ŠK SABINOV

Oznam pre členov ŠK Sabinov

Do konca marca je potrebné uhradiť členské poplatky na rok 2017 na účet: SK0509000000000096286284

podľa pokynov nižšie:

Členské pre ŠK Sabinov (schválené na poslednej členskej schôdzi):

-       Členovia do 18 r. (ročník 1999 a mladší) 1 €

-       Členovia nad 18 r. (ročník 1998 a starší) 5 €

Členské pre SŠZ:

Základný ročný členský príspevok je vo výške 15 Eur.
Znížený ročný členský príspevok vo výške
10 Eur platia:
- členovia SŠZ narodení po 1.1.1997 (ročník 1997 a mladší)
- členovia SŠZ narodení do 31.12.1956 (ročník 1956 a starší)
- občania v hmotnej núdzi, osoby zdravotne postihnuté a ťažko zdravotne postihnuté (OZP a ŤZP
).

 

Vážení členovia a sympatizanti Šachového klubu Sabinov!

 

Je tu znovu obdobie, keď máte možnosť pomôcť našej organizácii získať finančné prostriedky pre naše budúce fungovanie. Oslovte aj svojich známych a zamestnávateľov aby prispeli na rozvoj šachu v Sabinove formou poukázania 2% zo zaplatenej dane z príjmu.

 

Postup krokov pre poukázanie 2%

Tlačivá na poukázanie 2%

 

Naše údaje k vyplneniu  formulárov (aby ste ich nemuseli hľadať v zoznamoch):

Názov: Šachový klub Sabinov

Adresa: 17. novembra 57, 083 01 Sabinov

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 37874985

 

 

LIGOVÉ SÚŤAŽE

Extraliga

ŠK Sabinov obsadil v konečnej tabuľke 11. miesto.

2. liga D

ŠK Sabinov B obsadil v konečnej tabuľke 11. miesto.

3. liga D2

ŠK Sabinov C obsadil v konečnej tabuľke 8. miesto.

4. liga D22

10.kolo – 31.03.2017 o 16:30 – Klenoty Topas Sabinov – Slávia PU Prešov B

                                  o 17:00 – PŠK Dason Prešov – CVČ Sabinov

 

SÚŤAŽE MLÁDEŽE

04.03.2017 – Žiacka liga Prešov 4. kolo – B11 – 3.miesto Adam Dujava, výsledky

25,02.2017 – Šarišská liga – 3.kolo – 2.miesto – Verbovský Michal (celkovo aj v U20); U14 – 1.miesto Guľaš Gabriel, 3.miesto Cuker Oliver; výsledky

25.02.2017 – Žiacka liga Sabinov – G8 – 1.miesto Lucia Magdova, 2.miesto Lívia Cukerová; B8 – 2.miesto Filip Magda, 4.miesto Marko Kostelník; B11 – 1.miesto Adam Dujava; výsledky

18.02.2017 – Žiacka liga Prešov 3.kolo  - B8 – 3.miesto Lucia Magdova; B8 – 2.miesto Filip Magda; B11 – 2.miesto Adam Dujava; výsledky

04.02.2017 – Žiacka liga Košice 4.kolo – B8 – 1.miesto Filip Magda; G8 – 1.miesto Lívia Cukerová, 2.miesto Lucia Magdová; B11 – 2.miesto Adam Dujava; G11 – 1.miesto Tamara Radvanská; výsledky

28.-29.01.2017 – Dorastenecká liga Prešovský + Košický kraj – Dorastenci ŠK Sabinov sa stali majstrami Prešovského kraja a v medzikrajskej súťaži obsadili celkové 3.miesto čím postúpili do semifinále súťaže. výsledky

14.01.2017 – Žiacka liga Prešov 2.kolo; B8 – 1.miesto Filip Magda; výsledky

30.12.2016 – Vianočný turnaj Stropkov, G8 – 1.miesto Lívia Cukerová; B11 – 3.miesto Adam Dujava; B20 – 1.miesto Tomáš Kačír; výsledky; foto

17.12.2016 – Žiacka liga Prešov 1.kolo; G8 – 1.miesto Lucia Magdová; B8 – 2.miesto Filip Magda; výsledky

15.12.2016 – MSR SŠ, Topoľčany – 4. miesto Patrik Kravec; výsledky; hodnotenie 

10.12.2016 – Žiacka liga Košice, 3. kolo – G8 – 1.miesto Lívia Cukerová; G11 – 1.miesto Tamara Radvanská; výsledky

30.11.2016 – Majstrovstvá Prešovského kraja ZŠ v zrýchlenom šachu (Humenné) – žiaci – 1. miesto Gabriel Guľaš; výsledky

26.11.2016 – Šarišská liga mládeže GPX (Prešov) – 2. miesto  Adam Dujava; výsledky

26.11.2016 – Šarišská liga mládeže Open (Prešov) – 1. miesto  Michal Verbovský; výsledky

