 Zemplín Michalovce - ŠK Sabinov
3 : 5
7 23.01.2016 SOBOTA 9:00 ŠK Sabinov - Slávia TU Košice
6 : 2
8 20.02.2016 SOBOTA 11:00 KdV Kežmarok - ŠK Sabinov
1 : 7
9 21.02.2016 NEDEĽA 9:00 Liptovská šachová škola B - ŠK Sabinov
4 : 4
10 19.03.2016 SOBOTA 11:00
ŠK Sabinov - Mladosť Žilina B
7 : 1
11 20.03.0216 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - Mladosť Žilina A
4,5 : 3,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REPKA Christoper
2453 0,5 1 1 1 1 0 1 0,5 1 1 1 9,0
2453 2178 2221 2176 2172 241 2274 2472 2470 2116 2485
PACHER Milan
2508 - - - - 1 1 0 1 1 1 0 5,0
- - - - 2174 2428 2322 2378 2175 2112 2494
MANÍK Mikuláš
2408 1 0,5 1 0,5 0,5 0,5 - 1 0,5 1 1 7,5
2084 2142 2188 2174 2217 2321 - 2134 2238 2081 2315
REPKOVÁ Eva
2320 - - - - - 1 1 1 0 0,5 1 4,5
- - - - - 2242 2143 2218 2168 2025 2269
SVOBODA Svätopluk
2358 1 1 1 0,5 - - 1 - - - - 4,5
2152 2072 2142 2156 - - 2029 - - - -
IŠTOŇA Martin
2184 0 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 1 0,5 1 0 5,5
2061 2079 2031 2139 2240 2174 2174 2087 2170 1966 2224
PETERSON Erik
2162 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MRVA Vladimír
2115 1 1 0,5 - 0,5 1 0,5 1 - 0,5 0 6,0
2115 2055 2083 - 1961 2143 2174 2129 - 1955 2040
GOBÁN Marek
2101 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KRÍŽ Mário
2168 - - - 0,5 - - - - - - 1 1,5
- - - 2262 - - - - - - 2102
KRAJŇÁK Martin
2203 0,5 1 - - 0,5 0,5 1 - 0,5 - - 4,0
2095 1967 - - 2074 2150 1991 - 2139 - -
KRAVEC Patrik ml.
2083 1 1 0,5 0 1 - 1 0,5 - 1 0,5 6,5
2069 2031 2104 2247 1895 - 1837 1938 - 1882 2138
CUKER Dušan
2094 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
DEMETER Peter
2195 1 - 1 0 0 - - - 0,5 1 - 3,5
1846 - 2073 2058 1980 - - - 2136 1341 -
JENDRICHOVSKÝ Peter ml.
2176 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
PAVLÍK Milan
2044 - 0,5 1 0 - 0,5 - 1 0 - - 3,0
- 1987 1981 2190 - 2042 - 1855 2070 - -
ŠKOVRÁN Jaroslav 1932 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
JUSKO Peter
1898 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav 1707 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš
1656 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ŠK Sabinov
9 1 1 60,5 28
2. Mladosť Žilina
8 0 3 57,5 24
3. Junior Banská Bystrica
7 2 2 51,0 23
4. Zemplín Michalovce
7 1 3 49,0 22
5. Liptovská šachová škola B
5 3 3 51,0 18
6. Slávia TU Košice
6 0 5 47,5 18
7. BŠK Bardejov
5 0 6 41,5 15
8. Magnezit Jelšava 3 3 5 40,0 12
9. OŠK Margecany
4 0 7 37,0 12
10. KdV Kežmarok
3 1 7 32,0 10
11. Mladosť Žilina B
1 2 8 29,5 5
12. Spišská Nová Ves
1 1 9 31,5 4

 

2. LIGA D

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 17.10.2015 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - DPMK Košice
2,5 : 5,5
2 18.10.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - 1.ŠK Košice
5,5 : 2,5
3 07.11.2015 SOBOTA 10:00 Stará Ľubovňa B - ŠK Sabinov B
3,5 : 4,5
4 08.11.2015 NEDEĽA 9:00 Spišská Stará Ves - ŠK Sabinov B
4,5 : 3,5
5 05.12.2015 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - ISM Tatran Prešov
4,5 : 3,5
6 06.12.2015 NEDEĽA 9:00 PŠK Prešov - ŠK Sabinov B
5 : 3
7 24.01.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Slávia PU Prešov
5,5 : 2,5
8 13.02.2016
SOBOTA 10:00 Slávia UPJŠ Košice C - ŠK Sabinov B
5,5 : 2,5
9 14.02.2016 NEDEĽA 9:00 Slávia UPJŠ Košice D - ŠK Sabinov B
2,5 : 5,5
10 12.03.2016 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - Veľké Kapušany
3,5 : 4,5
11 13.03.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - BŠK BardejovB
2 : 6

