SEZÓNA 2011/2012

1. LIGA skupina východ

Výsledky na chess-results.com

 

ŠK Sabinov A

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 15.10.2011 SOBOTA 11:00  ŠK Sabinov A - Patriots Sklené 5,5 : 2,5
 ŠK Sabinov B - Rajecké Teplice 2 : 6
2 16.10.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov A - Rajecké Teplice 2 : 6
 ŠK Sabinov B - Patriots Sklené 3 : 5
3 12.11.2011 SOBOTA 12:00  ŠK Sabinov A - ŠO Svit 2 : 6
 ŠK Sabinov B - Slávia TU Košice B 1,5 : 6,5
4 13.11.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov A - Slávia TU Košice B 4 : 4
ŠK Sabinov B - ŠO Svit 2,5 : 5,5
5 10.12.2011 SOBOTA 11:00  ŠK Sabinov A - ŠK Sabinov B 6 : 2
6 11.12.2011 NEDEĽA 11:00  Zemplín Michalovce - ŠK Sabinov A 2,5 : 5,5
 BŠK Bardejov - ŠK Sabinov B 6,5 : 1,5
7 08.01.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov A - BŠK Bardejov 6 : 2
 ŠK Sabinov B - Zemplín Michalovce  2,5 : 5,5
8 04.02.2012 SOBOTA 11:00  Banská Bystrica - ŠK Sabinov A 3 : 5
 Liptovská šachová škola - ŠK Sabinov B 5 : 3 
9 05.02.2012 NEDEĽA 9:00  Liptovská šachová škola - ŠK Sabinov A 4 : 4
 Banská Bystrica - ŠK Sabinov B 2,5 : 5,5
10 03.03.2012 SOBOTA 11:00  Kysucké Nové Mesto - ŠK Sabinov A 5,5 : 2,5
 Mladosť Žilina - ŠK Sabinov B 7,5 : 5,5 
11 04.03.2012 NEDEĽA 9:00  Mladosť Žilina - ŠK Sabinov A 5 : 3
 Kysucké Nové Mesto - ŠK Sabinov B 5,5 : 2,5 

 

ŠK Sabinov A

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
HOLEČKO Peter 2271 - - 0 0,5 - - 0,5 1 0 0 0,5 2,5
- - 2360 2363 - - 2470 2176 2338 2335 2255
DEMETER Peter 2253 0 0 0 0,5 0,5 0 0,5 0,5 0 0,5 0 2,5
2241 2320 2296 2214 1993 2372 2272 2195 2178 2299 2271
MRVA Vladimír 2157 1 0 0 0 1 0,5 1 0,5 0,5 0 0,5 5,0
2038 2330 2164 2113 1889 2398 2170 2172 2146 2258 2232
JENDRICHOVSKÝ Peter 2180 1 0 - - 1 0 - - - 0 0,5 2,5
2083 2256 - - 1865 2360 - - - 2139 2150
GOBÁN Marek 2125 - - - - - 1 1 - 1 0,5 0,5 4,0
- - - - - 2183 2148 - 2107 2070 2184
KRAJŇÁK Martin 2248 0,5 0 1 0,5 0 1 0,5 - - - - 3,5
2116 2249 2104 2138 1823 2122 2146 - - - -
KRÍŽ Mário 2175 1 - 0 0,5 1 1 1 0,5 1 0,5 0,5 7,0
2031 - 2094 2194 1771 2176 1996 2097 1978 2097 2175
GARANČOVSKÝ Pavol 2151 0 - - 0,5 - - - - - - - 0,5
2059 - - 2204 - - - - - - -
BELIŠ Rudolf 2099 1 0 0 - - - - - - - - 1,0
1881 2109 1964 - - - - - - - -
RYBÁNSKY Daniel 2280 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
RYBÁNSKY Alexander 2109 - - - - - - - - - - - 1,0
- - - - - - - - - - -
CUKER Dušan 2124 - 0,5 0 - - - - 0,5 - - - 1,0
- 2051 2065 - - - - 2104 - - -
SEDLÁKOVÁ Ivana 2081 1 0,5 1 1 1 1 0,5 1 0 0 0 7,0
K 2017 1962 2175 1747 2099 2071 2066 1981 1987 2099
TATARKO Tomáš 2001 - 1 - 0,5 0,5 - - - - - - 2,0
- 1852 - 2149 1737 - - - - - -
PACHOLSKÝ Martin 1998 - - - - - - - 0 0,5 - - 0,5
- - - - - - - 2073 1911 - -
KOHÚT Marián 2020 - - - - - - - - - - - -
VARHOLÁKOVÁ Niki 2173  - - - - - 1 1 - 1 1 0,5 4,5 
- - - - - 2128 2059 - 1726 1984 1960
PACHOLSKÝ Radovan 1944 - - - - - - - 1 - - - 1,0  
- - - - - - - 1964 - - -
HORVÁTH Michal 1533 - - - - 1 - - - - - -  1,0 
- - - - 1568 - - - - - -
STRAKA Štefan 1445 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

