SEZÓNA 2016/2017

 

Extraliga

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 22.10.2016 SOBOTA 12:00 Dunajská Streda - ŠK Sabinov
8 : 0
2 23.10.2016 NEDEĽA 10:00 Slovan Bratislava - ŠK Sabinov
7,5 : 0,5
3 17.12.2016 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov - Reinter Humenné
3,5 : 4,5
4 18.12.2016 NEDEĽA 10:00 ŠK Sabinov - UPJŠ Košice
4 : 4
5 14.01.2017 SOBOTA 13:00 ŠK Sabinov - Devínska Nová Ves
4,5 : 3,5
6 15.01.2017 NEDEĽA 10:00 ŠK Sabinov - ŠK Modra
1,5 : 6,5
7 18.02.0217 SOBOTA 10:00 Liptovská šachová škola - ŠK Sabinov 2,5 : 5,5
8 19.02.2017 NEDEĽA 10:00 Inbest Dunajov - ŠK Sabinov
5 : 3
9 24.03.2017 PIATOK 18:00 ŠK Sabinov - ŠK Prakovce
2,5 : 5,5
10 25.03.2017 SOBOTA 13:00 ŠK Sabinov - Dubnica nad Váhom
1,5 : 6,5
11 26.03.2018 NEDEĽA 10:00 ŠK Osuské - ŠK Sabinov
6 : 2

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REPKA Christoper
2455 - - 0 0 0 0 1 0 - - - 1,0
- - 2564 2609 2560 2588 2359 2617 - - -
SVOBODA Svätopluk
2431 0 0 1 0 0 0 - - - 0,5 0 1,5
2594 2550 2548 2568 2465 2578 - - - 2456 2513
BUREŠ Jaroslav
2383 - - - - - - - - 0,5 0 0,5 1,0
- - - - - - - - 2437 2510 2444
REPKOVÁ Eva
2328 - - 0,5 0,5 1 0,5 0,5 0,5 - - - 3,5
- - 0393 2503 2288 2340 2407 2532 - - -
BEDNÁR Milan
2249 0 0 - 1 1 1 - - 1 0 1 5,0
2439 2547 - 2448 2187 2287 - - 2489 2403 2287
IŠTOŇA Martin
2255 0 0 0,5 0,5 1 0 1 0 0,5 0,5 0 4,0
2490 2453 2374 2308 2183 2238 2356 2524 2429 2355 2271
DEMETER Peter
2219 - - - 1 0,5 - 0,5 - - - - 2,0
- - - 2339 2153 - 2333 - - - -
DUJAVA Daniel ml.
2114 0 0 - - - - - - - - - 0,0
2486 2504 - - - - - - - - -
HOLEČKO Rastislav
2243 - - - - 1 0 1 - 0 0,5 0 2,5
- - - - 2183 2246 2220 - 2396 2268 2267
KRAVEC Patrik
2046 0 0 0,5 - - - 0,5 0,5 0 0 0,5 2,0
2433 2332 2384 - - - 2199 2320 2307 2268 2274
KRAJŇÁK Martin
2171 0 0 - - - 0 - - - 0 - 0,0
2452 2310 - - - 2141 - - - 2237 -
GOBÁN Marek
2062 0 0,5 0 0,5 - 0 1 - 0 - 0 2,0
2450 2304 2309 2272 - 2085 2175 - 2294 - 2184
CUKER Dušan
2091 0 0 0,5 0,5 - - 0 0,5 0 - - 1,5
2301 2299 2218 2151 - - 2192 2265 2285 - -
KRÍŽ Mário
2167 - - - - 0 - - 0,5 0,5 0 0 1,0
- - - - 2168 - - 2308 2296 2160 2211
MRVA Vladimír
2107 - - 0,5 - - - - 0 - - - 0,5
- - 2152 - - - - 2308 - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter
2176 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
PAVLÍK Milan 2050 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
2002 - - - - - - - 1 - - - 1,0
- - - - - - - 2078 - - -
DUJAVA Daniel st.
1876 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Dunajská Streda
9 0 2 60,5 27
2. Reinter Humenné
7 1 3 53,5 22
3. Slovan Bratislava
6 2 3 51,0 20
4. ŠK Prakovce
5 3 3 46,5 18
5. Slávia UPJŠ Košice
5 3 3 43,0 18
6. ŠK Modra
5 1 5 46,0 16
7. Liptovská šachová škola
4 3 4 42,0 15
8. Inbest Dunajov
4 3 4 40,5 15
9. Dubnica nad Váhom
4 1 6 43,0 13
10. ŠK Osuské
3 2 6 40,0 11
11. ŠK Sabinov
2 1 8 28,5 7
12. Devínska Nová Ves
1 2 8 33,5 5