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
IŠTOŇA Martin
2184 0 1 0 0,5 1 0,5 1 0,5 0,5 - - 5,0
2073 2322 2453 2252 2161 2142 2143 2175 2029 - -
MRVA Vladimír
2115 0 1 - - 0 0,5 0 1 1 0,5 0,5 4,5
1983 2094 - - 2195 2067 2148 2164 2016 2221 2172
CUKER Dušan
2094 0,5 - - - - - 1 0 - - - 1,5
2087 - - - - - 2062 2055 - - -
KRAVEC Patrik ml.
2083 0 1 1 0 1 0,5 1 - 0,5 0 0,5 5,5
1961 1987 1885 2152 2060 1846 1983 - 2117 2083 2240
PAVLÍK Milan
2044 0,5 0,5 1 1 1 0,5 1 0,5 1 - - 7,0
2019 2001 1784 1909 2018 2045 1970 1991 1921 - -
ŠKOVRAN Jaroslav
1932 - - 0,5 0 0,5 - 0,5 - 0 0,5 0 2,0
- - 1716 1938 1870 - 1831 - 2053 2130 2074
ŠAROCKÝ Lukáš
1804 0 0,5 - 0 - 0 - - - - - 0,5
1756 1980 - 2032 - 1804 - - - - -
JUSKO Peter
1898 1 0,5 0,5 1 0,5 - 0 0 0,5 - - 4,0
1774 1879 1670 1928 1720 - 1845 2042 1784 - -
TATARKO Tomáš
1996 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
DUJAVA Daniel
1879 0,5 0 1 0 0,5 0,5 1 0,5 1 1 0,5 6,5
1586 1804 1695 1896 1697 2018 1720 1935 1941 2004 1962
HRABČÁK Štefan
1723 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1707 - - - 1 - 0,5 - 0 1 1 - 3,0
- - - 1601 - 1968 - 1878 1726 1991 -
VERBOVSKÝ Michal
1744 - 1 - - - 0,5 - 0 - 0,5 0,5 2,5
- 1673 - - - 1926 - 1837 - 1944 1980
KAČÍR Tomáš
1656 - - 0 - 0 - - - - - - 0,0
- - 1656 - 1623 - - - - - -
HORVÁTH Michal
1604 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KOLLÁR Tomáš
1510 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1693 - - - - - - - - - 0 0 0,0
- - - - - - - - - 1875 1955
CUKER Oliver
1398 - - 0,5 - - - - - - 0 0 0,5
- - 1311 - - - - - - 1892 1895
GUĽÁŠ Gabriel
1383 - - - - - - - - - - - 0,0
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. BŠK Bardejov B
9 1 1 54,0 28
2. Slávia PU Prešov
8 1 2 57,5 25
3. Spišská Stará Ves
8 0 3 46,0 24
4. Veľké Kapušany
6 1 4 50,0 19
5. Slávia UPJŠ Košice D
6 0 5 46,0 18
6. Slávia UPJŠ Košice C
5 2 4 45,5 17
7. ŠK Sabinov B
5 0 6 42,5 15
8. PŠK Prešov
5 0 6 39,0 15
9. 1.ŠK Košice
4 1 6 51,0 13
10. DPMK Košice
3 1 7 38,0 10
11. ISM Tatran Prešov
2 1 8 39,0 7
12. Stará Ľubovňa B
1 0 10 29,5 3