ŠK Sabinov B

 Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ŠKOVRAN Jaroslav 2000 0 0 0 0 - 0 0 1 0 0 0 1,0
2320 2241 2214 2296 - 2470 2372 2338 2176 2271 2258
RYBÁNSKY Alexander 2123 - - - - - 0 1 - - - - 1,0
- - - - - 2230 2122 - - - -
IŠTOŇA Martin 1993 0 0,5 - - 0,5 0,5 0,5 0 0,5 - - 2,5
2330 2038 - - 2253 2177 2176 2178 2195 - -
DUJAVA Daniel st. 1889 0 0 0 0 0 - 0 - - 0 0,5 0,5
2256 2083 2113 2164 2157 - 2099 - - 2232 2139
JUSKO Peter 1920 0 0,5 0 0 - 0,5 0 0 0,5 0 0 1,5
2249 2116 2194 2104 - 2146 2128 2146 2172 2184 2070
KANDRÁČ Maroš 1865 - - 0,5 0 0 0 1 1 0 0 0 2,5
- - 2204 2094 2180 1996 2094 2107 2097 2175 2097
DUJAVA Daniel ml. 1823 1 0 - - 1 0 0 0,5 1 0 0,5 4,0
2109 2031 - - 2248 2071 2057 2132 2104 2099 1987
NEMEC Igor 1738 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav 1822 - - - 0,5 - 0 - 0 0 0 1 1,5
- - - 1964 - 2059 - 1978 2066 1960 2096
PAVLÍK Milan 1771 0 0,5 0 0,5 0 - - - - - - 1,0
2051 2059 2175 2065 1771 - - - - - -
ŠÁROCKÝ Lukáš 1747 0 - 0 - 0 - - - - - - 0,0
2017 - 2149 - 1747 - - - - - -
KRAVEC Patrik 1737 1 0,5 1 1 0,5 0,5 0 0,5 0,5 0,5 0,5 6,5
1852 1881 2041 1962 2001 1960 2011 1981 2073 2039 1984
KAČÍR Tomáš 1568 - 1 0 0,5 0 - - - - - - 1,5
- K 1961 1755 1533 - - - - - -
ŠPINLER Dalibor 1460 - - - - - - - 0 0 0 0 0,0
- - - - - - - 1911 1964 2091 1999
TATARKOVÁ Daniela 1438 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Slávia TU Košice B 7 3 1 56,0 24
2. BŠK Bardejov 6 3 2 50,5 21
3. ŠO Svit 6 1 4 49,0 19
4. Liptovská šachová škola 5 4 2 47,5 19
5. Kysucké Nové Mesto 5 3 3 48,0 18
6. ŠK Sabinov A 5 2 4 45,5 17
7. Banská Bystrica 5 2 4 42,0 17
8. Rajecké Teplice 5 1 5 47,0 16
9. Mladosť Žilina 4 1 6 44,0 13
10. Zemplín Michalovce 4 1 6 38,0 13
11. Patriots Ploské 3 1 6 37,0 10
12. ŠK Sabinov B 0 0 11 23,5 0

 

