SEZÓNA 2002/2003

2.LIGA

Ďalšia pokojná sezóna v druhej lige, v ktorej sme opäť nemali problémy zo záchranou a tak mohli v posledných kolách nastúpiť aj hráči zo 4.ligy. Skončili sme na konečnom 7.mieste.
BOLA TO NAŠA POSLEDNÁ SEZÓNA KTORÚ SME ODOHRALI V DRIENICI.

VÝSLEDKY ZÁPASOV:

Zápas     Výsledok
Hydina Košice C - Šk Drienica 4,5 - 3,5
VLA Košice - Šk Drienica 4,5 - 3,5
Šk Drienica - UPJŠ Košice C 5 - 3
Šk Drienica - Markob Prešov B 6,5 - 1,5
Šk Drienica - BŠK Bardejov 4,5 - 3,5
Veľké Kapušany - Šk Drienica 4 - 4
Šk Drienica - ŠŠK Humenné 4,5 - 3,5
KdV Kežmarok B - Šk Drienica 6 - 2
Šo Svit - Šk Drienica 4 - 4
Šk Drienica - Margecany 3 - 5
Šk Drienica - Slovan Gelnica 4 - 4

Za ŠK Drienica hrali títo hráči:

Meno ELO Výhra - Remíza - Prehra
Rybánsky Alexander 2118 1 - 0 - 3
Beliš Rudolf 2141 1 - 7 - 2
Mrva Vladimír 2155 3 - 5 - 1
Cuker Dušan 2026 2 - 4 - 3
Hliviak Jozef 1985 3 - 2 - 0
Derfiňák Patrik 2026 2 - 2 - 2
Kohút Marián 2043 1 - 3 - 1
Škovran Jaroslav 2025 3 - 2 - 1
Tatarko Tomáš 1952 2 - 6 - 1
Jusko Peter 1910 4 - 0 - 3
Kaminský Ladislav 1830 1 - 0 - 4
Nemec Igor 1402 0 - 2 - 1
Jendrichovský Peter 1350 1 - 1 - 0

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. Hydina Košice C 8 2 1 56,0 26
2. Šo Svit 8 1 2 52,0 25
3. Veľké Kapušany 4 6 1 45,0 18
4. Slovan Gelnica 4 4 3 40,0 16
5. VLA Košice 5 1 5 42,0 16
6. KdV Kežmarok B 5 1 5 47,5 16
7. ŠK Drienica 4 3 4 45,5 15
8. BŠK Bardejov 3 4 4 48,0 13
9. ŠŠK Humenné 2 4 5 41,0 10
10. Markob Prešov B 3 1 7 36,0 10
11. UPJŠ Košice C 3 1 7 37,5 10
12. OŠK Margecany 2 2 7 37,5 8

4.LIGA

"Nedostatok miesta" na súpiskach spôsobil snahu postúpiť opätovne do 3.ligy. Vytvorili sme pre tento účel kombinované mužstvo v ktorom sa stretli skúsený hráči (Dujava, Jusko, Matušinský) so strednou generáciou (Kaminský, Tatarko) doplnený mladými hráčmi (Dujava ml., Nemec). Mužstvo nastúpilo pod názvom Šk Drienica B. Tento spočiatku ľahko vyzerajúci cieľ začal dostávať vážne trhliny v 10,11 a hlavne v predposlednom 14 kole. Bolo to spôsobené hlavne nepravidelným hracím časom a pracovnou vyťaženosťou hráčov. Vyvrcholeným súťaže bol posledný zápas kde sme sa stretli s 3.mužstvom priebežnej tabuľky ŠK Drienov. Väčšia skúsenosť a túžba po víťazstve nakoniec zaslúžene priniesla víťazstvo a postup nášmu družstvu.
Mužstvo CVČ Sabinov skončilo na 14.mieste.

VÝSLEDKY ZÁPASOV ŠK DRIENICA B:

Zápas     Výsledok
ŠKP Prešov - Šk Drienica B 1,5 - 4,5
Šk Drienica B - CVČ Sabinov 5,5 - 0,5
Tatran Prešov F - Šk Drienica B 1 - 5
Elán Prešov A - Šk Drienica B 1,5 - 4,5
Markob Prešov D - Šk Drienica B 0,5 - 5,5
Šk Drienica B - Slávia PU Prešov C 6 - 0
Elán Prešov B - Šk Drienica B 2,5 - 3,5
Šk Drienica B - Tataran Prešov G 6 - 0
CVČ Prešov - Šk Drienica B 0 - 4
ZŠ Sibírska Prešov - Šk Drienica B 3 - 3
Šk Drienica B - Haniska 2,5 - 3,5
Tataran Prešov E - Šk Drienica B 0,5 - 5,5
Šk Drienica B - Slávia PU Prešov jun. 3,5 - 2,5
Gymnázium Lipany - Šk Drienica B 3,5 - 2,5
Šk Drienica B - Šk Drienov B 3,5 - 2,5

Za ŠK Drienica B hrali títo hráči:

Meno ELO Výhra - Remíza - Prehra
Škovran Jaroslav 2025 3 - 0 - 1
Jusko Peter 1910 6 - 4 - 1
Dujava Daniel st. 1903 4 - 1 - 1
Tatarko Tomáš 1952 10 - 2 - 2
Kaminský Ladislav 1830 9 - 4 - 2
Matušinský Jiří 1638 8 - 2 - 1
Nemec Igor 1402 7 - 3 - 3
Dujava Daniel ml. 1350 9 - 1 - 0

VÝSLEDKY ZÁPASOV CVČ Sabinov:

Zápas     Výsledok
CVČ Sabinov - CVČ Prešov 5 - 1
Šk Drienica B - CVČ Sabinov 5,5 - 0,5
CVČ Sabinov - Haniska 2 - 4
Tatran Prešov E - CVČ Sabinov 4 - 1
CVČ Sabinov - Slávia PU prešov juniori 3,5 - 2,5
Gymnázium Lipany - CVČ Sabinov 4 - 2
CVČ Sabinov - Šk Drienov B 3 - 3
ŠKP Prešov - CVČ Sabinov 5 - 1
CVČ Sabinov - ZŠ Sibírska Prešov 6 - 0
CVČ Sabinov - Tataran Prešov F 1,5 - 4,5
Elán Prešov A - CVČ Sabinov 4 - 2
CVČ Sabinov - Markob Prešov D 1 - 5
Slávia Prešov C - CVČ Sabinov 4,5 - 1,5
Elán Prešov B - CVČ Sabinov 6 - 0
Tataran Prešov G - CVČ Sabinov 6 - 0

Za CVČ Sabinov hrali títo hráči:

Meno ELO Výhra - Remíza - Prehra
Jendrichovský Peter 1350 4 - 3 - 6
Kollár Tomáš 1350 4 - 1 - 6
Tatarková Daniela 1350 4 - 1 - 7
Horváth Michal 1350 4 - 3 - 5
Urda Ondrej 1350 1 - 0 - 7
Cuker Dušan st. 1350 1 - 1 - 1
Kandráč Maroš 1350 1 - 2 - 3
Grinč Matúš 1350 1 - 0 - 4
Hovan Pavol 1350 3 - 0 - 2
Harvan Pavol 1350 1 - 0 - 0

Konečné poradie:

PORADIE DRUŽSTVO VÝHRY REMÍZY PREHRY SKÓRE BODY
1. ŠK Drienica B 12 1 2 65,0 37
2. Markob Prešov D 12 0 3 59,5 36
3. ŠK Drienov B 11 2 2 60,5 35
4. Tatran Prešov E 9 1 5 46,0 25
5. Tatran Prešov F 9 1 5 49,5 28
6. ŠKP Prešov 9 0 6 53,5 27
7. Elán TP Prešov B 8 2 5 54,5 26
8. BC Haniska 8 1 6 45,0 25
9. Slávia PU Prešov C 7 2 6 45,5 23
10. Gymnázium Odeva Lipany 6 3 6 42,5 21
11. Tatran Prešov G 6 2 7 42,0 20
12. Elán TP Prešov A 5 0 10 38,0 15
13. Slávia PU Prešov Juniori 4 1 10 40,0 13
14. CVČ Sabinov 3 1 11 30,0 10
15. Markob Sibírska Prešov 2 1 12 27,0 7
16. ABC CVČ Prešov 0 0 15 6,5 0

VII.ročník víkendového turnaja v šachu SABINOV open 2003

Turnaj sa konal 13.9.2003 za účasti 34 hráčov. Konal sa v jedálni ZŤS Sabinov.

1350 ELO - 2 hráči
1351 - 1900 ELO - 19 hráčov
1900 - 2100 ELO - 11 hráčov
2100 - 2369 ELO - 8 hráčov

Konečné poradie:

Poradie   Meno ELO Body   Poradie   Meno ELO Body
1.   Rybanský Daniel 2249 6,0   18.   Dujava Daniel st 1915 3,5
2.   Mačák Štefan 2310 5,0   19.   Tomek Ľudovít 1790 3,5
3.   Mrva Vladimír 2186 5,0   20.   Petruška Miroslav 1924 3,5
4.   Rybanský Alexander 2117 5,0   21.   Fecko Ján 1654 3,0
5.   Cuker Dušan 2107 5,0   22.   Kluknavský Martin 1616 3,0
6.   Krajník Richard 1795 5,0   23.   Dujava Daniel ml. 1593 3,0
7.   Beliš Rudolf 2143 5,0   24.   Blicha Martin 1659 3,0
8.   Kotán Ladislav 2369 4,5   25.   Tatarková Daniela 1489 3,0
9.   Štec Juraj 2025 4,5   26.   Šulka Róbert 1520 3,0
10.   Varga Jozef 1926 4,5   27.   Straka Jozef 1523 2,5
11.   Škovran Jaroslav 2038 4,0   28.   Kandráč Mroš 1412 2,5
12.   Sremaňák Slavomír 1895 4,0   29.   Dujava Jozef 1350 2,0
13.   Kovaľ Maroš 1661 4,0   30.   Urda Ondrej 1350 2,0
14.   Petrigačová Daniela 1766 4,0   31.   Horváth Michal 1473 2,0
15.   Jendrichovský Peter 1617 4,0   32.   Hovan Pavol 1350 2,0
16.   Čižmár Rastislav 2121 3,5   33.   Grinč Matúš 1350 1,0
17.   Čisarík Peter 1830 3,5   34.   Čižmár Dávid 1361 0,0
logo ŠK Sabinov
KALENDÁR
INTERNÉ FÓRUM
klub@sksabinov.sk
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.