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 11.10.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - ŠK Lipany
3 : 5
2 22.11.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Stropkov+Svidník - ŠK Sabinov C
5 : 3
3 29.11.2015 NEDEĽA 9:00 Vranov nad Topľou - ŠK Sabinov C
3 : 5
4 20.12.2015 NEDEĽA 9:00 PŠK Prešov B - ŠK Sabinov C
7 : 1
5 10.01.20116 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - ŠK Soľ
5,5 : 2,5
6 17.01.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - BŠK Zborov
2 : 6
7 31.01.2016 NEDEĽA 9:00 OcÚ Drienov - ŠK Sabinov C
3 : 5
8 02.02.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Reinter Humenné D
6 : 2
9 28.02.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Reinter Humenné B
5,5 : 2,5
10 06.03.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov juniori
2,5 : 5,5
11 03.04.2016 NEDEĽA 9:00 Reinter Humenné C - ŠK Sabinov
7,5 : 0,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
KRAVEC Patrik
2108 0,5 1 1 0,5 0,5 - 0,5 - - 1 - 5,0
2017 1936 1890 2149 2002 - 2063 - - 1992 -
CUKER Dušan
2096 - - - - - - - 1 1 - - 2,0
- - - - - - - 1868 1607 - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1935 - - - - 1 0,5 0,5 0,5 1 - - 3,5
- - - - 1915 2085 1936 1873 1688 - -
DUJAVA Daniel
1895 - - - 0 - 0 1 - - - - 1,0
- - - 1951 - 1988 1860 - - - -
JUSKO Peter
1898 0 1 1 - 0,5 0,5 - - - - - 3,0
1994 1946 1823 - 1842 1970 - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1728 0 0 0,5 0 0,5 - - 1 - 0 0 2,0
1779 2049 1958 1953 1634 - - 1873 - 1998 2136
ŠAROCKÝ Lukáš
1804 - - - - - - 0,5 - - - - 0,5
- - - - - - 1815 - - - -
KAČÍR Tomáš
1656 0,5 - 0,5 - 1 0 1 - - - 0 3,0
1821 - 1723 - 1620 1905 1786 - - - 2086
HORVÁTH Michal
1600 0 0,5 0,5 0 0 - 0,5 - - 0 - 1,5
1710 1688 1603 1925 1550 - 1764 - - 1858 -
HRABČÁK Štefan
1725 0 0,5 - 0 - 0 0 0,5 1 0,5 0 2,5
1689 1688 - 1799 - 1784 1711 1894 1457 1819 2033
VERBOVSKÝ Michal
1751 1 - - 0,5 1 0 - 1 0 0,5 - 4,0
1450 - - 1786 1587 1742 - 1615 1576 1829 -
KARDIS Benijamín
1653 1 0 0,5 0 1 0 - 0,5 - 0,5 0,5 4,0
1288 1714 1620 1695 1615 1767 - 1584 - 1785 1942
KOLLÁR Tomáš
1510 - - 0 - - - - - - - - 0,0
- - 1527 - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor
1656 - - - - - - - - 0 - - 0,0
- - - - - - - - 1543 - -
CUKER Oliver
1390 - - - 0 - - 1 0,5 - 0 0 1,5
- - - 1622 - - 1519 1292 - 1725 1917
GUĽÁŠ Gabriel
1334 - 0 1 - - 0,5 - 1 1 - 0 3,5
- 1645 1582 - - 1559 - K 1328 - 1934
VERBOVSKÝ Jozef st.
1464 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MARCINKO Karol
1540 - 0 - - - - - - 1 0 - 1,0
- 1691 - - - - - - 1356 1590 -
VERBOVSKÁ Andrea
1351 - - - - - - - - 0,5 - - 0,5
- - - - - - - - 1089 - -
PAVÍK Juraj
1178 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Reinter Humenné C
10 0 1 66,0 30
2. BŠK Zborov
8 1 2 56,0 25
3. ŠK Stropkov+Svidník
8 1 2 53,0 25
4. Slávia PU Prešov juniori
7 1 3 50,5 22
5. OcÚ Drienov
7 0 4 49,0 21
6. PŠK Prešov B
6 1 4 50,5 19
7. ŠK Sabinov C
5 0 6 38,5 15
8. ŠK Lipany
4 0 7 40,0 12
9. Vranov nad Topľou
4 0 7 38,5 12
10. Reinter Humenné B
3 0 8 35,0 9
11. ŠK Soľ
2 0 9 31,5 6
12. Reinter Humenné B
0 0 11 19,5 0

 