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 23.10.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - MŠK Vranov nad Topľou 6 : 2
2 20.11.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Soľ - ŠK Sabinov C 3,5 : 4,5
3 27.11.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Reinter Humenné B 7,5 : 0,5
4 18.12.2011 NEDEĽA 9:00  ŠK Tami Lipany - ŠK Sabinov C 5 : 3
5 15.01.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - ŠK MAgura Zborov 4,5 : 3,5
6 22.01.2012 NEDEĽA 9:00  PŠK Dason Prešov B - ŠK Sabinov C 3,5 : 4,5
7 19.02.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - ŠK OcÚ Drienov 5 : 3
8 11.03.2012 NEDEĽA 9:00  Reinter Humenné A - ŠK Sabinov C 5,5 : 2,5
9 01.04.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov C 7 : 1
10 15.04.2012 NEDEĽA 9:00  ŠK Sabinov C - Stropkov+Svidník 5 : 3
11 22.04.2012 NEDEĽA 9:00  Slávia PU Prešov B - ŠK Sabinov C 5 : 3

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
CUKER Dušan 2124 - - - - - - - - 1 - - 1,0
- - - - - - - - 1739 - -
IŠTOŇA Martin 1993 1 - - 0,5 0,5 0,5 1 0,5 1 0,5 0,5 6,0
1888 - - 1819 2071 2094 1952 2192 1773 2047 2024
ŠKOVRAN Jaroslav 2000 0 - - - - 0,5 0 - 1 0,5 - 2,0
1852 - - - - 2001 1887 - 1618 2118 -
TATARKO Tomáš 2001 1 0,5 1 0 - 0 - - - 0,5 - 3,0
1821 1940 1764 1798 - 1971 - - - 2032 -
KANDRÁČ Maroš 1865 - 1 1 0,5 0,5 1 1 0,5 1 0 0 6,5
- 1898 1677 1815 1960 1841 1890 2128 1611 1924 1807
KAMINSKÝ Ladislav 1822 1 0,5 1 0,5 1 0 1 0 0,5 0,5 0 6,0
1745 1814 1492 1631 1865 1657 1823 2025 1592 1709 1757
PAVLÍK Milan 1771 0 1 1 0,5 1 0,5 - 0,5 - - 0,5 4,5
1692 1756 1347 1676 1706 1661 - 1956 - - 1918
KRAVEC Patrik 1737 1 0,5 1 0,5 1 1 1 0,5 1 1 1 9,5
1582 1694 1283 1676 1819 1418 1790 2005 1502 1506 1801
ŠÁROCKÝ Lukáš 1747 1 1 1 1 0 1 0 0 1 1 0 7,0
1590 1496 1266 1587 1722 1499 1798 1926 1415 1192 1772
URDA Ondrej 1719 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MATUŠINSKÝ Jiří 1692 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš 1568 1 0 0,5 - 0,5 - - 0,5 0,5 1 - 4,0
K 1606 1419 - 1656 - - 1811 1281 1000 -
HORVÁTH Michal 1533 - - - - 0 - - - - - - 0,0
- - - - 1728 - - - - - -
ŠPINLER Dalibor 1460 - 0 - - - - - - - - 0 0,0
- 1000 - - - - - - - - 1686
TATARKOVÁ Daniela 1438 - - 1 - - - 1 - - - 1 3,0
- - 1000 - - - 1498 - - - 1637
GRINČ Matúš 1429 - - - 0 - - - 0 - - - 0,0
- - - 1661 - - - 1944 - - -
MARIJANOVIČOVÁ Karen 1121 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KRAVCOVÁ Andrea 1108 - - - 0 - - 0 - - - - 0,0
- - - 1108 - - 1564 - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Reinter Humenné A 10 1 0 61,5 31
2. Slávia PU Prešov B 8 2 1 57,0 26
3. ŠK Sabinov C 8 0 3 52,5 24
4. PŠK Dason Prešov B 6 2 3 51,0 20
5. ŠK Stropkov+Svidník 5 2 4 41,0 17
6. ŠK Magura Zborov 5 1 5 46,5 16
7. ŠK OcÚ Drienov 4 2 5 42,0 14
8. MŠK Vranov nad Topľou 3 2 6 40,5 11
9. Slávia PU Prešov C 3 2 6 38,0 11
10. ŠK Tami Lipany 3 2 6 33,0 11
11. ŠK Soľ 3 2 6 40,5 7
12. Reinter Humenné B 0 1 11 23,5 1

