SEZÓNA 2010/2011

1. LIGA skupina východ

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 06.11.2010 SOBOTA 11:00     Kysucké Nové Mesto - ŠK Sabinov 2,5 : 5,5
2 07.11.2010 NEDEĽA 9:00    SO Svit - ŠK Sabinov 2,5 : 5,5
3 11.12.2010 SOBOTA 11:00    ŠK Sabinov - Rajecké Teplice 4,5 : 3,5
4 12.12.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov - Mladosť Žilina 4 : 4
5 09.01.2011 Nedeľa 11:00    ŠK Sabinov - PŠK Prešov 3,5 : 4,5
6 12.02.2011 SOBOTA 11:00    ŠK Sabinov - UPJŠ Košice B 1,5 : 6,5
7 13.02.2011 NEDEĽA 9:00    Akademik TU Košice - ŠK Sabinov 2,5 : 5,5
8 19.03.2011 SOBOTA 11:00    ŠK Sabinov - FTC Fiľakovo 4 : 4
9 20.03.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov - Banská Bystrica 4,5 : 3,5
10 09.04.2011 SOBOTA 11:00    Liptovská šachová škola - ŠK Sabinov 6,5 : 1,5
11 10.4.2011 NEDEĽA 9:00    Magic Liptov - ŠK Sabinov 5,5 : 2,5

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO KOLO SPOLU
1234567891011
REPKOVÁ Eva 2446 0,5 1 - - - - - - - - - 1,5
2378 2278 - - - - - - - - -
HOLEČKO Peter 2280 0 1 1 0 0,5 0 0,5 1 0,5 - - 4,5
2227 2241 2233 2273 2150 2294 2174 2303 2163 - -
PETERSON Eric 2249 1 1 - - - - - - - - - 2,0
2091 2152 - - - - - - - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter 2194 - - 0 0 - 0 1 0,5 0,5 - - 2,0
- - 2233 2198 - 2233 2154 2204 2191 - -
KRAJNAK Martin 2245 0,5 0,5 0,5 0,5 1 - 0,5 0,5 0,5 0 0,5 5,0
2105 2109 2305 2264 2159 - 2085 2297 2199 2351 2476
VARHOLÁKOVÁ Niki 2184 - 0 - - - 0 0,5 - - - - 0,5
- 2117 - - - 2193 2092 - - - -
DEMETER Peter 2257 1 1 0,5 0,5 1 0,5 1 1 1 0 0 7,5
2057 2050 2112 2163 2091 2257 2058 2211 2151 2226 2430
CUKER Dušan 2078 1 1 0,5 1 0 - - 1 - - - 4,5
1931 2050 2088 2150 2121 - - 2046 - - -
PČOLA Jaroslav 2114 - - 0 0 - - - - - - - 0,0
- - 2081 2032 - - - - - - -
KRÍŽ Mário 2171 - - 1 1 0,5 0 1 0 0 0 0,5 4,0
- - 1996 2097 2163 2251 2070 2221 2187 2254 2262
MRVA Vladimír 2128 0,5 - 1 1 0,5 1 0 0 1 0,5 0,5 6,0
1974 - 1975 1866 2033 2063 2031 2222 2131 2084 2287
RYBÁNSKY Alexander 2109 - - - - - - - - 1 - - 1,0
- - - - - - - - 2062 - -
TATARKO Tomáš 2033 - - - - 0 0 - - - - 0,5 0,5
- - - - 2010 2198 - - - - 2202
REPKA Christoper 2046 1 0 - - - - - - - - - 1,0
1814 2082 - - - - - - - - -
ISTONA Martin 1905 - - - - 0 - 1 0 0 0 0 1,0
- - - - 1955 - 2023 1981 2067 2029 2182
DUJAVA Daniel 1890 - - - - - - - - - 0 - 0,0
- - - - - - - - - 1933 -
KAMINSKÝ Ladislav 1853 - - - - - 0 - - - 1 0 1,0
- - - - - 2164 - - - 1874 2177
KRAVEC Patrik 1668 - - - - - - - - - 0 0,5 0,5
- - - - - - - - - 1842 2133

