SEZÓNA 2009/2010

1. LIGA skupina východ

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 17.10.2009 SOBOTA 11:00     ŠK Sabinov - Akademik TU Košice 5,5 : 2,5
2 18.10.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov - UPJŠ Košice B 4,5 : 3,5
3 14.11.2009 SOBOTA 11:00    ŠK Sabinov - Banská Bystrica 3,5 : 4,5
4 15.11.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov - OFTC Fiľakovo 4 : 4
5 13.12.2009 SOBOTA 11:00    ŠK Sabinov - ŠO Svit 3,5:4,5
6 16.01.2010 SOBOTA 11:00    Magic Liptov - ŠK Sabinov 3 : 5
7 17.01.2010 NEDEĽA 9:00    Liptovská Šachová Škola - ŠK Sabinov 4,5 : 3,5
8 13.2.2010 SOBOTA 11:00    Rajecké Teplice - ŠK Sabinov 2,5 : 5,5
9 14.2.2010 NEDEĽA 9:00    TJ Mladosť Žilina juniori - ŠK Sabinov 3 : 5
10 6.3.2010 SOBOTA 11:00    Zemplín Michalovce - ŠK Sabinov 4,5 : 3,5
11 7.3.2010 NEDEĽA 9:00    BŠK Bardejov - ŠK Sabinov 4 : 4

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO KOLO SPOLU
1234567891011
REPKOVÁ Eva 2439 1 1 - - 0,5 0 0 - 1 - - 2,5
2169 2258 - - 2383 2432 2364 - - - -
RYBÁNSKY Daniel 2284 1 0 1 0,5 0,5 0,5 0,5 0 1 - 0,5 5,5
2025 2164 2174 2238 2280 2317 2064 2285 2255 - 2257
PETERSON Eric 2242 0,5 - - - 1 0,5 0,5 - - - - 2,5
1987 - - - 2163 2270 2245 - - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter 2156 0,5 1 0,5 0,5 - - - 1 0 - - 3,5
2036 2254 2192 2256 - - - 2235 2245 - -
KRAJNAK Martin 2274 0,5 0,5 - 0 0 1 0,5 0,5 0,5 0 0,5 4,0
2101 2218 - 2295 2238 2180 2125 2160 2150 2367 2205
VARHOLÁKOVÁ Niki 2159 - - - - - 1 0,5 1 1 - - 3,5
- - - - - 2163 2190 2080 2141 - -
KRÍŽ Mário 2178 0,5 0,5 0,5 1 0 0,5 - 0,5 1 1 0,5 6,0
1966 2187 2187 2232 2141 2165 - 2056 2146 2366 2170
DEMETER Peter 2248 1 0 1 0,5 0 - 1 1- 0,5 0,5 0,5 6,0
2033 2182 2147 2054 2127 - 1924 2058 2003 2326 2068
MRVA Vladimír 2114 - 0,5 0,5 1 0,5 1 0 0,5 0,5 0 0,5 5,0
- 2041 2151 2058 2058 2141 1861 2037 1979 2333 2104
BELIŠ Rudolf 2122 - 1 0 0 - - - - - 1 - 2,0
- 1642 2116 2009 - - - - - 2112 -
RYBÁNSKY Alexander 2113 - - 0 - - - - - - - - 0,0
- - 2096 - - - - - - - -
ŠKOVRAN Jaroslav 2059 - - - - - - - - - 0 - 0,0
- - - - - - - - - 2179 -
TATARKO Tomáš 2046 - - 0 - - - - - - 0,5 0,5 1,0
- - 2053 - - - - - - 2138 2067
CUKER Dušan 2036 0,5 - - 0,5 1 0,5 0,5 1 0,5 0,5 0,5 5,5
2041 - - 2078 2071 2068 1787 1977 2142 2095 1973
DUJAVA Daniel 1924 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
JUSKO Peter 1920 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAMINSKÝ Ladislav 1879 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KANDRÁČ Maroš 1710 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
IŠTOŇA Martin 17332 - - - - - - - - - - 0,5 0,5
- - - - - - - - - - 1979