 

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

 

 Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 07.10.2011   PIATOK   16:30    Slávia PU Prešov E - CVČ Sabinov A 1,5 : 3,5
 Slávia PU Prešov D - CVČ Sabinov B 4 : 1 
 PŠK Dason Prešov C - CVČ Sabinov C 4 : 1
2 21.10.2011  PIATOK  16:30   CVČ Sabinov C - CVČ Sabinov A 0 : 5
 CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov E 1,5 : 3,5
3 04.11.2011  PIATOK  16:30   CVČ Sabinov A - CVČ Sabinov B 4,5 : 1,5
 ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov C 4 : 1
4 11.11.2011  PIATOK  16:30   CVČ Bardejov A - CVČ Sabinov A 3,5 : 1,5
 CVČ Sabinov C - CVČ Sabinov B 3,5 : 1,5 
5 25.11.2011   PIATOK   16:30    CVČ Sabinov A - CVČ Bardejov B 0,5 : 4,5
 CVČ Sabinov B - CVČ Bardejov A 1 : 4
 BC Haniska - CVČ Sabinov C 1,5 : 3,5
6 02.12.2011   PIATOK   16:30    Elán Prešov - CVČ Sabinov A 1,5 :3,5
 CVČ Bardejov B - CVČ Sabinov B 4,5 : 1,5
 CVČ Sabinov C - CVČ Bardejov A 0 : 5
7 16.12.2011   PIATOK   16:30    CVČ Sabinov A - Slávia PU Prešov F 3,5 : 1,5
 CVČ Sabinov B - Elán Prešov 3 : 2
 OcÚ Drienov B - CVČ Sabinov C 3 : 2
8 13.01.2012   PIATOK   16:30    Slávia PU Prešov G - CVČ Sabinov A 2,5 : 2,5
 Slávia PU Prešov F - CVČ Sabinov B 4 : 1
 CVČ Sabinov C - CVČ Bardejov B 1 : 4
9 20.01.2012   PIATOK   16:30    CVČ Sabinov A - PŠK Dason Prešov C 4,5 : 0,5
 CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov G  2 : 3
 ŠK Tami Lipany B - CVČ Sabinov C 3 : 2
10 03.02.2012 PIATOK   16:30    ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov A 2,5 2,5
 27.01.2012   PŠK Dason Prešov C - CVČ Sabinov B 3,5 : 1,5
 CVČ Sabinov C - Elán Prešov 0,5 : 4,5
11 17.02.2012   PIATOK 16:30    CVČ Sabinov A - BC Haniska 2 : 3
 CVČ Sabinov B - ŠKPŠ Prešov 1,5 : 3,5
 CVČ Giraltovce - CVČ Sabinov C 3 : 2
12 24.02.2012   PIATOK   16:30      OcÚ Drienov B - CVČ Sabinov A 0 : 5
 BC Haniska - CVČ Sabinov B 3 : 2
 CVČ Sabinov C - Slávia PU Prešov F 0 : 5
13 09.03.2012    PIATOK    16:30     CVČ Sabinov A - Tami Lipany B 3,5 : 1,5
 CVČ Sabinov B - OcÚ Drienov B 1 : 4
 10.3.2012  Slávia PU Prešov D - CVČ Sabinov C 2,5 : 2,5
14

30.03.2012   

 PIATOK   16:30    CVČ Giraltovce - CVČ Sabinov A 1 : 4
 Tami Lipany B - CVČ Sabinov B 4 : 1
 CVČ Sabinov C - Slávia PU Prešov G 2 : 3 
15  13.04.2012   PIATOK    16:30    CVČ Sabinov A - Slávia PU Prešov D 3 :2
 CVČ Sabinov B - CVČ Giraltovce 3 : 2
 Slávia PU Prešov E - CVČ Sabinov C 0,5 : 4,5

 