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Magic Liptov 9 2 0 59,5 29
2. Liptovská šachová škola 8 3 0 56,5 27
3. UPJŠ Košice B 8 1 2 56,5 25
4. SO Svit 6 2 3 44,5 20
5. ŠK Sabinov 5 2 4 42,5 17
6. Rajecké Teplice 4 0 7 39,0 12
7. Banská Bystrica 3 2 6 42,0 11
8. Mladosť Žilina 3 2 6 39,0 11
9. Kysucké Nové Mesto 3 1 7 39,5 10
10. PŠK Prešov 3 1 7 36,0 10
11. Akademik Košice 2 2 7 37,0 8
12. FTC Fiľakovo 1 4 6 35,5 7

2. LIGA D

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 23.10.2010 SOBOTA 10:00    KdV Kežmarok - ŠK Sabinov B 5 : 3
2 04.12.2010 NEDEĽA 9:00    Stará Ľubovňa - ŠK Sabinov B 3 : 5
3 04.12.2010 SOBOTA 10:00    Veľké Kapušany - ŠK Sabinov B 3,5 : 4,5
4 05.12.2010 NEDEĽA 9:00    Michalovce B - ŠK Sabinov B 4,5 : 3,5
5 08.01.2011 SOBOTA 10:00    OŠK Zborov - ŠK Sabinov B 3 : 5
6 05.02.2011 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - Slávia PU Prešov 5 : 3
7 06.02.2011 NEDEĽA 9:00    Tatran Prešov - ŠK Sabinov B 4 : 4
8 05.03.2011 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - OŠK Margecany 4,5 : 3,5
9 06.03.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov B - 1.ŠK Košice 5 : 3
10 26.03.2011 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - UPJŠ Košice D 5 : 3
11 27.03.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov B - UPJŠ Košice E 6 : 2

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
DEMETER Peter 2246 0,5 - 0 0,5 - - 0,5 0 - 0,5 1 3,0
2095 - 2176 2179 - - 2219 2281 - 2245 2154
CUKER Dušan 2078 - 0 0,5 - - 0,5 - 1 - - 1 3,0
- 2447 2106 - - 2150 - 2175 - - 2031
KRÍŽ Mário 2171 0 1 0 0,5 - 1 0,5 1 0 1 1 6,0
2117 2149 2058 2094 - 1988 2126 2168 2174 2207 2048
MRVA Vladimír 2114 0,5 0,5 1 1 1 0 1 0,5 1 1 0,5 8,0
2192 2266 2009 2050 2253 2070 2102 2065 2085 2014 2023
RYBÁNSKY Alexander 2109 1 0,5 0,5 0 0,5 1 0 1 1 1 1 7,5
1980 2042 2015 2102 2156 1987 1975 2054 1868 1998 1895
ŠKOVRAN Jaroslav 2034 0,5 0 1 - 1 1 - 0,5 1 0,5 0 5,5
1973 1745 1942 - 2198 1943 - 2020 1828 1950 2011
TATARKO Tomáš 2033 0 1 - - 0 0,5 - 0,5 0,5 0,5 - 3,0
2034 1759 - - 2092 1915 - 2038 1852 1862 -
KOHÚT Marián 2030 - - - - 0 - 0,5 - - - - 0,5
- - - - 2082 - 1856 - - - -
IŠTOŇA Martin 1905 0 1 0,5 1 1 0 1 0 1 0,5 0,5 6,5
2119 1819 1953 2069 2104 1962 1831 2053 1838 1872 1902
DUJAVA Daniel 1890 - - - 0 - - - - - - 1 1,0
- - - 1857 - - - - - - 1768
KAMINSKÝ Ladislav 1853 0,5 1 1 0 1 1 0,5 - 0 0 - 5,0
2074 1735 1936 1872 2002 1706 1780 - 1735 1750 -
KANDRÁČ Maroš 1853 - - - - - - 0 - - - - 0,0
- - - - - - 1694 - - - -
KAČÍR Tomáš 1550 - - - 0,5 0,5 - - - - - - 1,0
- - - 1768 1949 - - - - - -
PAVLÍK Milan 1462 - - - - - - - - 0,5 - - 0,5
- - - - - - - - 1658 - -