24.11.2016 – Majstrovstvá Prešovského kraja žiakov stredných škôl (Spišská Stará Ves) – 1.miesto Patrik Kravec; Výsledky

12.11.2016 – Žiacka liga Košice, 2. kolo – B11 – 1.miesto Adam Dujava (3.miesto bez rozdielu kategórií), G8 – 1.miesto Lívia Cukerová, 2.miesto Lucia Magdová; B8 – 2.miesto Filip Magda; G11 – 1.miesto Tamara Radvanská

15.10.2016 – Žiacka liga Košice, 1. kolo – G8 – 1.miesto Lívia Cukerová, 2.miesto Lucia Magdová; B8 – 3.miesto Filip Magda; G11 – 2.miesto Tamara Radvanská

 

TORYSA OPEN 2016

11.9.2016 sa v Hoteli Torysa konal už 20. ročník šachového turnaja v rapid šachu. Tento rok sa ho zúčastnilo 74 hráčov a trofej pre víťaza si nakoniec odniesol domáci hráč – Mário Kríž, druhý skončil GM Mikuláš Maník (ŠK Prakovce) a tretí Roman Juhár (Slávia Košice). Okrem hlavných cien boli udelené aj ceny v kategóriách podľa osobného koeficientu (ELO). Kategóriu do 1350 ELO bodov vyhral Dujava Jozef (ŠK Sabinov), kategóriu do 1600 ELO bodov vyhral Slivka Vasil (TJ Sokol Ľubotice) , kategóriu do 1800 ELO bodov vyhral Tomáš Kačír (ŠK Sabinov) a kategóriu do 2000 ELO bodov vyhral Pavol Endresz (Kežmarok). Cenu pre najlepšiu ženu v turnaji získala WFM Ivana Sedláková (Slávia Prešov), najlepšie dievča do 15 rokov bola Viktória Nadzamová (Slávia Košice). Ocenené boli aj deti do 8 rokov – Icsek Michael 3 body (Slávia Košice), Cukerova Lívia 2 body (ŠK Sabinov) a Magda Filip 1 bod (ŠK Sabinov).

foto, foto J. Sobota, výsledky 

 

TORYSA OPEN 2015

výsledky, foto

 

TORYSA OPEN 2014

Výsledky, Foto

 

TORYSA OPEN 2013

Výsledky, foto 1, foto 2

 

 

Cezhraničná liga – ŠK Sabinov strieborný!!!

Výsledky finálového turnaja.

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

4.5.2014

10:00

Bardejov

Sabinov – Dlhá Lúka

3:1

V

 

1.

Krosno I

6

4

2

0

14

12:00

K. Gorlice – Sabinov

1,5:2,5

V

 

2.

Sabinov

6

3

1

2

10

14:00

Sabinov – Krosno I

2:2

R

 

3.

Dlhá Lúka

6

2

1

3

7

FOTO z Cezhraničnej ligy

 

4.

Kornuty Gorlice

6

0

2

4

2

 

 

 

 

 

Cezhraničná liga – základná časť

Dátum

Čas

Miesto

Zápas

Výsledok

 

 

Por.

Družstvo

Z

V

R

P

B

18.1.2014

9:00

Bardejov

D. Lúka – Sabinov

3:1

P

 

1.

Krosno I

11

10

1

0

31

11:00

Sabinov – Bardejov

1,5:2,5

P

 

2.

Dlhá Lúka

11

9

0

2

27

25.1.2014

9:00

Sabinov

Sabinov – Humenné II

3:1

V

 

3.

Sabinov

11

8

0

3

24

11:00

Humenné I – Sabinov

1,5:2,5

V

 

4.

Kornuty Gorlice

11

6

2

3

20

13:00

Kežmarok – Sabinov

1,5:2,5

V

 

5.

Humenné I

11

5

2

4

17

15.2.2014

10:00

Krosno

Krosno II – Sabinov

1:3

V

 

6.

Bardejov

11

5

2

4

17

12:00

Sabinov – Brzozów

2,5:1,5

V

 

7.

Brzozów

11

5

0

6

15

14:00

Krosno I – Sabinov

2,5:1,5

P

 

8.

Kežmarok

11

4

1

6

13

8.3.2014

10:00

Kežmarok

Sabinov – Parafia

3,5:0,5

V

 

9.

Humenné II

11

3

1

7

10

12:00

Biecz - Sabinov

0:4K

V

 

10.

Parafia Gorlice

11

2

3

6

9

14:00

Sabinov - Kornuty

2,5:1,5

V

 

11.

KrosnoII

11

0

2

9

2

4.5.2014

Finále v Bardejove – prvé 4 družstva

 

12.

Biecz

11

1

2

8

0

 

 

 

Biecz odstúpil z turnaja

 

 

 

logo ŠK Sabinov
KALENDÁR
INTERNÉ FÓRUM
klub@sksabinov.sk
posledná aktualizácia:
27. March 2017.
Tréningy každý piatok od 14:30 - 17:00 mládež, 17:00 - 20:00 dospelí CVČ Sabinov.   -->