SEZÓNA 2014/2015

1. LIGA skupina východ

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 18.10.2014 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - MŠK Dolný Kubín
4,5 : 3,5
2 19.10.2014 NEDEĽA 9:00 Mladosť Žilina - ŠK Sabinov
3,5 : 4,5
3 29.11.2014 SOBOTA 11:00 OŠK Margecany - ŠK Sabinov
2 : 6
4 30.11.2014 NEDEĽA 9:00 KdV Kežmarok - ŠK Sabinov
5 : 3
5 10.01.2015 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - BŠK Bardejov
4 : 4
6 11.01.2015 NEDEĽA 9:00 Zemplín Michalovce
4,5 : 3,5
7 31.01.2015 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - Reinter Humenné
3,5 : 4,5
8 28.02.2015 SOBOTA 11:00 Liptovská šachová škola B - ŠK Sabinov
4,5 : 3,5
9 01.03.2015 NEDEĽA 9:00 Junior Banská Bystrica - ŠK Sabinov
3 : 5
10 14.03.2015 SOBOTA 11:00 ŠK Sabinov - Magnezit Jelšava
5 :3
11 15.03.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov - Slávia UPJŠ Košice
5,5 : 2,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REPKA Christoper
2418 - - 1 0,5 0 0,5 1 0 1 1 0,5 5,5
- - 2285 2378 2188 2431 2495 2395 2423 2306 2305
SVOBODA Svätopluk
2303 0,5 0,5 - - - - 0 0,5 1 1 0 3,5
2086 2439 - - - - 2417 2433 2204 2211 2258
PETERSON Eric 2193 0,5 1 0 - - - 0 - - 0 0,5 2,0
2061 2182 2160 - - - 2390 - - 2227 2113
IŠTOŇA Martin
2100 1 0 0,5 0,5 0 1 0 0,5 1 1 1 6,5
2108 2243 2191 2173 2206 2400 2354 2218 2202 2147 2096
PASTÍR Stanislav
2143 - - 1 0 - 0,5 - 0,5 1 - - 3,0
- - 2062 2121 - 2301 - 2167 2203 - -
PAVLÍK Milan
2028 0 0 - - 0,5 0,5 0,5 0 1 0,5 - 3,0
1977 2235 - - 2184 2337 2353 2003 1979 2154 -
MRVA Vladimír
2142 0,5 0,5 - 0,5 0,5 0,5 0,5 - - 0,5 0,5 4,0
2051 2111 - 2132 2170 2273 2170 - - 2083 2003
KRÍŽ Mário
2171 - 0,5 1 0 - - - - - - - 1,5
- 2131 2059 2121 - - - - - - -
GOBÁN Marek
2104 - - - - 0,5 0,5 - 0,5 0 - - 1,5
- - - - 2134 2244 - 2095 2187 - -
CUKER Dušan
2111 - - - 0,5 - 0 - 0,5 0 - - 1,0
- - - 1864 - 2165 - 2111 1986 - -
KRAJŇÁK Martin
2227 0,5 1 0,5 0 - - 1 - - 1 0 4,0
2039 2008 1946 1929 - - 2056 - - 1946 1996
DEMETER Peter
2199 0,5 - 1 - 1 - 0,5 - - - - 3,0
1948 - 2084 - 1939 - 2107 - - - -
KRAVEC Patrik
1976 1 1 1 1 0,5 0 - 1 0 0 0,5 6,0
1942 1917 1959 1883 2058 2038 - 1997 2073 1972 2032
JENDRICHOVSKÝ Peter
2174 - - - - 1 - - - - - - 1,0
- - - - 1850 - - - - - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1964 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
TATARKO Tomáš
1996 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
JUSKO Peter 1901 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav 1772 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš
1621 - - - - - - - - - - 0 0,0
- - - - - - - - - - 1928

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Reinter Humenné
10 0 1 61,0 30
2. Mladosť Žilina
9 1 1 58,5 28
3. Zemplín Michalovce
8 0 3 55,0 24
4. Liptovská šachová škola B
7 2 2 47,5 23
5. Junior Banská Bystrica 7 0 4 49,5 21
6. ŠK Sabinov
5 1 5 45,5 16
7. Slávia UPJŠ Košice
4 0 7 42,0 12
8. Magnezit Jelšava
3 1 7 37,0 10
9. BŠK Brdejov
3 1 7 36,0 10
10. KdV Kežmarok
3 1 7 34,5 10
11. OŠK Margecany
3 0 8 33,5 9
12. MŠK Dolný Kubín
0 1 10 28,0 1