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 23.10.2015 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - CVČ Sabinov
4,5 : 0,5
2  13.11.2015  PIATOK  17:00 BC Haniska - Klenoty Topas Sabinov 1,5 : 3,5
16:30 CVČ Sabinov - BŠK Bardejov B
 1,5 : 3,5
3  20.11.2015 PIATOK 16:30  Klenoty Topas Sabinov - BŠK Bardejov C
2,5 : 2,5
19.11.2015 ŠTVRTOK ŠKPS Prešov - CVČ Sabinov 5 : 0
4  11.12.2015 PIATOK 17:00 PŠK Prešov C - Klenoty Topas Sabinov 2 : 3
16.12.2015 STREDA 16:30  CVČ Sabinov - BC Haniska
2 : 3
5  18.12.2015  PIATOK  16:30 Slávia PU Prešov B - Klenoty Topas Sabinov 1 : 4
 17:00 CVČ Sabinov - OcÚ Drienov B
1,5 : 3,5
6  22.01.2016  PIATOK  16:30  Klenoty Topas Sabinov - ŠKPŠ Prešov
2 : 3
Slávia PU Prešov C - CVČ Sabinov 3 : 2
7  11.02.2016 ŠTVRTOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - Elán Prešov
3 : 2
12.02.2016  PIATOK  17:00  PŠK Prešov C - CVČ Sabinov  4 : 1
8  26.02.2016 PIATOK 17:00 Klenoty Topas Sabinov - OcÚ Drienov B
3 :2
25.02.2016  ŠTVRTOK 16:30  Elán Prešov - CVČ Sabinov 3,5 : 1,5
9  11.03.2016  PIATOK  16:30  Slávia PU Prešov C  - Klenoty Topas Sabinov 2,5 : 2,5
CVČ Sabinov - Slávia PU Prešov B
 2,5 : 2,5

 

Klenoty Topas Sabinov:

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9
KAMINSKÝ Ladislav
1707 0,5 1 - 0 1 0 1 0 1 4,5
1744 1949 - 1816 1533 1847 1723 1743 1611
KARDIS Benijamín
1623 1 1 0 1 1 0 0 1 - 5,0
1723 1533 1980 1806 1407 1783 1577 1715 -
ŠPINLER Dalibor
1693 - - - - - - 1 1 1 3,0
- - - - - - 1572 1543 1497
KOLLÁR Tomáš
1510 - - - - - - - 0 - 0,0
- - - - - - - 1567 -
MARCINKO Karol
1547 1 0 0,5 1 0 - - - - 2,5
1455 1503 1558 1724 1408 - - - -
CUKER Oliver
1398 1 0,5 1 0 1 0 0,5 - 0,5 4,5
1351 1418 1377 1618 1329 1752 1458 - 1464
GUĽÁŠ Gabriel
1338 1 1 0 1 1 1 - 1 0 6,0
1269 K 1432 1296 1000 1488 - 1407 1303
DUJAVA Jozef
1000 - - 1 - - 1 0,5 - 0 2,5
- - 1000 - - 1355 1000 - 1445

 

 CVČ Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9
VERBOVSKÝ Michal
1744 0,5 1 0 0 1 0 0 1 1 4,5
1744 1980 1875 1949 1930 1831 1816 1767 1533
HRABČÁK Štefan
1723 0 1 0 1 - 1 0 0,5 0,5 4,0
1623 1558 1752 1804 - 1585 1849 1723 1577
VERBOVSKÝ Jozef st.
1455 0 0 0 1 0,5 1 1 0 1 4,5
1547 1377 1455 1553 1743 1497 1724 1577 1408
VERBOVSKÁ Andrea
1351 0 1 0 0 0 0 - 0 0 1,0
1398 1432 1488 1562 1715 1464 - 1458 1428
PAVALÍK Juraj
1178 - - - - - 0 0 - 0 0,0
- - - - - 1303 1618 - 1000
GREŠ Dominik
1269 0 1 0 0 0 - 0 0 - 1,0
1338 1000 1355 1353 1567 - 1296 1000 -
RADVANSKÁ Tamara
1000 - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Prešov C
8 0 1 33,0 24
2. Klenoty Topas Sabinov
6 2 1 28,0 20
3. ŠKPŠ Prešov
6 1 2 27,0 19
4. Elán Prešov
5 1 3 24,5 16
5. OcÚ Drienov
5 1 3 26,5 15
6. BC Haniska
3 2 4 21,5 11
7. Slávia PU Prešov C
3 2 4 21,0 11
8. Slávia PU Prešov B
2 1 6 14,5 7
9. CVČ Sabinov
1 1 7 15,0 4
10. BŠK Bardejov C
0 2 7 14,0 2