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Zemplín Michalovce 8 3 0 58,0 27
2. BŠK Bardejov 6 2 3 50,0 20
3. ŠO Svit 6 2 3 45,5 20
4. Magic Liptov 5 2 4 48,0 17
5. ŠK Sabinov 5 2 4 47,5 17
6. Liptovská Šachová Škola 5 2 4 42,0 17
7. Banská Bystrica 5 1 5 43,5 16
8. FTC Fiľakovo 3 3 5 37,5 12
9. Akademik TU Košice 3 2 6 40,0 11
10. Rajecké Teplice 3 2 6 36,0 11
11. UPJS Košice B 2 3 6 42,5 9
12. Mladosť Žilina juniori 2 2 7 35,5 8

2. LIGA D

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 11.10.2009 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - Michalovce B 6 : 2
2 12.10.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov B - Veľké Kapušany 3 : 5
3 7.11.2009 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - Prakovce 6,5 : 1,5
4 8.11.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov B - KDV Kežmarok B 4 : 4
5 12.12.2009 SOBOTA 10:00    ŠK Sabinov B - Magura Zbotov 5 : 3
6 9.1.2010 SOBOTA 10:00    Tatran Prešov - ŠK Sabinov B 4 : 4
7 10.1.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov B - PŠK Prešov 3,5 : 4,5
8 6.2.2010 SOBOTA 10:00    UPJŠ Košice D - ŠK Sabinov B 5 : 3
9 7.2.2010 NEDEĽA 9:00    OŠK Margecany - ŠK Sabinov B 4 : 4
10 27.2.2010 SOBOTA 10:00    Humenné - ŠK Sabinov B 4,5 : 3,5
11 28.2.2009 NEDEĽA 9:00    UPJŠ Košice C - ŠK Sabinov B 5 : 3

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
RYBÁNSKY Daniel 2284 - - 0,5 0,5 - 1 0,5 0,5 1 - - 4,0
- - 2426 2128 - 2253 2064 2169 2101 - -
CUKER Dušan 2036 0,5 0,5 1 0,5 1 - 0,5 0,5 - 0 - 4,5
2367 2242 2144 2187 2104 - 2135 2182 - 2147 -
RYBÁNKSY Alexander 2113 - - - 0,5 - 0,5 0,5 - 0,5 - - 2,0
- - - 2127 - 2238 2127 - 2149 - -
MRVA Vladimír 2114 0,5 0,5 0 1 1 0,5 0,5 - - 0 0,5 4,5
2072 2170 2086 2121 1963 2079 2125 2075 2202
KRÍŽ Mário 2178 0,5 0,5 1 - 0,5 - - 0 0,5 - - 3,0
2077 1987 1825 - 2006 - - 2035 2055 - -
TATARKO Tomáš 2046 - 0,5 - 0,5 0,5 0,5 0,5 - - 0,5 0 3,0
- 1988 - 2012 1973 2020 2137 - - 2012 2189
ŠKOVRAN Jaroslav 2059 - 0 1 0,5 - 0,5 - 1 - 1 0,5 4,5
- 1952 1720 1948 - 2003 - 1942 - 2033 2161
KOHÚT Marián 2041 - - - - - - - 0 - 0,5 - 0,5
- - - - - - - 1885 - 2018 -
DUJAVA Daniel 1924 - 1994 - - - - - - - - - 0,0
- 0 - - - - - - - - -
JUSKO Peter 1920 - - 1 - 0,5 0 1 1 0,5 0 4,0
- - 1671 - 1979 1991 2060 1833 2081 1952 2041
KANDRÁČ Maroš 1710 1 0 1 0 1 1 0 0 1 1 0 6,0
1902 1962 1660 2067 1866 1893 2034 1862 2049 1798 2034
KAMINSKÝ Ladislav 1879 0,5 1 - 0,5 0 0 - 0 0,5 0 0,5 3,0
1842 1894 - 1787 1811 1794 - 1000 2021 1902 2009
IŠTOŇA Martin 1773 1 - 1 - 0,5 - 0 - - - 0,5 3,5
1855 - 1630 - 1764 - 1960 - 1999 - 1881
KRAVEC Patrik 1691 1 - - - - - - - 0 - 1 2,0
1686 - - - - - 2014 - 1736
URDA Ondrej 1632 1 - - - - - - - - - - 1,0
1613 - - - - - - - - - -
HORVÁTH Michal 1567 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
LIPOVSKÝ Peter 1518 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
GRINČ Matúš 1508 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KAČIR Tomáš 1492 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
PAVLÍK Milan 1463 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. PŠK Prešov 10 0 1 60,5 30
2. KDV Kežmarok B 9 1 1 54,5 28
3. Margecany 6 2 3 51,5 20
4. Magura Zborov 6 0 5 43,5 18
5. UPJŠ Košice D 6 0 5 41,0 18
6. Energetik Veľké Kapišany 5 2 4 45,5 17
7. UPJŠ Košice C 4 3 4 45,0 15
8. ŠK Sabinov B 3 3 5 45,5 12
9. Michalovce B 4 0 7 43,5 12
10. Tatran Prešov 3 2 6 37,0 11
11. Humenné 3 1 7 37,0 10
12. Prakovce 0 0 11 23,5 0