 

2. LIGA D

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 08.10.2016 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - DPMK Košice
6,5 : 1,5
2 09.10.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - 1.ŠK Košice
3,5 : 4,5
3 05.11.2016 SOBOTA 10:00 OŠK Margecany B - ŠK Sabinov B
4 : 4
4 06.11.2016 NEDEĽA 9:00 BŠK Bardejov B - ŠK Sabinov B
4,5 : 3,5
5 03.12.2016 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - ISM Tatran Prešov
3,5 :4,5
6 04.12.2016 NEDEĽA 9:00 Veľké Kapušany - ŠK Sabinov B
4,5 : 3,5
7 21.01.2017 SOBOTA 9:00 ŠK Sabinov B - Reinter Humenné B
3,5 :4,5
8 11.02.2017 SOBOTA 10:00 UPJŠ Košice C - ŠK Sabinov B
4 : 4
9 12.02.2017 NEDEĽA 9:00 UPJŠ Košice D - ŠK Sabinov B
4 : 4
10 11.03.2017 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - LS Poprad
4,5 : 3,5
11 12.03.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Spišská Nová Ves
3,5 : 4,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
KRAVEC Patrik
2046 1 0 0,5 0,5 1 0,5 0 0 - 0 1 3,5
2112 2269 1981 2270 2213 2195 2157 2155 - 2084 2139
CUKER Dušan
2087 - 0,5 - - - - - 0,5 - - 0,5 1,5
- 2266 - - - - - 2065 - - 2122
MRVA Vladimír
2101 - 0,5 0,5 0 - 0,5 0,5 1 0 - - 3,0
- 2203 2044 2012 - 2097 2071 2067 2185 1 -
GOBÁN Marek
2061 0,5 0,5 0 0,5 0,5 - 0,5 0 0,5 2090 0,5 4,5
2063 2044 2059 2040 2154 - 2075 2017 2078 - 2023
PAVLÍK Milan
2055 - - - - - - - 1 - 1 - 2,0
- - - - - - - 1896 - 1844 -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1990 1 1 0,5 1 1 - 1 0,5 1 1 0 8,0
1941 1756 2036 1950 2076 - 1926 1901 2097 1952 2124
DUJAVA Daniel
1876 0,5 0,5 0,5 0,5 - 0,5 0,5 0 0,5 - - 3,5
1935 1953 2011 2041 - 2139 1891 1806 2062 - -
TATARKO Tomáš
1955 0,5 0 0,5 0,5 1 0,5 0 1 0,5 0 0 4,5
2009 1799 1849 2031 2070 1950 1945 1740 1961 1796 2024
JUSKO Peter
1897 - - - - 1 - 0 - - 1 0 2,0
- - - - 2016 - 1923 - - 1724 2017
ŠÁROCKÝ Lukáš
1838 - - 1 - - - - - - - - 1,0
- - 1711 - - - - - - - -
HRABČÁK Štefan
1722 - - - - - - - - 0,5 - - 0,5
- - - - - - - - 1995 - -
KAMINSKÝ Ladislav
1772 1 - - 0,5 - 0 - - 1 0,5 - 3,0
1727 - - 1886 - 1969 - - 1871 1664 -
KAČÍR Tomáš
1728 - 0,5 0,5 - 0 0,5 - - - - 0,5 2,0
- 1883 1768 - 2025 1933 - - - - 1816
VERBOVSKÝ Michal
1791 1 - - 0 0 - 1 - 0 0 1 3,0
1789 - - 1806 1986 - 1660 - 1825 1785 1777
ŠPINLER Dalibor
1660 - - - - - 0 - - - - - 0,0
- - - - - 1899 - - - - -
DUJAVA Jozef
1634 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
HORVÁTH Michal 1600 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
GUĽÁŠ Gabriel
1582 1 - - - 0 1 - - - - - 2,0
1789 - - - 1940 1876 - - - - -
CUKER Oliver
1473 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ISM Tatran Prešov
8 1 2 53,0 25
2. 1.ŠK Košice
8 0 3 51,0 24
3. Spišská Nová Ves
7 0 4 46,5 21
4. Reinter Humenné B
6 2 3 45,0 20
5. Slávia UPJŠ Košice D
5 3 3 47,0 18
6. Slávia UPJŠ Košice C
5 2 4 46,5 17
7. BŠK Bardejov B
4 2 5 43,5 14
8. Veľké Kapušany
4 1 6 45,0 13
9. LS Poprad 4 1 6 40,5 13
10. DPMK Košice
4 1 6 38,0 13
11. ŠK Sabinov B
2 3 6 44,0 9
12. OŠK Margecany B
0 2 9 28,0 2