 

XIX.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2015

Výsledky na chess-results.com

 

Konečné poradie:

Por. č. T Meno FED Elo Klub  TB1   TB2   TB3 
1 1 FM Zambor Norbert SVK 2299 Sk Prakovce 7,5 53,0 40,0
2 9   Juhar Roman SVK 2145 Tj Slavia Kosice 7,0 50,5 36,0
3 8   Koval Maros SVK 2162 Eltra Osk Margecany 7,0 49,0 32,5
4 14   Fenik Jozef Ml. SVK 2035 Msk Vranov Nad Toplou 6,5 50,5 38,5
5 4   Bednar Milan SVK 2218 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 6,5 50,0 33,5
6 3 FM Istona Martin SVK 2256 Sachovy Klub Sabinov 6,5 49,0 34,0
7 23   Kravec Patrik Ml. SVK 1974 Sachovy Klub Sabinov 6,5 48,5 31,5
8 13   Balazs Ladislav SVK 2050 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 6,5 47,5 31,5
9 6   Sremanak Slavomir SVK 2199 Eltra Osk Margecany 6,5 42,5 27,5
10 12 FM Mrva Vladimir SVK 2099 Sachovy Klub Sabinov 6,0 53,5 34,0
11 5 FM Krajnak Martin SVK 2204 Sachovy Klub Sabinov 6,0 49,5 32,0
12 2   Kusiak Matej SVK 2270 Tj Slavia Kosice 6,0 49,0 33,0
13 27   Haborak Kristian SVK 1946 Sk Lipany 6,0 48,0 32,0
14 21   Hurtuk Radovan SVK 1979 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 6,0 47,5 32,0
15 24   Volcko Richard SVK 1966 Bsk Bardejov 6,0 42,0 27,0
16 16   Cisko Matej SVK 2016 Skm Cvc Spisska Stara Ves 5,5 50,5 34,0
17 7   Kriz Mario SVK 2165 Sachovy Klub Sabinov 5,5 47,5 31,0
18 10   Pejko Otomar SVK 2115 Tj Slavia Kosice 5,5 46,5 28,5
19 26   Pavlik Milan SVK 1949 Sachovy Klub Sabinov 5,5 46,5 28,0
20 11   Hlinka Vasil SVK 2107 Tj Slavia Kosice 5,5 45,0 30,0
21 17   Timko Milan SVK 2016 1. Sk Kosice 5,5 44,5 28,0
22 15   Vojtko Marek SVK 2019 Tj Slavia Kosice 5,5 35,0 21,5
23 22   Novotny Adam SVK 1979 Slavia Pu Presov 5,0 51,0 31,0
24 29   Valentik Roman SVK 1898 1. Sk Kosice 5,0 48,5 27,5
25 34   Nandrazi Dominik SVK 1830 Psk Dason Presov 5,0 46,5 29,0
26 20 WFM Sedlakova Ivana SVK 1985 Slavia Pu Presov 5,0 44,0 28,0
27 31   Sibrava Patrik SVK 1872 Tsc Luna Martin 5,0 44,0 25,5
28 56   Cisko Miloslav Ml. SVK 1556 Skm Cvc Spisska Stara Ves 5,0 42,0 24,0
29 19   Panko Radoslav SVK 1992 Bsk Bardejov 5,0 41,5 26,5
30 46   Slacky Stefan SVK 1686 So Slovinky 5,0 41,5 23,0
31 18   Panko, st. Eduard SVK 2006 Sk Stropkov+svidnik 5,0 36,0 20,0
32 36   Sosa Pavol SVK 1797 Sk Drienov 5,0 35,5 26,0
33 54   Novotny Juraj SVK 1594 So Slovinky 5,0 35,0 21,0
34 30   Nadzamova Sofia SVK 1886 Tj Slavia Kosice 4,5 46,5 26,0
35 48   Verbovsky Michal SVK 1669 Sachovy Klub Sabinov 4,5 46,0 27,5
36 59   Kardis Benjamin SVK 1528 Sachovy Klub Sabinov 4,5 45,0 23,0
37 50   Liscinska Jana SVK 1664 Slavia Pu Presov 4,5 44,0 23,0
38 32   Verba Vladimir SVK 1856 Msk Vranov Nad Toplou 4,5 43,5 24,5