 

2. LIGA D

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 11.10.2014 SOBOTA 10:00 Moldava nad Bodvou - ŠK Sabinov B
4 : 4
2 12.10.2014 NEDEĽA 9:00 1.ŠK Košice - ŠK Sabinov B
2 : 6
3 08.11.2014 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - SLávia UPJŠ Košice D
3,5 : 4,5
4 09.11.2014 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - SLávia UPJŠ Košice C
3,5 : 4,5
5 06.12.2014 SOBOTA 10:00 ŠK Sabinov B - CVČ Bardejov
4 : 4
6 07.12.2014 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Slávia PU Prešov
2,5 : 5,5
7 01.02.2015 NEDEĽA 9:00 PŠK Prešov - ŠK Sabinov B
4,5 : 3,5
9 15.02.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov B - Veľké Kapušany
6 : 2
10 07.03.2015 SOBOTA 10:00 Spišská Stará Ves - ŠK Sabinov B
3,5 : 4,5
11 08.03.2015 NEDEĽA 9:00 Spišská Nová Ves - ŠK Sabinov B 4,5 : 3,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 9 10 11
SVOBODA Svätopluk
2303 - - - - - - - 1 - - 1,0
- - - - - - - 2192 - -
DEMETER Peter
2199 0,5 - 1 - 1 - - 0 0 - 2,5
2003 - 2199 - 2077 - - 2180 2003 -
KRAVEC Patrik
1976 0,5 0,5 1 0,5 1 0,5 0 1 0,5 0,5 6,0
2029 2258 2227 2273 2058 2143 1976 2022 2095 2173
PAVLÍK Milan
2028 0,5 1 - 0,5 - 1 1 1 0 0,5 5,5
2123 2019 - 2237 - 1864 2075 1977 2011 2132
IŠTOŇA Martin
2100 - 1 0,5 0,5 1 0 0 - 1 0 4,0
- 2078 2075 2139 2007 2032 2023 - 1928 2126
MRVA Vladimír
2141 0,5 1 1 0 0 0 - 1 1 0,5 5,0
1809 2024 2026 2032 2008 2028 - 1914 1908 2070
CUKER Dušan
2111 - - - - 1 - - 0,5 - - 1,5
- - - - 1850 - - 1924 - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1964 1 0,5 0 0 - - 0,5 0,5 0 1 3,5
1810 1832 1996 2044 - - 2007 1933 1905 2056
TATARKO Tomáš
1996 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
DUJAVA Daniel
1918 - - - 0,5 - - 0 - - - 0,5
- - - 2011 - - 1961 - - -
JUSKO Peter
1901 0,5 0,5 0 0,5 0 0 1 1 1 0,5 5,0
1809 1565 1982 1918 1849 1976 1973 1889 1818 1901
KAMINSKÝ Ladislav
1772 0 1 0 - - 0 1 - - 0 2,0
1834 1494 1924 - - 1929 1803 - - 1903
HRABČÁK Štefan
1769 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
ŠAROCKÝ Lukáš
1752 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš
1621 - - - - 0 - - - 1 0,5 1,5
- - - - 1856 - - - 1667 1887
HORVÁTH Michal
1617 0,5 - 0 1 - - 0 - - - 1,5
1673 - 1976 1659 - - 1699 - - -
VERBOVSKÝ Michal
1531 - 0,5 - - - 1 - - - - 1,5
- 1432 - - - 1888 - - - -
KARDIS Benijamín
1523 - - - - 0 0 - - - - 0,0
- - - - 1756 1809 - - - -
TATARKOVÁ Daniela
1476 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -
CUKER Oliver
1352 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. CVČ Bardejov
8 1 1 54,0 25
2. Spišská Nová Ves
4 4 2 42,0 16
3. PŠK Prešov
5 1 4 40,0 16
4. Slávia UPJŠ Košice D
4 3 3 42,0 15
5. Veľké Kapušany
4 3 3 41,0 15
6. Slávia UPJŠ Košice C
4 3 3 39,0 15
7. Spišská Stará Ves
4 0 6 35,5 12
8. ŠK Sabinov B
3 2 5 41,0 11
9. Slávia PU Prešov
3 2 5 38,5 11
10. 1.ŠK Košice
3 1 6 34,0 10
11. Moldava nad Bodvou
2 2 6 37,0 8
12. Reinter Humenné B
         