 

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 23.10.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Stropkov+Svidník - ŠK Sabinov C
5,5 : 2,5
2 12.11.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - ŠK Lipany
5 :3
3 27.11.2016 NEDEĽA 9:00 Vranov nad Topľou - ŠK Sabinov C
5 :3
4 18.12.2016 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - Reinter Humenné Seniori
3,5 : 4,5
5 15.01.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Soľ - ŠK Sabinov C
2,5 : 5,5
6 29.01.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Reinter Humenné juniori
4,5 : 3,5
7 05.02.2017 NEDEĽA 9:00 PŠK Prešov B - ŠK Sabinov C
6 : 2
8 19.02.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - SLávia PU Prešov juniori
1 : 7
9 05.03.2017 NEDEĽA 9:00 OcÚ Drienov - ŠK Sabinov C
4,5 :3,5
10 19.03.2017 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - BŠK Zborov
6 : 2

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KRAVEC Patrik
2046 - 0,5 - - 1 - - - 1 - 2,5
- 1980 - - 1923 - - - 1932 -
ŠKOVRÁN Jaroslav 2002 - 0,5 - 1 1 0 0 - 0 - 2,5
- 2056 - 1948 1608 1941 2045 - 1808 -
DUJAVA Daniel
1876 - - - 0 1 0 - - - - 1,0
- - - 1929 1527 1645 - - - -
JUSKO Peter
1899 - - - - 1 1 - 0 - - 2,0
- - - - 1595 1426 - 2065 - -
ŠÁROCKÝ Lukáš
1838 - - - - - - 1 - - - 1,0
- - - - - - 1984 - - -
HRABČÁK štefan
1721 0 - - - - - - 0 0,5 0,5 1,0
1908 - - - - - - 1954 1788 1911
KAMINSKÝ Ladislav
1776 0 1 0,5 1 1 1 0 0 - 0 4,5
2021 1818 1937 1859 1594 1464 1933 1972 - 1764
KAČÍR Tomáš
1704 0 1 0,5 0 - 1 0,5 0 1 1 5,0
1947 1714 1937 1843 - 1541 1932 1831 1744 1745
VERBOVSKÝ Michal
1787 1 1 0 0 0 - 0,5 1 0 1 4,5
1848 1644 1900 1811 1727 - 1907 1640 1707 1625
ŠPINLER Dalibor
1660 - - 1 - - 0,5 - - - - 1,5
- - 1754 - - 1396 - - - -
HORVÁTH Michal
1600 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
MARCINKO Karol
1499 0 0 0 - - 0 0 0 - - 0,0
1663 1499 1755 - - 1535 1805 1769 - -
GUĽÁŠ Gabriel
1544 0,5 1 0 0 0 - - 0 0,5 1 3,0
1742 1286 1776 1623 1605 - - 1710 1504 1573
CUKER Oliver
1444 - - - 0,5 0,5 - 0 0 0,5 1 2,5
- - - 1530 1503 - 1737 1589 1709 1377
DUJAVA Jozef
1662 1 - 1 1 - 1 0 - 0 1 5,0
1653 - 1401 1508 - 1299 1658 - 1533 1335
PAVLÍK Juraj
1314 0 0 0 - - - - - - 0,5 0,5
1668 1000 1524 - - - - - - 1275
RADVANSKÁ Tamara
1108 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
GREŠ Dominik
1083 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Prešov
9 0 1 53,0 27
2. Reinter Humenné seniori
7 1 2 46,0 22
3. Slávia PU Prešov Juniori
7 0 3 52,0 21
4. ŠK Stropkov+Svidník
6 1 3 46,5 19
5. Vranov nad Topľou
6 1 3 42,0 19
6. OcÚ Drienov
4 2 4 41,0 14
7. BŠK Zborov
4 1 5 36,5 13
8. ŠK Sabinov C
4 0 6 36,5 12
9. ŠK Soľ
2 0 8 31,0 6
10. Reinter Humenné juniori
2 0 8 29,5 6
11. ŠK Lipany
1 0 9 26,0 3

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 21.10.2016 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - Elán Prešov
4,5 : 0,5
17:00 OcÚ Drienov B - CVČ Sabinov 3 : 2
2 10.11.2016 PIATOK 16:30 CVČ Sabinov - Klenoty Topas Sabinov
0 : 5
3 25.11.2016 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - BŠK Bardejov C
5 : 0
24.11.2016 ŠTVRTOK ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov 4 : 1
4 16.12.2016 PIATOK 17:00 PŠK Prešov C - Klenoty Topas Sabinov
2 :3
15.12.2016 ŠTVRTOK 16:30 CVČ Sabinov - Denné centrum Sabinovská 3 : 2
5 13.01.2017 PIATOK 16:30 Sokol Ľubotice - Klenoty Topas Sabinov
3 : 2
12.01.2017 ŠTVRTOK CVČ Sabinov - BC Haniska 0,5 : 4,5
6 27.01.2017 PIATOK 16:30 Slávia PU Prešov B - CVČ Sabinov
2,5 : 2,5
7 10.02.2017 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - ŠKPŠ Prešov
3,5 : 1,5
8 24.02.2017 PIATOK 16:30 BC Haniska - Klenoty Topas Sabinov
0,5 : 4,5
23.02.2017 ŠTVRTOK CVČ Sabinov - BŠK Bardejov C 3,5 . 1,5
9 17.03.2017 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - OcÚ Drienov B
3,5 :1,5
Sokol Ľubotice - CVČ Sabinov 4 : 1
10 31.03.2017 PIATOK 16:30 Klenoty Topas Sabinov - Slávia PU Prešov B
2,5 : 2,5
17:00 PŠK Prešov C - CVČ Sabinov 2,5 : 2,5
11 21.04.2017 PIATOK 16:30 Denné centrum Sabinovská - Klenoty Topas Sabinov 1 :4
20.04.2017 ŠTVRTOK CVČ Sabinov - Elán Prešov 1 : 4

 

Klenoty Topas Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 7 8 9 10 11
VERBOVSKÝ Michal
1791 0,5 1 1 0,5 0,5 1 1 1 1 0,5 8,0
1712 1634 1617 1742 2070 1848 1847 1831 1815 1577
KAMINSKÝ Ladislav
1772 - - 1 - 0 - - 1 - - 2,0
- - 1361 - 1943 - - 1731 - -
HRABČÁK Štefan
1722 1 - - - - 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 3,5
1581 - - - - 1732 1588 1503 1564 1408
ŠPINLER Dalibor
1660 1 1 - 0,5 0 - 1 - 1 1 5,5
1453 1301 - 1704 1588 - 1548 - 1376 1333
MARCINKO Karol
1490 - 1 1 - - 1 - 0 - - 3,0
- 1083 1323 - - 1538 - 1707 - -
GUĽÁŠ Gabriel
1582 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 8,0
1239 1000 1277 1669 1499 1618 1490 1541 1472 1000
CUKER Oliver
1473 1 1 - 1 0,5 1 1 - 0 1 6,5
1277 1069 - 1515 1000 1364 1350 - 1362 1473
KOLLÁR Tomáš
1497 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
VERBOVSKÝ Jozef
1464 - - 1 - - - - - - - 1,0
- - 1000 - - - - - - -

 

CVČ Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 8 9 10 11
KAČÍR Tomáš
1728 - - - - - 0 - 0 0,5 - 0,5
- - - - - 1853 - 2070 1669 -
DUJAVA Jozef
1634 1 0 0 1 0 1 0,5 0 0,5 0 4,0
1831 1791 1789 1776 1818 1376 1361 1943 1515 1800
PAVLÍK Juraj
1301 1 0 0 0 0,5 0,5 0 0 0 0 2,0
1503 1660 1618 1333 1548 1472 1323 1499 1358 1712
GREŠ Dominik
1083 - 0 1 0 0 - 1 - - 0 2,0
- 1490 1364 1000 1490 - 1241 - - 1581
MAGDA Juraj
1000 0 0 - 1 0 1 1 1 0,5 0 4,5
1707 1582 - 1028 1412 1362 1000 1000 1284 1453
RADVANSKÁ Tamara
1108 - - 0 - 0 - - - - - 0,0
- - 1383 - 1350 - - - - -
DUJAVA Adam
1069 1 0 0 - - - 1 0 1 0 3,0
1541 1473 1000 - - - 1000 1000 K 1000
CUKEROVÁ Lívia
1000 - - - 1 - - - - - - 1,0
- - - 1000 - - - - - -
MAGDA Filip
1000 0 - - - - 0 - - - - 0,0
1000 - - - - 1160 - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Sokol Ľubotice
9 1 0 36,0 28
2. Klenoty Topas Sabinov
8 1 1 37,5 25
3. OcÚ Drienov B
7 1 2 31,0 22
4. BC Haniska
7 0 3 28,0 21
5. PŠK Prešov C
4 2 4 14 14
6. ŠKPŠ Prešov
4 1 5 26,0 13
7. Elán Prešov
3 1 4 24,5 10
8. Slávia PU Prešov B
2 4 4 24,0 10
9. CVČ Sabinov
2 2 6 17,0 8
10. Denné centrum Sabinovská 1 1 8 16,0 4
11. BŠK Bardejov C
1 0 9 12,0 3

XX.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2016

Výsledky na chess-results.com

 

Konečné poradie:

or. č. T Meno FED EloF EloN Klub  TB1   TB2   TB3 
1 6   Kriz Mario SVK 2176 0 Sachovy Klub Sabinov 8,0 55,5 39,0
2 1 GM Manik Mikulas SVK 2441 0 Sk Prakovce 8,0 55,0 40,5
3 3   Juhar Roman SVK 2189 0 Tj Slavia Kosice 7,0 57,5 39,5
4 4   Slacky Stanislav SVK 2189 0 Sk Lokomotiva Caissa Bratislav 7,0 53,0 40,0
5 18   Endresz Pavol SVK 1949 0 Msk Kdv Kezmarok 7,0 46,0 33,0
6 11   Krajnak Jan SVK 2048 0 Eltra Osk Margecany 6,5 49,0 34,0
7 8   Koval Maros SVK 2155 0 Eltra Osk Margecany 6,5 47,0 33,5
8 14   Haborak Kristian SVK 1998 0 Sk Prakovce 6,5 46,0 32,5
9 10   Goban Marek SVK 2078 0 Sachovy Klub Sabinov 6,0 50,0 33,0
10 2   Bednar Milan SVK 2240 0 Sachovy Klub Sabinov 6,0 49,0 33,0
11 16   Panko, st. Eduard SVK 1972 0 Sk Stropkov+svidnik 6,0 47,0 32,0
12 22   Valentik Roman SVK 1882 0 1. Sk Kosice 6,0 45,5 29,0
13 42   Kacir Tomas SVK 1685 0 Sachovy Klub Sabinov 6,0 45,0 30,0
14 31   Pacholsky Radovan SVK 1791 0 Eltra Osk Margecany 6,0 32,5 25,0
15 5   Demeter Peter SVK 2179 0 Sachovy Klub Sabinov 5,5 55,5 33,0
16 7   Sremanak Slavomir SVK 2171 0 Eltra Osk Margecany 5,5 54,0 34,0
17 9   Kravec Patrik Ml. SVK 2103 0 Sachovy Klub Sabinov 5,5 50,5 33,0
18 15   Pacholsky Martin SVK 1997 0 Eltra Osk Margecany 5,5 46,0 29,5
19 20   Panko Radoslav SVK 1889 0 Bsk Bardejov 5,5 43,5 29,5
20 26   Koval Jakub SVK 1842 0 Slavia Pu Presov 5,5 42,0 26,0
21 25   Nandrazi Dominik SVK 1843 0 Sk Prakovce 5,5 39,5 23,5
22 19   Skovran Jaroslav SVK 1946 0 Sachovy Klub Sabinov 5,0 49,0 30,0
23 24   Jakubik Matej SVK 1850 0 Slavia Pu Presov 5,0 46,5 31,0
24 21   Zahradnik Vladimir SVK 1886 0 Psk Tatran Dason Presov 5,0 45,0 27,0
25 47   Sobota Jozef SVK 1652 0 Sk Lipany 5,0 45,0 23,0
26 17   Novotny Adam SVK 1957 0 Slavia Pu Presov 5,0 44,0 25,0
27 23   Cehelsky Cyril SVK 1854 0 Sachy Reinter N.O. Humenne 5,0 44,0 25,0
28 37   Nadzamova Viktoria SVK 1743 0 Tj Slavia Kosice 5,0 41,0 24,0
29 12   Vojtko Marek SVK 2006 0 Tj Slavia Kosice 5,0 38,5 23,0
30 32   Marvanyi Milan SVK 1783 0 Sk Drienov 5,0 36,5 23,0
31 34   Zigo Pavol SVK 1780 0 Tj Slavia Kosice 5,0 35,0 23,0
32 49   Slivka Vasil SVK 1579 0 Tj Sokol Lubotice 4,5 45,5 25,5
33 35   Panko, ml. Eduard SVK 1755 0 Sk Stropkov+svidnik 4,5 45,0 26,5
34 53   Rybka Simon SVK 1477 0 Sk Tjls Vd Poprad 4,5 45,0 25,0
35 13 WFM Sedlakova Ivana SVK 2001 0 Slavia Pu Presov 4,5 44,0 25,5
36 41   Novotny Juraj SVK 1688 0 So Slovinky 4,5 43,5 21,0
37 29   Sarocky Lukas SVK 1815 0 Sachovy Klub Sabinov 4,5 42,0 25,5
38 46   Fecilak Michal SVK 0 1655 Sk Stropkov+svidnik 4,5 42,0 24,5
39 30   Kall Dusan SVK 1811 0 Psk Tatran Dason Presov 4,5 42,0 23,0
40 33   Nadzamova Sofia SVK 1780 0 Tj Slavia Kosice 4,5 41,0 24,5
41 40   Krajcovic Peter SVK 1692 0 Sk Lipany 4,5 38,0 19,0
42 36   Krajnik Richard SVK 1752 0 Tj Slavia Kosice 4,5 37,0 23,0
43 54   Jencopala Alexander SVK 1472 0 Bsk Bardejov 4,5 34,0 18,5
44 43   Verbovsky Michal SVK 1684 0 Sachovy Klub Sabinov 4,0 46,0 22,0
45 28   Nandrazi Artur SVK 1827 0 Slavia Pu Presov 4,0 43,5 24,5
46 45   Spinler Dalibor SVK 1656 0 Sachovy Klub Sabinov 4,0 42,0 21,0
47 60   Dujava Jozef SVK 0 1199 Sachovy Klub Sabinov 4,0 40,0 20,0
48 50   Nadzamova Rebeka SVK 1570 0 Tj Slavia Kosice 4,0 38,5 21,0
49 39   Furman Slavomir SVK 1735 0 Bsk Bardejov 4,0 38,0 17,0
50 44   Kankula Robert SVK 1662 0 Sk Trebisov 4,0 37,0 18,0
51 38   Pollak Rudolf SVK 1739 0 Bsk Bardejov 4,0 36,5 16,0
52 27   Slacky Stefan SVK 1840 0 So Slovinky 4,0 36,0 21,0
53 70   Marcinko, st. Karol SVK 0 1000 S. Michalany 4,0 33,5 15,5
54 58   Volansky Ernest SVK 1284 0 Sk Lipany 4,0 33,0 14,0
55 51   Novotny Milos SVK 1562 0 So Slovinky 3,5 44,0 21,0
56 61   Galik Adam SVK 1182 0 Sk Tjls Vd Poprad 3,5 39,5 15,5
57 72   Nemergut Adrian SVK 0 1000 SK Lipany 3,5 35,0 16,5
58 74   Cmil Samuel SVK 0 0 Sk Tjls Vd Poprad 3,5 34,0 18,0
59 59   Sofrankova Katarina SVK 1246 0 So Skm Stara Lubovna 3,5 31,0 14,5
60 56   Nunhart Jan SVK 0 1404 So Slovinky 3,0 35,0 15,0
61 48   Marci Bartolomej SVK 1632 0 Sk Tjls Vd Poprad 3,0 33,5 15,0
62 67   Machala Anton SVK 0 1000 S. Michalany 3,0 32,5 13,0
63 66   Icsek Michael SVK 0 1000 Tj Slavia Kosice 3,0 30,0 11,0
64 73   Sofranko Frantisek SVK 0 1000   3,0 27,0 10,0
65 62   Pavlik Juraj SVK 0 1147 Sachovy Klub Sabinov 3,0 27,0 9,0
66 55   Cuker Oliver SVK 1411 0 Sachovy Klub Sabinov 3,0 25,5 8,0
67 71   Mincak Vaclav SVK 0 1000 S. Michalany 2,5 30,5 10,5
68 57   Sofrankova Sofia SVK 1310 0 So Skm Stara Lubovna 2,0 34,0 11,0
69 64   Bodnar Frantisek SVK 0 1000 S. Michalany 2,0 32,0 11,0
70 52   Marcinko Karol SVK 1537 0 Sachovy Klub Sabinov 2,0 32,0 10,0
71 65   Cukerova Livia SVK 0 1000 Sachovy Klub Sabinov 2,0 31,5 10,0
72 63   Gres Dominik SVK 0 1083 Sachovy Klub Sabinov 2,0 29,5 6,0
73 69   Magda Juraj SVK 0 1000 SK Sabinov 2,0 28,0 9,0
74 68   Magda Filip SVK 0 1000 Sachovy Klub Sabinov 1,0 29,0 3,0

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break