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ŠK Sabinov B 8 1 2 50,5 25
2. Stará Ľubovňa 8 0 3 58,0 24
3. OŠK Margecany 6 2 3 52,0 20
4. UPJŠ Košice E 6 0 5 47,5 18
5. KdV Kežmarok 6 0 5 47,0 18
6. Veľké Kapišany 5 3 3 45,0 18
7. UPJŠ Košice D 5 2 4 45,0 17
8. Tatran Prešov 4 3 4 39,5 15
9. Slávia PU Prešov 4 2 5 41,5 14
10. Zemplín Michalovce B 4 0 7 34,5 12
11. Magura Zborov 3 0 8 40,5 9
12. 1.ŠK Košice 0 0 11 27,0 0

3. LIGA D2

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 26.09.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - -
2 10.10.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov B 6 : 2
3 17.10.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - KK Bosco Bardejov 5 : 3
4 14.11.2010 NEDEĽA 9:00    Slávia PU Prešov C - ŠK Sabinov C 6,5 : 1,5
5 21.11.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Reinter Humenné 4 : 4
6 28.11.2010 NEDEĽA 9:00    OŠK Magura Zborov - ŠK Sabinov C 5,5 : 2,5
7 19.12.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - PŠK Prešov 4,5 : 3,5
8 16.01.2011 NEDEĽA 9:00    Vranov Nad Topľou - ŠK Sabinov C 4,5 : 3,5
9 30.01.2011 NEDEĽA 9:00    OcU Drienov - ŠK Sabinov C 5 : 3
10 20.02.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Reinter Humenné B 7,5 : 0,5
11 20.03.2011 NEDEĽA 9:00    Stropkov+Svidník - ŠK Sabinov C 4 : 4
12 17.04.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Tami Lipany 4,5 : 3,5
13 01.05.2011 NEDEĽA 9:00    ŠK Soľ - ŠK Sabinov C 2 : 6

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
12345678910111212
CUKER Dušan 2078 - 1 - - 1 - - - - 1 - - - 3,0
- 2053 - - 1803 - - - - 1726 - - -
IŠTOŇA Martin 1905 - 0,5 1 1 0 0 - - 1 1 - 0,5 1 6,0
- 1988 1583 1943 1921 2082 - - 1973 1654 - 2034 1883
DUJAVA Daniel 1890 - 0,5 - 1 0 0 1 1 1 1 0 0,5 1 7,0
- 1962 - 1802 1907 1961 2088 1938 1856 1323 1967 1759 1684
KAMINSKÝ Ladislav 1853 - 1 - 0 0,5 0 1 0 - 1 0 - - 3,5
- 1915 - 1589 1886 1949 2033 2008 - 1283 2002 - -
KANDRÁČ Maroš 1847 - - - - - 0,5 1 - - - - - - 1,5
- - - - - 1826 2010 - - - - - -
ŠAROCKÝ Lukáš 1807 - 0 1 0,5 - 0,5 0 1 0 1 0 1 - 5,0
- 1694 1525 1618 - 1693 1953 1856 1711 1000 1914 1675 -
KRAVEC Patrik 2078 - 1 0 1 0,5 0,5 0 0 0 1 1 1 1 7,0
- 1466 1664 1593 1791 1734 1828 1841 1835 1000 1571 1627 1718
HORVÁTH Michal 1574 - 1 0,5 - 0 - - 0 0 - - - - 1,5
- 1459 1440 - 1842 - - 1818 1831 - - - -
URDA Ondrej 2078 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
MATUŠINSKÝ Jiří 1694 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
KAČÍR Tomáš 1550 - 1 1 1 1 - 0,5 0,5 - 0,5 1 0 0 6,5
- 1347 1418 1320 1610 - 1789 1786 - 1000 1601 1611 1701
PAVLÍK Milan 1462 - - 1 1 1 0 0,5 0,5 1 1 1 - 1 8,0
- - 1366 1000 1000 1598 1627 1698 1793 1000 1706 - 1523
GRINČ Matúš 1434 - - 0 - - - - - - - - - - 0,0
- - 1377 - - - - - - - - - -
STRAKA Štefan 1397 - - 0,5 1 - 1 0,5 0,5 0 - 0,5 0,5 0,5 5,0
- - 1233 1000 - 1477 1517 1604 1593 - 1430 1600 1506
SMETANKA Jakub 1271 - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor 1000 - - - - - - - - 0 - 0,5 1 0,5 2,0
- - - - - - - - 1559 - 1356 1561 1000
KRAVCOVÁ Andrea 1188 - - - - - - - - - - - 0 1 1,0
- - - - - - - - - - - 1000 1000
MARJANOVICOVÁ Karen 1136    -       -       -       -       -   -    -       -       -       -       -       -       -       -    -
- - - - - - - - - - - - -

