SEZÓNA 2019/2020

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 06.10.2019 NEDEĽA 9:00 ŠK Modra nad Cirochou A - ŠK Sabinov Klenoty Topas
6 : 2
2 20.10.2019 NEDEĽA 9:00 Reinter Humenné seniori - ŠK Sabinov Klenoty Topas
4,5 : 3,5
3 24.11.2019 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov Klenoty Topas - BŠK Baredejov C
5 : 3
4 01.12.2019 NEDEĽA 9:00 PŠK Tatran DASON Prešov C - ŠK Sabinov Klenoty Topas
2 : 6
5 22.12.2019 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov Klenoty Topas - Reinter Humenné juniori
2 : 6
6 12.01.2020 NEDEĽA 9:00 Slávia PU Prešov B - ŠK Sabinov Klenoty Topas
2,5 : 5,5
7 19.01.2020 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov Klenoty Topas - ŠK Soľ
6 : 2
8 02.02.2020 NEDEĽA 9:00 MŠK Vranov nad Topľou A - ŠK Sabinov Klenoty Topas
5 : 3
9 09.02.2020 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov Klenoty Topas - Reinter Snina
5,5 : 2,5
10 01.03.2020 NEDEĽA 9:00 PŠK Tatran DASON Prešov B - ŠK Sabinov Klenoty Topas
6,5 : 1,5
11 22.03.2020 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov Klenoty Topas - ŠK OcU Drienov

6 : 2

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
GOBAN Marek
2115 - - - - - - - - - - 0,5 0,5
- - - - - - - - - - 1922
ŠKOVRÁN Jaroslav
1932 0 1 1 0 - 1 1 0,5 - 0 - 4,5
2371 1912 1893 1864 - 2170 1920 2104 - 2104 -
VERBOVSKÝ Michal
2012 1 - 0,5 1 - 1 1   1 - 1 6,5
2069 - 1786 1872 - 1944 1689 - 1721 - 1891
DUJAVA Daniel
1908 - 0,5 1 - 0,5 1 0,5 - 1 0,5 1 6,0
- 1860 1771 - 2181 1723 1640 - 1788 2025 1803
VOJTKO Marek
1937 0,5 - 1 0,5 0 1 1 1 1 - - 6,0
2077 - 1762 1759 1933 1724 1530 1818 1692 - -
KOHÚT Marián
1894 - - - - - - - 0,5 - - - 0,5
- - - - - - - 1799 - - -
ELIÁŠ Dávid
1646 - 1 - 1 - 1 1 0 1 - 1 6,0
- 1762 - 1729 - 1669 1558 1749 1536 - 1683
KAČÍR Tomáš
1768 0 0 0,5 0,5 0,5 0 1 0,5 0,5 0,5 1 5,0
2021 1748 1554 1650 1707 1678 1606 1820 1483 1834 1651
CUKER Oliver
1568 - - - 1 0,5 - 0 - - 0,5 1 3,0
- - - 1565 1689 - 1485 - - 2007 1716
ŠPINLER Dalibor
1657 0 - - 1 0,5 - - - 1 0 - 2,5
1940 - - 1396 1477 - - - 1462 1919 -
HRABČÁK Štefan
1673 0,5 0 0,5 1 0 0,5 0,5 0 - 0 0,5 3,5
1931 1701 1529 1320 1452 1643 1506 1802 - 1935 1656
MARCINKO Karol
1315 - 0,5 - - - - - - - - - 0,5
- 1600 - - - - - - - - -
BODNÁR František 1312 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MAGDA Juraj
1305 0 - - - 0 - - 0,5 - - - 0,5
1582 - - - 1375 - - 1508 - - -
PAVLÍK Juraj
1276 - 0,5 0 - - - - - 0 0 0 0,5
- 1576 1323 - - - - - 1607 1922 1000
MAGDA Filip
1214 0 - 0,5 - 0 0 - 0 0 - - 0,5
1527 - 1243 - 1248 1507 - 1525 1273 - -
KOSTELNÍK Michal
1193 - - - - - - - - - 0 - 0,0
- - - - - - - - - 1831 -
MAGDOVÁ Lucia
1075 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
CUKEROVÁ Lívia 1005 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Tatran DASON Prešov C 10 1 0 69,5 31
2. ŠK Modra nad Cirochou A 9 2 0 61,0 29
3. Reinter Humenné juniori 7 1 3 52,0 22
4. ŠK Sabinov Klenoty Topas 6 0 5 46,0 18
5. MŠK Vranov nad Topľou A 5 1 5 43,5 16
6. Reinter Humenné seniori 5 1 5 43,0 16
7. Slávia PU Prešov B 4 3 4 43,5 15
8. BŠK Baredejov C 4 0 7 39,5 12
9. ŠK OcU Drienov 3 1 7 36,0 10
10. PŠK Tatran DASON Prešov C 2 3 6 33,5 9
11. ŠK Soľ 3 0 8 32,5 9
12. Reinter Snina 1 1 9 28,0 4