CVČ Sabinov A 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
PAVLÍK Milan 1771 0,5 1 0,5 0,5 0 0 1 0,5 1 0,5 1 1 0,5 - - 8,0
1574 1460 1737 1865 2071 1657 1807 1757 1724 1887 1971 1890 1815 1 -
ŠAROCKÝ Lukáš 1747 1 1 1 0 0 0,5 - 1 0,5 0 - 1 0 1353 0,5 7,5
1637 1438 1000 1680 1747 1807 - 1675 1418 1790 - 1798 1798 - 1618
KAMINSKÝ Ladislav 1822 0 1 - 0,5 - 1 1 1 - - 1 1 - 1 - 7,5
1281 1000 - 1819 - 1629 1801 1522 - - 1723 1848 - 1218 -
DUJAVA Daniel 1889 - - - - 0,5 - - - 1 1 - - 1 - 1 4,5
- - - - 1728 - - - 1499 1648 - - 1581 - 1592
KAČÍR Tomáš 1438 1 1 1 0,5 0 1 0,5 0 1 0 0 1 1 1 0,5 9,5
1568 1000 1000 1565 1528 1421 1686 1568 1364 1584 1684 1498 1436 1000 1611
HRABČÁK Štefan 1429 - - 1 - - 1 1 - 1 1 0 1 1 1 1 9,0
- - 1108 - - 1000 1613 - 1000 1483 1612 1564 1000 1000 1635
TIMURA Richard 1085 1 1 1 0 0 - 0 0 - - 0 - - 0 0 3,0
1084 1000 1064 1399 1429 - 1415 1247 - - 1441 - - 1000 1502

 

CVČ Sabinov B 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
KRAVEC Patrik 1737 1 1 0,5 1 1 0,5 1 1 1 1 1 1 0 0 1 12,0
1618 1739 1737 1692 1865 2071 1657 1807 1757 1841 1887 1971 1890 1815 1353
VERBOVSKÝ Jozef 1000 0 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0,5 0 0 1,5
1592 1574 1747 1533 1680 1656 1807 1801 1675 1661 1790 1684 1798 1581 1368
VERBOVSKÝ Jozef 1000 0 0 0 - 0 0 0 - - 0 - 0 0 0 1 1,0
1611 1637 1568 - 1565 1728 1629 - - 1418 - 1612 1848 1436 1000
KRAVCOVÁ Andrea 1000 0 0 0 0 - 0 1 0 0 0,5 0 1 0,5 0 0 3,0
1635 1281 1000 1460 - 1528 1421 1686 1522 1499 1648 1443 1498 1000 1000
VERBOVSKÝ Michal 1000 0 0 0 0,5 0 0 1 0 0,5 0 0,5 0 0 1 1 4,5
1502 1000 1085 1438 1722 1429 1000 1613 1342 1364 1548 1441 1564 1000 1000
KRAVEC Patrik 1000 - - - - - - - - - - 0 - - - - 0,0
- - - - - - - - - - 1489 - - - -
VERBOVSKÁ Andrea 1000 - - - 0 0 - - 0 0 - - - - - - 0,0
- - - 1118 1371 - - 1205 1247 - - - - - -

 