 

3. LIGA D2

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 26.10.2014 NEDEĽA 9:00 Reinter Humenné C - ŠK Sabinov C
5,5 : 2,5
2 30.11.2014 NEDEĽA 9:00 CVČ Bardejov B - ŠK Sabinov C
4 : 4
3 23.11.2014 NEDEĽA 9:00 ŠK Lipany - ŠK Sabinov C
3 : 5
4 12.12.2014 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Vranov nad Topľou
5,5 : 2,5
5 20.12.2012 NEDEĽA 9:00 Slávia PU Prešov B - ŠK Sabinov C
2,5 : 5,5
6 25.01.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - Reinter Humenné D
5 : 3
7 08.02.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK čaklov - ŠK Sabinov C
3 : 5
8 22.02.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - ISM Tataran Prešov
1 : 7
9 22.03.2015 NEDEĽA 9:00 Slávia PU Prešov juniori - ŠK Sabinov C
4 : 4
10 29.3.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - ŠK Stropkov+Svidník
2 : 6
11 12.04.2015 NEDEĽA 9:00 ŠK Sabinov C - OcÚ Drienov
2,5 : 5,5

 

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
PAVLÍK Milan
2028 0 0,5 0 0,5 0,5 1 0 0 - - - 2,5
1928 1905 1861 1835 1750 1948 2026 2214 - - -
KRAVEC Patrik
1976 - 0,5 1 - - - - 0,5 - - - 2,0
- 1856 1751 - - - - 2187 - - -
IŠTOŇA Martin
2100 - - - - - - 1 - - - - 1,0
- - - - - - 1831 - - - -
ŠKOVRÁN Jaroslav
1964 0 - - 1 1 0 1 - - 0,5 - 3,5
1844 - - 1965 1809 1860 1653 - - 2098 -
DUJAVA Daniel
1918 - 1918 0 0 - 0,5 1 - 1 0,5 0,5 3,5
- 1756 1653 1885 - 1844 1592 - 1864 1849 2028
JUSKO Peter
1901 - 1 1 0,5 0,5 - - - - - - 3,0
- 1790 1629 1689 1803 - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav
1772 1 0,5 1 - 0,5 1 0 - 0 - 0 4,0
1741 1661 1622 - 1593 1654 1694 - 1772 - 1844
ŠÁROCKY Lukáš
1752 0,5 - - - - - - - 1 - - 1,5
1782 - - - - - - - 1757 - -
HRABČÁK Štefan
1769 - - 0,5 - - 0,5 1 0 1 0 0 3,0
- - 1672 - - 1631 1648 2104 1735 2007 1790
KAČÍR Tomáš
1621 0,5 0,5 0,5 1 0 - - - - 0,5 1 4,0
1501 1848 1491 1582 1741 - - - - 1907 1800
HORVÁTH Michal
1617 0,5 0 - - 1 1 0 0 0,5 - 0,5 3,5
1577 1643 - - 1664 1631 1571 2093 1699 - 1695
VERBOVSKÝ Michal
1531 - - 1 0,5 1 0,5 - 0 0,5 0,5 0 4,0
- - 1362 1537 1475 1492 - 1997 1654 1509 1812
KARDIS Benijamín
1523 0 1 - 1 1 - 1 0,5 0 0 - 4,5
1387 1707 - 1367 1221 - 1455 1692 1598 1554 -
KOLLÁR Tomáš
1515 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
TATARKOVÁ Daniela
1476 - - - 1 - - - - - - - 1,0
- - - 1000 - - - - - - -
CUKER Oliver
1352 0 - - - - 0,5 - 0 0 0 0,5 1,0
1504 - - - - 1451 - 1774 1536 1488 1629
GUĽÁŠ Gabriel
1254 - - - - - - - 0 - 0 0 0,0
- - - - - - - 1000 - 1581 1438
MARCINKO Karol
1101 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ISM Tataran Prešov 10 0 1 59,5 30
2. ŠK Stropkov+Svidník
9 1 1 54,5 28
3. CVČ Bardejov B
6 1 3 49,5 19
4. OcÚ Drienov
5 3 3 50,5 18
5. ŠK Sabinov C
5 2 4 42,0 17
6. Reinter Humenné D
4 2 5 42,0 14
7. Vranov nad Topľou
4 2 5 41,5 14
8. Slávia PU Prešov Juniori
3 3 5 44,0 12
9. Reinter Humenné C
3 3 5 40,0 12
10. ŠK Čaklov
4 0 7 37,5 12
11. ŠK Lipany
2 1 8 36,5 7
12. Slávia PU Prešov B
1 2 8 30,5 5

 

 

4. LIGA D22

Výsledky na chess-results.com

Výsledky zápasov:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 24.10.2014 PIATOK 16:30 CVČ Sabinov - Klenoty Topas Sabinov
2,5 : 5,5
2  14.11.2014  PIATOK  16:30  PŠK Prešov B - CVČ Sabinov 4,5 : 0,5
Klenoty Topas Sabinov - Slávia PU Prešov C
3 : 2
3  21.11.2014 PIATOK  17:00  CVČ Sabinov -CVČ Bardejov C
2 : 3
 28.11.2014 OcÚ Drienov B - Klenoty Topas Sabinov 3,5 : 1,5
4  12.12.2014 PIATOK  16:30 CVČ Sabinov -Slávia PU Prešov C
3,5 : 1,5
17:00 Klenoty Topas Sabinov - BC Haniska
 0,5 : 4,5
5  09.01.2015  PIATOK  17:00 OcÚ Drienov - CVČ Sabinov 4 : 1
 16:30 ŠKPŠ Prešov - Klenoty Topas Sabinov  4,5 : 0,5
6  30.01.2015 ŠTVRTOK 17:00 CVČ Sabinov -BC Haniska
2,5 : 2,5
22.01.2015  16:30  Klenoty Topas Sabinov - Elán Prešov
 3 : 2
7  13.02.2015  PIATOK  16:30  ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov 3,5 : 1,5
ŠK Lipany B - Klenoty Topas Sabinov  4 : 1
8  12.03.2015  ŠTVRTOK 16:30  CVČ Sabinov - Elán Prešov
2,5 : 2,5
13.03.2015 PIATOK  CVČ Bardejov - Klenoty Topas Sabinov  2 : 3
9  20.03.2015  PIATOK  16:30 ŠK Lipany B - CVČ Sabinov 1,5 : 3,5
17:00 Klenoty Topas Sabinov - PŠK Prešov B
1,5 : 3,5

 

CVČ Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9
HRABČÁK Štefan
1769 - 0 - 0,5 0 - 0,5 1 1 3,0
- 1847 - 1638 1844 - 1695 1790 1882
VERBOVSKÝ Michal
1531 0,5 0,5 1 1 0 0 0,5 0,5 1 5,0
1523 1803 1850 1475 1812 1922 1647 1745 1531
HORVÁTH Michal
1617 - - - - 0 1 0,5 1 0,5 3,0
- - - - 1812 1836 1446 1547 1491
VERBOVSKÝ Jozef 1437 0 0 0 1 0 0,5 0 0 0 1,5
1352 1809 1756 1426 1602 1715 1481 1409 1362
VERBOVSKÝ Jozef
1148 0,5 0 0 - - - - - - 0,5
1254 1754 1848 - - - - - -
VERBOVSKÁ Andrea
1200 1 0 0 1 1 0 - - - 3,0
1101 1755 1302 1542 1425 1367 - - -
PAVLÍK Juraj
1000 0,5 - 1 0 - 1 0 0 1 3,5
1000 - 1000 1302 - K 1494 1320 1210
PALENČÁROVÁ Júlia
1000 - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -
GABZDIL Juraj
1020 - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -
RADVANSKÁ Tamara
1000 - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -

 

 Klenoty Topas Sabinov

Výsledky jednotlivcov:

MENO ELO KOLO SPOLU
1 2 3 4 5 6 7 8 9
KAMINSKÝ Ladislav
1772 - - 1 0,5 0 1 0 1 0 3,5
- - 1844 1922 1695 1745 1861 1756 1847
KARDIS Benijamín
1523 0,5 1 0 0 0 1 0 0 0,5 3,0
1523 1638 1812 1836 1647 1547 1882 1848 1809
ŠPINLER Dalibor
1481 - - 0,5 - 0,5 - - - - 1,0
- - 1771 - 1481 - - - -
KOLLÁR Tomáš
1515 - - 0 - - - - - - 0,0
- - 1629 - - - - - -
CUKER Oliver
1352 1 0 - 0 0 1 0 0 0 2,0
1437 1664 - 1715 1449 1409 1672 1302 1754
GUĽÁŠ Gabriel
1254 0,5 0 0 0 - 0 0 1 0 1,5
1148 1475 1561 1562 - 1000 1254 1000 1755
MARCINKO Karol
1101 0 1 - 0 0 0 1 1 - 3,0
1200 1542 - 1483 1494 1000 1362 1000 -
GREŠ Dominik
1000 0,5 - - - - - - - 1 1,5
1000 - - - - - - - K
PALENČÁR Peter
1000 - - - - - - - - - -
- - - - - - - - -
NEMERGUT Peter
1000 - 1 - - - - - - - 1,0
- 1374 - - - - - - -

 

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Prešov B
8 1 0 31,5 25
2. ŠKPŠ Prešov
7 0 3 29,0 21
3. BC Haniska
6 1 3 30,5 19
4. OcÚ Drienov B
6 0 4 24,0 18
5. Klenoty Topas Sabinov
3 1 6 16,5 10
6. CVČ Sabinov
2 3 5 19,5 9
7. ŠK Lipany B
2 2 6 20,5 8
8. CVČ Bardejov C
2 2 6 19,0 8
9. Slávia PU Prešov C
1 2 7 17,0 5
10. Elán Prešov 0 4 6 17,5 4

 

CEZHRANIČNÁ LIGA 2014

Výsledky finálového turnaja.

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

4.5.2014

10:00

Bardejov

Sabinov – Dlhá Lúka

3:1

V

 

1.

Krosno I

6

4

2

0

14

12:00

K. Gorlice – Sabinov

1,5:2,5

V

 

2.

Sabinov

6

3

1

2

10

14:00

Sabinov – Krosno I

2:2

R

 

3.

Dlhá Lúka

6

2

1

3

7

 

 

4.

Kornuty Gorlice

6

0

2

4

2

 

Cezhraničná liga – základná časť

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

18.1.2014

9:00

Bardejov

D. Lúka – Sabinov

3:1

P

 

1.

Krosno I

11

10

1

0

31

11:00

Sabinov – Bardejov

1,5:2,5

P

 

2.

Dlhá Lúka

11

9

0

2

27

25.1.2014

9:00

Sabinov

Sabinov – Humenné II

3:1

V

 

3.

Sabinov

11

8

0

3

24

11:00

Humenné I – Sabinov

1,5:2,5

V

 

4.

Kornuty Gorlice

11

6

2

3

20

13:00

Kežmarok – Sabinov

1,5:2,5

V

 

5.

Humenné I

11

5

2

4

17

15.2.2014

10:00

Krosno

Krosno II – Sabinov

1:3

V

 

6.

Bardejov

11

5

2

4

17

12:00

Sabinov – Brzozów

2,5:1,5

V

 

7.

Brzozów

11

5

0

6

15

14:00

Krosno I – Sabinov

2,5:1,5

P

 

8.

Kežmarok

11

4

1

6

13

8.3.2014

10:00

Kežmarok

Sabinov – Parafia

3,5:0,5

V

 

9.

Humenné II

11

3

1

7

10

12:00

Biecz - Sabinov

0:4K

V

 

10.

Parafia Gorlice

11

2

3

6

9

14:00

Sabinov - Kornuty

2,5:1,5

V

 

11.

KrosnoII

11

0

2

9

2

4.5.2014

Finále v Bardejove – prvé 4 družstva

 

12.

Biecz

11

1

2

8

0

 

 

 

Biecz odstúpil z turnaja

 

XVIII.ročník šachového turnaja OPEN TORYSA 2014

Výsledky na chess-results.com

Konečné poradie:

Por. č. T Meno FED Elo Klub  TB1   TB2   TB3 
1 1 GM Manik Mikulas SVK 2385 Tj Inbest Dunajov 8,0 54,5 42,5
2 2 FM Zambor Norbert SVK 2279 Sk Prakovce 7,0 54,5 36,5
3 3 FM Jacko Vladimir SVK 2272 Sk Prakovce 7,0 54,0 39,5
4 9   Bednar Milan SVK 2184 So Skm Stara Lubovna 7,0 52,0 37,0
5 6   Burnett Andrew SCO 2222   6,5 52,0 36,0
6 8   Juhar Roman SVK 2192 Tj Slavia Kosice 6,5 51,0 34,0
7 7 WIM Mrvova Alena SVK 2214 Sachy Reinter N.O. Humenne 6,5 49,5 34,5
8 14   Ondo Radoslav SVK 2073 Sk Zemplin Michalovce 6,0 52,5 32,0
9 13   Istona Martin SVK 2129 Sachovy Klub Sabinov 6,0 51,0 32,0
10 4   Kusiak Matej SVK 2258 Tj Slavia Kosice 6,0 48,0 30,0
11 5 FM Krajnak Martin SVK 2227 Sachovy Klub Sabinov 6,0 44,0 30,0
12 11   Pastir Stanislav SVK 2143 Sachovy Klub Sabinov 6,0 42,0 28,0
13 15   Pavlik Milan SVK 2035 Sachovy Klub Sabinov 6,0 40,5 29,0
14 10   Kriz Mario SVK 2171 Sachovy Klub Sabinov 5,5 52,0 32,5
15 28   Hurtuk Radovan SVK 1853 So Skm Stara Lubovna 5,5 48,5 29,0
16 12 FM Mrva Vladimir SVK 2138 Sachovy Klub Sabinov 5,5 47,0 30,5
17 22   Fenik Jozef SVK 1965 Sachy Reinter N.O. Humenne 5,5 45,5 28,0
18 30   Kocisko Jozef SVK 1848 Bsk Bardejov 5,5 44,0 27,0
19 31   Varga Jozef SVK 1844 Sk Drienov 5,5 41,0 27,0
20 27   Sutak Andrej SVK 1857 Sachy Reinter N.O. Humenne 5,5 40,5 26,5
21 29   Kall Dusan SVK 1853 Psk Dason Presov 5,5 38,0 25,0
22 20   Kravec Patrik SVK 1976 Sachovy Klub Sabinov 5,0 49,5 27,5
23 16 WFM Sedlakova Ivana SVK 2032 Slavia Pu Presov 5,0 45,5 27,0
24 24   Brodzak Jan SVK 1905 Bsk Bardejov 5,0 45,5 26,0
25 21   Novotny Adam SVK 1969 Slavia Pu Presov 5,0 45,0 29,0
26 17   Vojtko Marek SVK 2013 Sk Prakovce 5,0 43,5 28,0
27 19   Skovran Jaroslav SVK 1990 Sachovy Klub Sabinov 5,0 43,0 28,0
28 25   Volosin Martin SVK 1882 Sk Tami Lipany 5,0 41,5 24,0
29 33   Volcko Richard SVK 1821 Bsk Bardejov 5,0 40,5 24,0
30 39   Zigo Pavol SVK 1767 Tj Slavia Kosice 5,0 40,5 21,5
31 37   Verba Vladimir SVK 1789 Msk Vranov Nad Toplou 5,0 36,0 23,0
32 47   Ondo Tomas SVK 1632 Sk Zemplin Michalovce 5,0 33,5 20,5
33 41   Nadzamova Sofia SVK 1735 Tj Slavia Kosice 4,5 46,0 27,0
34 26   Cehelsky Cyril SVK 1860 Sachy Reinter N.O. Humenne 4,5 44,5 24,0
35 45   Krajcovic Peter SVK 1672 Sk Tami Lipany 4,5 41,5 21,0
36 44   Bekiaris Kosmas SVK 1686 Bsk Bardejov 4,5 41,5 20,0
37 35   Krajnik Richard SVK 1800 Tj Slavia Kosice 4,5 41,0 25,5
38 40   Kankula Robert SVK 1741 Sk Trebisov 4,5 40,0 21,0
39 49   Kacir Tomas SVK 1621 Sachovy Klub Sabinov 4,5 37,5 21,5
40 51   Novotny Juraj SVK 1594 So Slovinky 4,5 36,5 18,5
41 18   Nemergut Patrik SVK 2011 So Skm Stara Lubovna 4,0 51,0 29,0
42 23   Marcin Marian SVK 1918 Sk Zemplin Michalovce 4,0 44,0 25,0
43 38   Dzuris Ivan SVK 1772 Bsk Bardejov 4,0 42,5 20,5
44 46   Slacky Stefan SVK 1652 So Slovinky 4,0 41,5 20,0
45 48   Sobota Jozef SVK 1629 Sk Tami Lipany 4,0 41,0 19,5
46 34   Sosa Pavol SVK 1812 Sk Drienov 4,0 40,0 24,0
47 50   Horvath Michal SVK 1617 Sachovy Klub Sabinov 4,0 38,5 20,0
48 56   Nadzamova Viktoria SVK 1490 Tj Slavia Kosice 4,0 38,5 17,0
49 36   Pollak Rudolf SVK 1790 Bsk Bardejov 4,0 37,0 20,0
50 55   Kardis Benjamin SVK 1523 Sachovy Klub Sabinov 4,0 36,5 18,5
51 57   Spinler Dalibor SVK 1481 Sachovy Klub Sabinov 4,0 36,5 16,5
52 42   Sestak Dusan SVK 1714 So Skm Stara Lubovna 4,0 35,0 15,5
  59   Nemergut Jan SVK 1443 So Skm Stara Lubovna 4,0 35,0 15,5
54 62   Novotny Milos SVK 1435 So Slovinky 4,0 33,0 16,0
55 32   Kosturko Stefan SVK 1839 So Skm Stara Lubovna 3,5 43,5 21,5
56 43   Petura Samuel SVK 1690 Sk Zemplin Michalovce 3,5 39,0 18,0
57 54   Verbovsky Michal SVK 1531 Sachovy Klub Sabinov 3,5 36,5 16,5
58 58   Tatarkova Daniela SVK 1476 Sachovy Klub Sabinov 3,5 34,5 17,0
59 69   Rybovic Nikolas SVK 1112 So Skm Stara Lubovna 3,5 33,5 14,0
60 74   Rybovic Mikulas SVK 1000 So Skm Stara Lubovna 3,5 32,0 14,0
61 60   Vasilik Jozef SVK 1439 So Skm Stara Lubovna 3,5 31,5 15,5
62 65   Gulas Gabriel SVK 1291 Sachovy Klub Sabinov 3,5 30,5 12,0
63 53   Kiraly Pavol SVK 1541 Dynamo Dpmk Kosice 3,5 30,0 15,0
64 66   Jencopala Alexander SVK 1260 Trener Novak 3,0 43,0 21,0
65 70   Fenik, st Jozef SVK 1000 Msk Vranov Nad Toplou 3,0 37,0 15,5
66 52   Nadzamova Rebeka SVK 1555 Tj Slavia Kosice 3,0 34,0 15,0
67 64   Cuker Oliver SVK 1352 Sachovy Klub Sabinov 3,0 32,5 13,5
68 67   Lesko Peter SVK 1210 Sk Tami Lipany 3,0 31,0 11,0
69 63   Volansky Ernest SVK 1362 Sk Tami Lipany 3,0 29,0 10,0
70 68   Verbovska Andrea SVK 1200 Sachovy Klub Sabinov 2,5 30,5 11,0
71 72   Pavlik Juraj SVK 1000 Sachovy Klub Sabinov 2,5 26,0 10,0
72 61   Straka Jozef SVK 1438 Sk Drienov 2,0 26,5 9,0
73 73   Radvanska Tamara SVK 1000   1,0 25,5 5,0
74 71   Kudlak Filip SVK 1000   0,0 26,5 0,0

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break