3. LIGA D2

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 18.10.209 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov A 1,5 : 6,5
2 25.10.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Stropkov-Svidník 3,5 : 4,5
3 22.11.2009 NEDEĽA 9:00    PŠK Prešov B - ŠK Sabinov C 3 : 5
4 6.12.2009 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Drienov 6,5 : 1,5
5 17.1.2010 NEDEĽA 9:00    Humenné - ŠK Sabinov C 4,5 : 3,5
6 24.1.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Slávia PU Prešov B 4,5 : 3,5
7 13.2.2010 SOBOTA 9:00    Slávia PU Prešov C - ŠK Sabinov C 3 : 5
8 21.2.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Vranov Nad Topľou 4 : 4
9 14.3.2010 NEDEĽA 9:00    Lipany - ŠK Sabinov C 3 : 5
10 28.3.2010 NEDEĽA 9:00    ŠK Sabinov C - Soľ 6 : 2
11 11.4.2010 NEDEĽA 9:00    Zborov B - ŠK Sabinov C 3,5 : 4,5

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
ŠKOVRAN Jaroslav 2059 - - - 0 0,5 - - 0 1 - - 1,5
- - - 1967 2075 - - 2282 1672 - -
DUJAVA Daniel st. 1924 0 - - - - - - - - 1 0 1,0
1991 - - - - - - - - 1633 2067
JUSKO Peter 1920 0 1 0 1 0,5 0,5 - 0 - - - 3,0
2020 1963 2135 1892 2033 1738 - 2049 - - -
KANDRÁČ Maroš 1710 0 0 0,5 1 - 1 0,5 0 1 1 0,5 5,5
1993 1973 2015 1724 - 1738 1817 1927 1616 1639 1764
KAMINSKÝ Ladislav 1879 0,5 0,5 0,5 1 - 1 0,5 1 1 1 0,5 7,5
2019 1903 2024 1874 - 1918 1594 1859 1566 1701 1711
IŠTOŇA Martin 1773 - - 1 - - - 1 - - - - 2,0
- - 1861 - - - 1593 - - - -
KRAVEC Patrik 1691 0,5 - - 1 0 0 0 - 1 1 0,5 4,0
1893 - - 1825 1798 1730 1510 - 1563 1740 1679
URDA Ondrej 1632 0 1 1 - 0,5 0,5 1 1 0,5 0,5 1 7,0
1886 1736 1840 - 1942 1620 1431 1852 1485 1681 1566
DUJAVA Daniel ml. 1753 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
MATUŠINSKÝ Jiří 1682 - - - 1 - - - - - - - 1,0
- - - 1598 - - - - - - -
ŠAROCKY Lukáš 1607 - - 1 - - - 0,5 - - - - 1,5
- - 1690 - - - 1418 - - - -
HORVÁTH Michal 1567 0,5 0 - 0,5 0,5 0,5 - 1 0 - - 3,0
1974 1570 - 1579 1952 1629 - 1719 1448 - -