39 44   Krajnik Richard SVK 1743 Tj Slavia Kosice 4,5 43,0 21,5
40 25   Zahradnik Vladimir SVK 1955 Psk Dason Presov 4,5 42,5 23,5
41 43   Chytra Miroslav SVK 1747 Msk Vranov Nad Toplou 4,5 40,0 19,0
42 33   Sarocky Lukas SVK 1845 Sachovy Klub Sabinov 4,5 39,5 23,5
43 47   Lukac Vladimir SVK 1677 Sachova Skola Tatran Presov 4,5 39,0 20,0
44 63   Novotny Milos SVK 1443 So Slovinky 4,5 29,5 17,0
45 42   Pollak Rudolf SVK 1749 Bsk Bardejov 4,0 42,5 19,0
46 28   Varga Jozef SVK 1904 Sk Drienov 4,0 42,0 22,0
47 39   Zigo Pavol SVK 1792 Tj Slavia Kosice 4,0 40,5 24,0
48 51   Krajcovic Peter SVK 1659 Sk Lipany 4,0 39,5 18,5
49 35   Nandrazi Artur SVK 1828 Slavia Pu Presov 4,0 38,0 21,0
50 49   Sutor Alexander SVK 1667 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 4,0 37,5 20,0
  57   Jencopala Alexander SVK 1547 Bsk Bardejov 4,0 37,5 20,0
52 45   Kankula Robert SVK 1710 Sk Trebisov 4,0 37,5 19,5
53 41   Sestak Dusan SVK 1762 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 4,0 37,0 18,0
54 38   Volosin Martin SVK 1793 Sk Lipany 4,0 36,5 21,5
55 37   Kocisko Jozef SVK 1796 Bsk Bardejov 4,0 35,5 21,0
56 60   Nadzamova Viktoria SVK 1500 Tj Slavia Kosice 4,0 34,0 16,5
57 52   Sobota Jozef SVK 1635 Sk Lipany 3,5 41,0 18,0
58 40   Dzuris Ivan SVK 1780 Bsk Bardejov 3,5 40,0 18,5
59 55   Panko, ml. Eduard SVK 1559 Sk Stropkov+svidnik 3,5 36,5 18,0
60 73   Gulas Gabriel SVK 1223 Sachovy Klub Sabinov 3,5 36,0 17,5
61 62   Tatarkova Daniela SVK 1477 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 3,5 34,0 16,0
62 53   Marci Bartolomej SVK 1622 Sk Tjls Vd Poprad 3,5 34,0 15,5
63 69   Cuker Oliver SVK 1307 Sachovy Klub Sabinov 3,5 31,0 9,0
64 64   Straka Jozef SVK 1431 Sk Drienov 3,5 30,0 11,0
65 70   Rybovic Nikolas SVK 1305 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 3,5 28,0 11,0
66 58   Sutor Mario SVK 1537 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 3,0 37,5 17,5
67 61   Spinler Dalibor SVK 1487 Sachovy Klub Sabinov 3,0 33,0 14,0
68 68   Volansky Ernest SVK 1358 Sk Lipany 3,0 33,0 13,0
69 65   Nunhart Jan SVK 1426 So Slovinky 3,0 32,0 12,0
70 66   Vasilik Jozef SVK 1422 So Skm Stara Lubovna 2,5 35,0 16,0
71 75   Galik Adam SVK 1182 Sk Tjls Vd Poprad 2,5 33,0 12,0
72 67   Rybovic Mikulas SVK 1409 Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle 2,5 28,0 10,5
73 72   Verbovska Andrea SVK 1241 Sachovy Klub Sabinov 2,0 31,5 8,0
74 71   Gres Dominik SVK 1269 Sachovy Klub Sabinov 2,0 28,0 6,0
75 76   Marcinko Karol SVK 1132 Sachovy Klub Sabinov 1,5 33,0 8,5
76 77   Mathia David SVK 1000   1,0 36,0 7,0
77 74   Simalcikova Sara SVK 1193 Osk Renop Liptovska Tepla 1,0 33,0 6,0

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break