CVČ Sabinov C 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
URDA Ondrej 1719 - - - - - - - - - - - - 0 - 0,5 0,5
- - - - - - - - - - - - 1618 - 1739
MATUŠINSKÝ Jiří 1692 0,5 - 0 0 0,5 0 1 0,5 0 0 0 0 1 0 1 4,5
1724 - 1790 1737 1971 1819 1890 2071 1472 1657 1576 1807 1592 1675 1281
HORVÁTH Michal 1533 - - 0 1 - - 1 - - 0,5 - - 1 0 1 4,5
- - 1573 1000 - - 1798 - - 1807 - - 1611 1522 1000
ŠPINLER Dalibor 1460 0,5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1 - 0,5 1 1 7,0
1418 1771 1648 1108 1723 1565 1498 1728 1581 1629 1353 - 1635 1342 1084
TATARKOVÁ Daniela 1438 0 0 0 0,5 1 0 0 0,5 1 0 1 0 - 1 1 6,0
1499 1747 1584 1064 1612 1722 1564 1528 1436 1421 1000 1686 - 1324 1000
GRINČ Matúš 1429 - - 1 - - - 0 - - - - - 0 - - 1,5
- - 1451 - - - 1569 - - - - - 1429 - -
KARDIS Benijamín 1388 - - - - 0 - - - - - 0 - - 0 - 0,0
- - - - 1443 - - - - - 1000 - - 1247 -
MARIJANOVICOVÁ Karen 1121 - - - - - - - - - - - - - - - 0,0
- - - - - - - - - - - - - - -
CUKER Oliver 1118 0 - - 1 - - - 0 - - - 0 - - - 1,0
1495 - - 1000 - - - 1705 - - - 1613 - - -
KOLEK Martin 1000 - 0 - - 1 - - 0 0 0 0 - - - - 1,0
- 1822 - - 1405 - - 1429 1000 1000 1000 - - - -
GUĽÁŠ Gabriel 1000 0 0 - - - 0 - - - - - 0 - - - 0,0
1364 1568 - - - 1706 - - - - - 1443 - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter 1000 - - - - - - - - 0 - - 0 - - - 0,0
- - - - - - - - 1000 - - 1205 - - -
GABZDIL Juraj 1000 - 0 - - - 0 - - - - - - - - - 0,0
- 1085 - - - 1399 - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Slávia PU Prešov F 12 0 3 50,0 36
2. CVČ Bardejov B 11 2 2 53,5 35
3. OcÚ Drienov B 11 1 3 50,5 34
4. CVČ Sabinov A 10 2 3 49,0 32
5. ŠKPŠ Prešov 10 1 4 46,0 31
6. Slávia PU Prešov D 10 1 4 42,0 31
7. BC Haniska 9 2 4 42,5 29
8. CVČ Bardejov A 8 2 5 46,0 26
9. Slávia PU Prešov G 7 1 7 35,5 22
10. Tami Lipany B 6 1 8 31,5 19
11. PŠK Dason Prešov C 5 1 9 31,5 16
12. CVČ Sabinov C 3 1 11 25,5 10
13. Slávia PU Prešov E 2 3 10 26,0 9
14. Elán Prešov 2 2 11 27,5 8
15. CVČ Sabinov B 2 0 13 22,0 6
16. CVČ Giraltovce 2 0 13 21,0 6

  

XV.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2011

Výsledky na chess-results.com

 Konečné poradie:

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1 GM Manik Mikulas SVK 2405 Tj Inbest Dunajov 8,0 56,5 42,5 7
2 3   Krak Tomas SVK 2282 Tj Slavia Kosice 7,0 55,5 38,0 6
3 2 FM Zambor Norbert SVK 2296 Tj Slavia Kosice 7,0 54,0 40,5 6
4 7   Kriz Mario SVK 2175 Sachovy Klub Sabinov 7,0 50,0 35,0 6
5 5   Juhar Roman SVK 2183 Tj Slavia Kosice 7,0 49,5 33,5 6
6 6   Jacko Vladimir SVK 2178 Liptovska Sachova Skola 6,5 54,5 33,5 6
7 4   Bednar Milan SVK 2272 Kdv Kezmarok 6,5 53,0 36,5 6
8 14   Pastir Stanislav SVK 2055 Slavia Pu Presov 6,5 47,0 32,5 6
9 11   Kusiak Matej SVK 2149 Tj Slavia Kosice 6,0 54,0 34,0 6
10 10 FM Mrva Vladimir SVK 2157 Sachovy Klub Sabinov 6,0 53,5 34,5 5
11 15   Jurcisin Imrich SVK 2041 Tj Slavia Kosice 6,0 50,0 34,0 5
12 29   Krajnik Richard SVK 1848 Tj Slavia Kosice 6,0 50,0 29,0 6
13 8   Pejko Oto SVK 2175 Tj Slavia Kosice 6,0 47,0 29,0 6
14 20   Istona Martin SVK 1993 Sachovy Klub Sabinov 6,0 46,0 31,0 5
15 31   Dujava Daniel SVK 1823 Sk Lokomotiva Caissa Bratislav 6,0 46,0 30,0 6
16 21   Vrabel Michal SVK 1977 Slavia Pu Presov 6,0 46,0 30,0 5
17 28   Kandrac Maros SVK 1865 Sachovy Klub Sabinov 6,0 46,0 29,0 6
18 16   Panko st. Eduard SVK 2032 Sk Stropkov+svidnik 6,0 46,0 28,0 6
19 34   Jakubco Lukas SVK 1811 Sachy Reinter N.O. Humenne 6,0 43,5 28,5 5
20 9 WFM Varholakova Niki SVK 2173 Tj Slavia Kosice 5,5 48,0 30,5 5
21 17 FM Jacko st. Vladimir SVK 2026 Prvy Sk Presov 5,5 47,5 32,0 5
22 27   Holtman Teodor SVK 1865 Bsk Bardejov 5,5 47,0 29,5 5
23 12   Ondo Radoslav SVK 2094 Sk Zemplin Michalovce 5,5 46,0 29,5 5
24 25   Sutak Andrej SVK 1926 Sachy Reinter N.O. Humenne 5,5 44,0 29,5 5
25 32   Marvanyi Milan SVK 1823 Sk Tatran Presov 5,5 42,0 26,0 5
26 33   Haborak Kristian SVK 1815 Sk Tami Lipany 5,5 41,5 25,5 5
27 19   Skovran Jaroslav SVK 2000 Sachovy Klub Sabinov 5,0 51,0 30,0 5
28 13 WFM Sedlakova Ivana SVK 2081 Slavia Pu Presov 5,0 49,0 31,0 5
29 18   Zahradnik Vladimir SVK 2001 Prvy Sk Presov 5,0 47,5 28,0 5
30 43   Kocisko Jozef SVK 1722 Bsk Bardejov 5,0 46,5 30,0 4
31 23   Marcin Marian SVK 1951 Sk Energetik Velke Kapusany 5,0 46,5 26,0 5
32 30   Zigo Pavol SVK 1837 Tj Slavia Kosice 5,0 43,5 26,0 4
33 37   Valentik Roman SVK 1797 Prvy Sk Kosice 5,0 41,5 27,0 5
34 57   Krajcovic Peter SVK 1472 Sk Tami Lipany 5,0 41,5 25,0 5
35 45   Bekiaris Kosmas SVK 1705 Bsk Bardejov 5,0 40,5 21,0 5
36 44   Urda Ondrej SVK 1719 Sachovy Klub Sabinov 5,0 40,0 23,0 5
37 50   Pistrak Roman SVK 1631 Sk Tami Lipany 5,0 40,0 21,0 5
38 22   Zido Peter SVK 1956 Sachy Reinter N.O. Humenne 5,0 38,5 25,0 5
39 51   Sobota Jozef SVK 1587 Sk Tami Lipany 5,0 38,0 21,5 4
40 42   Cisarik Pavol SVK 1739 Slavia Pu Presov 5,0 34,5 23,0 5
41 40   Pavlik Milan SVK 1771 Sachovy Klub Sabinov 4,5 47,5 28,5 3
42 54   Sokolsky Juraj SVK 1552 So Vlachy - Slovinky 4,5 47,0 27,5 4
43 47   Zuscin Martin SVK 1656 Bsk Bardejov 4,5 42,5 21,0 4
44 46   Buzinkay Adam SVK 1680 Bsk Bardejov 4,5 40,0 21,0 4
45 26   Timko Milan SVK 1880 Prvy Sk Kosice 4,5 39,0 23,5 4
46 41   Sarocky Lukas SVK 1747 Sachovy Klub Sabinov 4,5 38,0 22,0 4