TATARKOVÁ Daniela 1531 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
LIPOVSKÝ Peter 1518 - 0 0 - - - - 1 - - - 1,0
- 1523 1569 - - - - 1598 - - -
GRINČ Matúš 1508 0 0 1 1 0 0,5 0,5 0 0,5 0 0 3,5
1559 1523 1553 1608 1902 1508 1509 1000 1000 1608 1533
STRAKA Štefan 1504 - - - - - - 1 - - - - 1,0
- - - - - - 1000 - - - -
KAČÍR Tomáš 1492 - 1 - - 0,5 - - - - 0,5 1 3,0
- 1000 - - 1886 - - - - 1529 1430
PAVLÍK Milan 1463 - - - - 1 0,5 - - 0 1 1 3,5
- - - - 1000 1445 - - 1000 1000 1377
HRABČÁK Štefan 1000    -       -       -       -       -   -    -       -       -       -       -       -    -
- - - - - - - - - - -

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Slávia PU Prešov A 11 0 0 66,0 33
2. Magura Zborov B 8 1 2 53,0 25
3. ŠK Sabinov C 7 1 3 49,0 22
4. Humenné B 7 1 3 48,0 22
5. PŠK Prešov B 6 3 2 54,5 21
6. Vranov nad Topľou 4 1 6 49,0 13
7. Drienov 4 1 6 38,0 13
8. Stropkov-Svidník 3 3 5 40,5 12
9. Lipany 3 2 6 40,0 11
10. ŠK Soľ 3 1 7 32,0 10
11. Slávia PU Prešov B 2 2 7 35,5 8
12. Slávia PU Prešov B 0 0 11 22,5 0

4. LIGA D22

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 9.10.2009 PIATOK -    CVČ Sabinov A - Voľno   :  
2 23.10.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov A - ŠKPŠ Prešov 0,5 : 4,5
3 6.11.2009 PIATOK 16:30    Slávia Prešov D - CVČ Sabinov A 4 : 1
4 20.11.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov A - Slávia Prešov E 2,5 : 2,5
5 4.12.2008 PIATOK 17:00    Haniska - CVČ Sabinov A 2 : 3
6 15.1.2010 PIATOK 17:00    CVČ Sabinov - Drienov 1,5 : 3,5
7 22.1.2010 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - CVČ Sabinov A 1 : 4
8 5.2.2010 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov A - ŠŠ Dáma 2 : 3
9 26.2.2010 PIATOK 16:30    Slávia Prešov G - CVČ Sabinov A 0,5 : 4,5
10 12.3.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov A - Slávia Prešov F 4 : 1
11 26.3.2009 PIATOK 17:00    PŠK Prešov C - CVČ Sabinov A 3 : 2

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
KANDRÁČ Maroš 1710 - 0,5 0,5 1 0 0,5 - 0 1 0,5 1 5,0
- 1843 1974 1918 1960 1967 - 2284 1509 1817 1802
DUJAVA Daniel ml. 1753 - - - 0,5 - - - - - - - 0,5
- - - 1620 - - - - - - -
URDA Ondrej 1632 - 0 0 0 - 0 1 0 1 0,5 1 3,5
- 1738 1593 1730 - 1874 1691 1773 1431 1574 1690
MATUŠINSKÝ Jiří 1682 - - 0 - 1 1 - - 0,5 1 - 3,5
- - 1738 - 1763 1825 - - 1418 1000 -
HORVÁTH Michal 1567 - - 0,5 - 0,5 0 0,5 0 1 1 - 3,5
- - 129 - 1712 1598 1492 1607 1442 1000 -
TATARKOVÁ Daniela 1531 - 0 - - - - - 1 - - - 1,0
- 1493 - - - - - 1504 - - -
KOLLAR Tomáš 1525 - - - - - - 0,5 - - - - 0,5
- - - - - - 1000 - - - -
GRINČ Matúš 1508 - 0 - 0 0,5 - 1 - 1 1 0 3,5
- 1628 - 1445 1581 - 1000 - 1350 K 1569
HRABČÁK Štefan 1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
CUKER Dušan st. 1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
ONDREJ Dominik 1000 - - 0 1 1 0 1 1 - - - 4,0
- - 1510 1399 1423 1608 1000 1000 - - -
JENDRICHOVSKÝ Peter st. 1000 - 0 - - - - - - - - - 0,0
   -    1492 - - - - - - - - -

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 9.10.2009 PIATOK 17:00    Drienov - CVČ Sabinov B 4 : 1
2 23.10.2009 PIATOK -    Voľno - CVČ Sabinov B   :  
3 6.11.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - ŠS Dáma 3,5 : 1,5
4 20.11.2009 PIATOK 16:30    Slávia Prešov G - CVČ Sabinov B 1,5 : 3,5
5 4.12.2008 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - Slávia Prešov F 3,5 : 1,5
6 15.1.2010 PIATOK 17:00    PŠK Prešov C - CVČ Sabinov 3,5 : 1,5
7 22.1.2010 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - CVČ Sabinov A 1 : 4
8 5.2.2010 ŠTVRTOK 16:30    ŠKPŠ Prešov - CVČ Sabinov B 4 : 1
9 26.2.2010 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - Slávia Prešov D 2,5 : 2,5
10 12.3.2009 PIATOK 16:30    Slávia Prešov E - CVČ Sabinov B 0,5 : 4,5
11 26.3.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - BC Haniska 2 : 3

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
KAMINSKÝ Ladislav 1837/1875 0    -    - 0 - 1 - 0 0,5 1 0 2,5
1874 - - 1594 - 1802 - 1738 1960 1918 1960
KRAVEC Patrik ml. 1691 0 - 0 1 0 0 0 1 - 1 1 4,0
1825 - 1773 1509 1817 1690 1691 1638 - 1730 1763
LIPOVSKÝ Peter 1518 - 0,5 1 0,5 - - - 0 - - 2,5
1598 - 1607 1431 1574 - - 1593 - - -
KAČIR Tomáš 1492 0 - 1 0,5 1 0,5 0,5 - 1 0,5 0 5,0
1579 - 1504 1418 1000 1569 1567 - 1588 1445 1581
PAVLÍK Milan 1463 0,5 - 1 1 1 - - - 0 1 1 5,5
1608 - - 1000 1442 K - - 1510 1399 1460
SMETANKA Jakub 1000 - - 1 - - 0 - 0 1 1 - 3,0
- - 1000 - - 1445 - 1438 K K -
KRAVEC Patrik st. 1000 - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
KRAVCOVÁ Andrea 1000 - - - - - - - 0 - - - 0,0
- - - - - - - 1628 - - -
MARJANOVICOVA Karen 1000 - - - - - 0 0,5 0 - - - 0,5
- - - - - 1000 1525 1513 - - -
KISS Jozef 1000 - - - - 1 - - - - - - 1,0
- - - - K - - - - - -
VERBOVSKÝ Jozef 1000 - - - - - - 0 - - - 0 0,0
- - - - - - 1508 - - - 1423
TIMURA Richard 1000 - - - - - - 0 - - - - 0,0
- - - - - - 1000 - - -

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

KOLO DÁTUM DEŇ HODINA ZÁPAS VÝSLEDOK
1 9.10.2009 PIATOK 17:00    Haniska - ŠS Dáma Prešov 2 : 3
2 23.10.2009 PIATOK 17:00    ŠŠ Dáma Prešo - Drienovv 1,5 : 2,5
3 6.11.2009 PIATOK 16:30    CVČ Sabinov B - ŠS Dáma 3,5 : 1,5
4 20.11.2009 PIATOK -    Voľno - ŠŠ Dáma Prešov   :  
5 4.12.2008 PIATOK 16:30    ŠŠ Dáma Prešov - Slávia Prešov G 5 : 0
6 15.1.2010 PIATOK 17:00    Slávia Prešov F - ŠŠ Dáma Prešov 1,5 : 2,5
7 22.1.2010 PIATOK 16:30    ŠŠ Dáma Prešov - PŠK Prešov C 2 : 3
8 5.2.2010 ŠTVRTOK 16:30    CVČ Sabinov A - ŠŠ Dáma Prešov 2 : 3
9 26.2.2010 PIATOK 16:30    ŠŠ Dáma Prešov - ŠKPŠ Prešov 1,5 : 3,5
10 12.3.2009 PIATOK 16:30    Slávia Prešov D - ŠŠ Dáma Prešov 3 : 2
11 26.3.2009 PIATOK 16:30    ŠŠ Dáma Prešov - Slávia Prešov E 2 : 3

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCOV:

MENO ELO NÁR/FIDE. KOLO SPOLU
1234567891011
RYBÁNSKY Daniel 2284 1 1 - - 1 - - 1 - 1 - 5,0
1960 1967 - - 1510 - - 1710 - 1974 -
IŠTOŇA Martin 1773 0 0 1 - 1 0 1 1 1 1 1 7,0
1712 1598 1691 - 1431 1817 1802 1632 1738 1593 1918
ŠAROCKY Lukáš 1607 1 0,5 0,5     -     1 0,5 0 1 0 0 1 5,5
1460 1825 1518 - 1418 1574 1690 1567 1647 1738 1508
STRAKA Štefan 1504 1 0 0 - - 1 0 0 0 0 0 2,0
1436 1598 1492 - - 1000 1569 1531 1493 1629 1445
KOVALSKÝ Alexander 1000 - - 0 - 1 - 0 - 0 - 0 1,0
- - 1463 - 1442 - 1445 - 1628 - 1000
SREMAŇÁK Ľuboš 1000 0 0 0 - 1 1 1 0 0,5 - 0 3,5
1423 1608 1000 - 1350 K 1000 1000 1489 - 1000

KONEČNÉ PORADIE

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. OcÚ Drienov 10 0 0 39,0 30
2. Slávia PU Prešov D 7 1 2 32,0 22
3. ŠKPŠ Prešov 6 1 3 29,5 19
4. BC Haniska 5 0 5 25,5 15
5. PŠK Prešov C 4 3 3 25,0 15
6. CVČ Sabinov A 4 1 5 25,0 13
7. CVČ Sabinov B 4 1 5 24,0 13
8. Šachová škola Dáma Prešov 4 0 6 24,0 12
9. Slávia PU Prešov G 2 2 6 17,5 8
10. Slávia PU Prešov E 1 4 5 18,5 7
11. Slávia PU Prešov F 1 1 8 14,0 4

XIII.ročník víkendového turnaja v šachu OPEN TORYSA 2009

Pozrite si fotografie z turnaja .
Výsledky turnaja na stiahnutie.

DO 1350 ELO -     20 hráčov
1351 - 1900 ELO - 34 hráčov
1900 - 2100 ELO - 10 hráčov
2100 - 2426 ELO - 14 hráčov

Konečné poradie:

  Poradie   Meno ELO Body   Poradie   Meno ELO Body
 1. MANÍK Mikuláš24268,0   40. KANKULA Róbert18114,5
 2. RYBÁNSKY Daniel22847,5   41. PASTÍR Tomáš16204,5
 3. JUHÁR Roman21697,0   42. IŠTOŇA Martin17734,5
 4. ZAMBOR Norbert22427,0   43. LIPOVSKÝ Peter15184,5
 5. KRAK Tomáš22026,5   44. ZUŠČIN Martin15334,5
 6. SREMAŇÁK Slavomír21496,5   45. VASILÍK Jozef10004,5
 7. MAZÚR Štefan23676,5   46. GRINČ Matúš15084,5
 8. BEDNÁR Milan22576,5   47. VYSOKÝ Vladimír10004,5
 9. PASTÍR Stanislav20206,5   48. ŠAROCKÝ Lukáš16074,0
 10. MRVOVÁ Alena22016,0   49. BUZINKAY Adam15664,0
 11. JACKO Vladimír20646,0   50. ČECH Matej14254,0
 12. ŠKOVRAN Jaroslav20596,0   51. HOLTMAN Teodor16004,0
 13. VRÁBEĽ Michal19916,0   52. OLEARČIN Daniel14734,0
 14. SVOBODA Miroslav20366,0   53. POLÁKOVÁ Eva14674,0
 15. HRICÍK Peter19526,0   54. VOLČKO Richard13674,0
 16. DEMETER Peter22485,5   55. TEJOVÁ Alexandra14374,0
 17. KRÍŽ Mário21845,5   56. ONDREJ Dominik10004,0
 18. RYBÁNSKY Alexander21135,5   57. TATARKOVÁ Daniela15313,5
 19. KÁLL Dušan18965,5   58. ŠESTÁK Dušan16943,5
 20. NEMERGUT Patrik17425,5   59. HURTUK Radovan10003,5
 21. FIGLÁR Miroslav20145,5   60. ČECH Jakub15233,5
 22. KANDRÁČ Maroš17105,5   61. SMETANKA Jakub10003,5
 23. MRVA Vladimír21145,0   62. POLÁKOVÁ Veronika13733,5
 24. DAVIDOVIČ Miroslav19785,0   63. KOVALSKÝ Alexander10003,0
 25. LISÍK Miroslav15935,0   64. SREMAŇÁK Ľuboš10003,0
 26. MARVANYI Milan18935,0   65. ONDO Tomáš10003,0
 27. URDA Ondrej16325,0   66. HOLTMAN Tibor13643,0
 28. RAK Peter19745,0   67. FERKOVÁ Dominika10003,0
 29. NEMERGUT Michal16435,0   68. KRAVCOVÁ Andrea10003,0
 30. HORVÁTH Michal15675,0   69. MARJANOVIČOVÁ Karen10003,0
 31. SEDLÁKOVÁ Ivana21015,0   70. VERBOVSKÝ Jozef10003,0
 32. KRAVEC Patrik16915,0   71. KAČÍR Tomáš14922,5
 33. PAVLÍK Milan14635,0   72. PETRIŠÁKOVÁ Katarína12512,5
 34. ONDO Radoslav20774,5   73. TIMURA Richard10002,5
 35. VAVREK Ján18434,5   74. TEJOVÁ Andrea10002,5
 36. PACHOLSKÝ Radovan18674,5   75. VERBOVSKÝ Michal10002,0
 37. VRABEĽ František17384,5   76. LIPOVSKÝ Lenka10002,0
 38. BEKIARIS Kosmas17054,5   77. CUKER Oliver10001,5
 39. NEMERGUT Matej15954,5   78. ONDO Adrián10000,0

MLÁDEŽ

UŽ ČOSKORO

logo ŠK Sabinov
KALENDÁR
INTERNÉ FÓRUM
klub@sksabinov.sk
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.