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. OŠK Magura Zborov 8 4 0 61,0 28
2. PŠK Prešov 8 2 2 63,5 26
3. OcU Drienov 8 2 2 60,0 26
4. Reinter Humenné A 8 2 2 55,5 26
5. ŠK Sabinov C 7 2 3 57,0 23
6. Stropkov+Svidník 7 2 3 54,5 23
7. Slávia PU Prešov B 5 0 7 47,5 15
8. Vranov nad Topľou 4 3 5 47,5 15
9. ŠK Soľ 4 1 7 37,5 13
10. Reinter Humenné B 4 0 8 39,0 12
11. Tami Lipany 3 1 8 35,5 10
12. Slávia PU Prešov C 1 3 10 33,5 6
13. KK Bosco Bardejov 0 0 12 21,5 0

4. LIGA D22

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 15.10.2010 16:30    CVČ Sabinov A - Giraltovce-Kračúnovce 5 : 0
2 22.10.2010 16:30    OcU Drienov - CVČ Sabinov A 2 : 3
3 05.11.2010 16:30    CVČ Sabinov A -
4 19.11.2010 16:30    CVČ Sabinov A - Tami Lipany 1 : 4
5 10.12.2010 16:30    Slávia PU Prešov E - CVČ Sabinov A 1 : 4
6 14.01.2011 16:30    CVČ Sabinov A - SKPS Prešov 2 : 3
7 04.02.2011 16:30    Slávia PU Prešov D - CVČ Sabinov A 2 : 3
8 11.02.2011 16:30    CVČ Sabinov A - BC Haniska 3,5 : 1,5
9 25.02.2011 16:30    CVČ Sabinov B - CVČ Sabinov A 2,5 : 2,5
10 11.03.2011 16:30    CVČ Sabinov A - PŠK Prešov C 1,5 : 3,5
11 25.03.2011 16:30    Slávia PU Prešov F - CVČ Sabinov A 0 : 5

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
KAMINSKÝ Ladislav 1853 1 0,5 - 1 1 1 1 1 0 - 1 7,5
1230 1831 - 1561 1706 1821 1773 1953 1807 - 1586
KRAVEC Patrik 1668 1 1 - 0,5 1 0,5 0,5 1 0,5 1 1 8,0
1000 1793 - 1455 1809 1822 1531 1716 1707 1659 1349
KAČÍR Tomáš 1550 1 0,5 - 1 0 0,5 - 0,5 1 0 1 5,5
1000 1593 - 1455 1568 1541 - 1710 1574 1627 1000
PAVLÍK Milan 1462 1 1 - - 1 - 1 1 1 0 1 7,0
1000 1615 - - 1459 - 1463 1578 1397 1517 1000
SMETANKA Jakub 1271 1 0 - 0 1 - - 0 0 - 1 3,0
1000 1559 - 1000 1347 - - 1429 1434 - 1000
KARDIS Benijamín 1388 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KRAVCOVÁ Andrea 1188 - - - 1 - 0 0 - - - - 1,0
- - - 1000 - 1604 1378 - - - -
MARIJANOVIČOVÁ Karen 1136 - - - - - 0 0,5 - - 0,5 - 1,0
- - - - - 1478 1320 - - 1426 -
CUKER Oliver 1000    -       -       -       -       -   -    -       -       -       -       -    1000 0,0
- - - - - - - - - - 0

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 15.10.2010 16:30    SKPS Prešov - CVČ Sabinov B 4,5 : 0,5
2 22.10.2010 16:30    CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov D 2 : 3
3 05.11.2010 16:30    BC Haniska - CVČ Sabinov B 3 : 2
4 19.11.2010 16:30    CVČ Sabinov B -
5 10.12.2010 16:30    CVČ Sabinov B - PŠK Prešov C 2 : 3
6 14.01.2011 16:30    Slávia PU Prešov F - CVČ Sabinov B 3 : 2
7 04.02.2011 16:30    CVČ Sabinov B - Giraltovce-Kračúnovce 4,5 : 0,5
8 11.02.2011 16:30    OcU Drienov B - CVČ Sabinov B 1,5 : 3,5
9 25.02.2011 16:30    CVČ Sabinov B - CVČ Sabinov A 2,5 : 2,5
10 11.03.2011 16:30    Tami Lipany B - CVČ Sabinov B 2,5 : 2,5
11 25.03.2011 16:30    CVČ Sabinov B - Slávia PU Prešov E 2 : 3

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
ŠÁROCKÝ Lukáš 1807 0 0,5 0 - 0 1 1 0,5 1 0 1 5,0
1821 1773 1953 - 1659 1802 1230 1973 1853 1561 1706
URDA ondrej 1707 - - 1 - - - - - 0,5 - - 1,5
- - 1716 - - - - - 1668 - -
HORVÁTH Michal 1574 0,5 - 0 - 0,5 0 1 0 0 0,5 0 2,5
1822 - 1710 - 1627 1586 1000 1831 1550 1611 1694
MATUŠINSKÝ Jiří 1694 - - - - - - 0,5 1 - - - 1,5
- - - - - - 1000 1593 - - -
STRAKA Štefan 1397 0 1 0 - - - 1 1 0 1 0 4,0
1541 1593 1578 - - - 1000 1615 1462 1455 1568
GRINČ Matúš 1434 - - - - - - - - 1 - - 1,0
- - - - - - - - 1271 - -
VERBOVSKÝ jozef 1000 0 0 - - 0 0 - - - - 0 0,0
1648 1531 - - 1517 1000 - - - - 1466
TIMURA Richard 1000 - 0 - - 0,5 - - - - 0 - 0,5
- 1463 - - 1426 - - - - 1000 -
VERBOVSKÝ Michal 1000 - 0 - - - 0 - - - - - 0,0
- 1320 - - - 1000 - - - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter 1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ŠPINLER Dalibor 1000 0 1    -   - 1 1 1 1 - 1 1 7,0
1604 - 1429 - 1469 1000 1000 1559 - 1000 1279

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Prešov C 8 0 2 30,5 24
2. CVČ Sabinov A 7 1 2 33,0 22
3. SKPS Prešov 7 1 2 31,5 22
4. BC Haniska 7 0 3 30,0 21
5. Slávia PU Prešov D 5 2 3 27,0 17
6. OcU Drienov B 3 3 4 25,5 12
7. Tami Lipany B 3 2 5 25,5 11
8. Slávia PU Prešov E 3 1 6 25,0 10
9. CVČ Sabinov B 2 2 6 23,0 8
10. Slávia PU Prešov F 2 1 7 13,5 7
11. Giraltovce-Kračúnovce 0 2 8 10,5 2

XIV.ročník víkendového turnaja v šachu OPEN TORYSA 2010

Pozrite si fotografie z turnaja .
Výsledky turnaja na stiahnutie.

Konečné poradie:

  Poradie   Meno ELO Body   Poradie   Meno ELO Body
 1. SVOBODA Svätopluk22798,5   39. HOLTMAN Teodor16644,5
 2. ZAMBOR Norbert22817,0   40. KOSŤ Marek15714,5
 3. JUHÁR Roman21747,0   41. LIŠČINSKÝ Martin17734,5
 4. KRAK Tomáš22457,0   42. ZUŠČIN Martin15984,5
 5. BEDNÁR Milan22667,0   43. GDUĽA Ján19154,5
 6. DEMETER Peter22466,5   44. PAVLÍK Milan14624,0
 7. HOLEČKO Rastislasv22806,5   45. BUJNOVSKÝ Ján16114,5
 8. JACKO Vladimír21496,0   46. PISTRÁK Roman16754,0
 9. KRAJŃÁK Martin22456,0   47. DUJAVA Daniel18904,0
 10. IŠTOŇA Martin19056,0   48. SOBOTA Jozef16004,0
 11. SVOBODA Miroslav20116,0   49. KAČÍR Tomáš15504,0
 12. ŠKOVRAN Jaroslav20346,0   50. ULIČÝ Martin14404,0
 13. SEDLÁKOVÁ Ivana20706,0   51. HABORÁK Kristián10004,0
 14. FEDORKO Štefan20925,5   52. GRINČ Matúš14344,0
 15. PAŇKO Eduard20025,5   53. VASILÍK Jozef13884,0
 16. PEJKO Oto21645,5   54. HORVÁTH Michal15744,0
 17. NEMERGUT Patrik17455,5   55. DZURIŠ Ivan17794,0
 18. KOČIŠKO Jozef17345,5   56. KRAJČOVIČ Peter14553,5
 19. RECKÝ Norbert19915,5   57. KANKULA Róbert17953,5
 20. JENDRICHOVSKÝ Peter21945,5   58. STRAKA Jozef14843,5
 21. STREDANSKÝ Tibor16375,5   59. LIŠČINSKÁ Lucia13783,5
 22. FEDORKO Martin20315,0   60. LIŠČINSKÁ Jana115313,5
 23. KRÍŽ Mário21715,0   61. OLEARČIN Daniel15133,0
 24. BUZINKAY Adam16665,0   62. KOSŤ Dávid13563,0
 25. KRAVEC Patrik16685,0   63. ŠPINLER Dávid10003,0
 26. JAKUBČO Lukáš18035,0   64. PAŇKOVÁ Terézia15343,0
 27. ZÁHRADNÍK Vladimír20105,0   65. PAŇKO Radoslav11223,0
 28. MARVÁNYI Milan18565,0   66. STRAKA Štefan13973,0
 29. SOSA Pavol18315,0   67. VERBOVSKÝ Jozef10003,0
 30. VOĽANSKÝ Ernest14555,0   68. HURTUK Radovan11513,0
 31. VRÁBEĽ Michal19885,0   69. KARDIS Benijamín13883,0
 32. NEMERGUT Matej18195,0   70. VERBOVSKÝ Michal10003,0
 33. VARGA Jozef19735,0   71. JAKUBČO Dominik12832,5
 34. VOLOŠIN Martin15615,0   72. SMETANKA Jakub12712,5
 35. KOSTURKO Štefan17595,0   73. HOLTMAN Tibor13642,0
 36. PASTÍR Stanislav20534,5   74. KRAVCOVÁ Andrea11882,0
 37. RAK Peter19624,5   75. KOLEK Martin10002,0
 38. ŠÁROCKÝ Lukáš18074,5   76. KOLKOVÁ Katarín10000,0

MLÁDEŽ

UŽ ČOSKORO

logo ŠK Sabinov
KALENDÁR
INTERNÉ FÓRUM
klub@sksabinov.sk
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.