47 38   Kankula Robert SVK 1791 Sk Trebisov 4,5 37,5 23,5 2
48 24   Cehelsky Cyril SVK 1944 Sachy Reinter N.O. Humenne 4,5 36,5 23,0 4
49 36   Volosin Martin SVK 1798 Sk Tami Lipany 4,5 36,0 21,0 4
50 55   Horvath Michal SVK 1533 Sachovy Klub Sabinov 4,5 35,0 20,0 4
51 79   Lukac Vladimir SVK 1000 Presov 4,0 44,5 23,5 3
52 52   Kacir Tomas SVK 1568 Sachovy Klub Sabinov 4,0 44,5 22,0 4
53 49   Slacky Stefan SVK 1635 So Slovinky 4,0 42,5 21,5 3
54 48   Krajnak Robert SVK 1647 So Slovinky 4,0 42,0 20,0 4
55 68   Koval Jakub SVK 1247 Slavia Pu Presov 4,0 40,5 21,5 3
56 53   Polak Stanislav SVK 1565 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 4,0 40,0 20,0 4
  56   Polakova Eva SVK 1528 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 4,0 40,0 20,0 4
58 64   Polakova Veronika SVK 1353 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 4,0 40,0 19,0 4
59 39   Dzuris Ivan SVK 1779 Bsk Bardejov 4,0 39,0 22,0 4
60 35   Ribovic Valentin SVK 1807 Sk Tj Elan Tp Presov 4,0 37,5 21,0 2
61 65   Jakubco Dominik SVK 1283 Sachy Reinter N.O. Humenne 4,0 37,5 16,0 4
62 85   Pristas st. Vincent SVK 1000 Sk Bela Nad Cirochou 4,0 35,0 19,0 4
63 58   Spinler Dalibor SVK 1460 Sachovy Klub Sabinov 4,0 29,5 14,0 4
64 60   Nunhart Jan SVK 1450 So Slovinky 3,5 39,0 18,5 3
65 63   Stutika Marek SVK 1419 Sachy Reinter N.O. Humenne 3,5 37,5 17,0 3
66 62   Volansky Ernest SVK 1436 Sk Tami Lipany 3,5 37,0 17,5 3
67 66   Ondo Tomas SVK 1276 Sk Zemplin Michalovce 3,5 36,0 16,0 3
68 73   Panko Eduard SVK 1138 Sk Stropkov+svidnik 3,5 34,0 15,0 3
69 70   Panko Radoslav SVK 1192 Sk Stropkov+svidnik 3,5 33,5 14,5 3
70 67   Pristas ml. Vincent SVK 1266 Sachy Reinter N.O. Humenne 3,5 30,5 15,0 3
71 59   Novotny Milos SVK 1456 So Slovinky 3,0 37,5 16,0 3
72 71   Petura Samuel SVK 1186 Sk Zemplin Michalovce 3,0 35,5 15,0 3
73 77   Ihnat st. Marek SVK 1000 Michalovce 3,0 35,5 14,0 3
74 69   Ihnat Marek SVK 1218 Sk Zemplin Michalovce 3,0 32,5 12,0 3
75 88   Verbovsky st. Jozef SVK 1000 SK Sabinov 3,0 30,5 14,0 3
76 87   Verbovsky Jozef SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 3,0 30,5 13,0 3
77 78   Kolek Martin SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 3,0 29,5 10,0 3
78 83   Polak Marcel SVK 1000 Sk Zemplin Michalovce 3,0 27,0 10,0 3
79 74   Timura Richard SVK 1085 Sachovy Klub Sabinov 3,0 26,5 10,0 3
80 84   Priscak Samuel SVK 1000 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 3,0 22,0 8,0 3
81 61   Tatarkova Daniela SVK 1438 Sachovy Klub Sabinov 2,5 34,5 15,0 2
82 72   Stutika Benjamin SVK 1172 Sachy Reinter N.O. Humenne 2,5 34,5 12,0 2
83 76   Verbovsky Michal SVK 1064 Sachovy Klub Sabinov 2,5 33,0 11,0 2
84 75   Klimko Matus SVK 1084 Slavia Pu Presov 2,0 31,0 11,0 2
85 80   Ochmirova Alexandra SVK 1000 Katolicky Kruh Bosco Bardejov 2,0 27,5 5,0 2
86 82   Pitonakova Zuzana SVK 1000 Presov 2,0 24,0 5,0 2
87 86   Verbovska Andrea SVK 1000 Sabinov 1,0 24,5 6,0 1
88 81   Pitonak Richard SVK 1000 Presov 0,0 26,5 0,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories